999 rezultate për

demtimi

Bayern në panik, mbrojtësi mungon në stërvitje si pasojë e një dëmtimi Jupp Heynckesit vazhdojnë ti shtohe dhimbjet e kokës nga dëmtimet që po pësojnë lojtarët kryesorë para përballjes me Rea
Gashi gati për ta treguar veten pas dëmtimit: Jam kthyer Shkëlzen Gashi është rikthyer nga lëndimi i gjatë që e mbajti jashtë fushave dhe do të luaj për skuadrën e tij Coloardo
Lojtari i Liverpool humbet edhe Botërorin pas dëmtimit Ai pritej të rikthehej në fushë këtë javë por tashmë duhet ti nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Një dëmtim i pë
Klopp u premton tifozëve rikthimin sa më shpejt të Salah nga dëmtimi Jurgen Klopp ka premtuar se ekipi i tij do të bëj të pamundurën që Mohamed Salah të jetë gati për derbin e qytetit në Pr
Jurgen Klopp flet për dëmtimin e Mohamed Salah Mohamed Salah u detyrua të largohej nga fusha e lojë në minutën e 59'-të të ndeshjes pas një ndërhyrje brutale të Fernan
Sarri me dhimbje koke, Hysaj i nënshtrohet testeve pas dëmtimit Probleme për Napoli, Hysaj ka pësuar një dëmtim në gjunjë me Kombëtaren e Shqipërisë. Mbrojtësi u detyrua të zëvendës
Roberto Carlos flet për dëmtimin e Neymarit, dhe i uron shërim të shpejtë Ish-lojtari i Real Madridit, Roberto Carlos, ka analizuar në gazetët franceze, "France Football" për ekipin kombëtar të
Conti lë pas dëmtimin, luan 60 minuta me të rinjtë e Milanit Andrea Conti është më afër se kurrë në rikthimin e tij tek Milani pasi ka luajtur një orë për skuadrën e Primavera.
Juventus merr lajmin e madh për Alex Sandron, mbrojtësi mund të luaj ndaj Realit Është raportuar se dëmtimi i Alex Sandro nuk është aq keq sa pritej, kështu që mbrojtësi i Juventusit mund të kthehet në
Aksidentohet Vesel Kurtishaj, futet në operacion pas dëmtimit (FOTO LAJM) Vesel Kurtishaj u bë i famshëm pasi fitoi edicionin e tetë të BBA. Por së fundmi ai është aksidentuar dhe për këtë a
Tottenham konfirmon se kur do të kthehet Harry Kane nga dëmtimi që mori Harry Kane ka dëmtuar ligamentet në nyjën e këmbës së djathtë dhe do të mungojë deri në muajin prill, ka njoftuar klubi
Mesfushori i Kombëtares këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion Amir Abrashit iu desh të linte fushën e lojës në minutën e 29'-të, në ndeshjen e kësaj fundjave ndaj Hertha Berlinit, pë
U lumturuan me dëmtimin e Neymarit, tani Reali duhet t'i bëjë llogaritë pa Kroos dhe Modriç Luka Modricit dhe Toni Kroosit nuk ishin të pranishëm në qendrën stërvitore Valdebebas madrilenë u stervitën para ndeshj
Neymar nuk po vuan nga dëmtimi, ai do pushojë në këtë super vilë (FOTO LAJM) Neymar do të nënshtrohet një operacioni dhe do të mungojë në fushat e blerta rreth 2 muaj. Ai do të relaksphet pasi t
Emeryn e zë halli, pas Neymarit e konfirmon dhe dëmtimin e yllit tjetër Neymar, Marquinho dhe portierit Areola janë aktualisht lojtarët e dëmtuar të PSG-së në vigjilje të ndshjes së dytë me Re
PSG me komunikatë zyrtare për dëmtimin e Neymarit Të dielën në mbrëmje PSG mposhti me rezultatin 3-0 Marseillen, por fitorja u shpërblye me një dëmtim shumë të rëndë, pas
Mbrojtësi i Marseilles: Neymari e kërkoi vetë dëmtimin Mbrojtësi i Marseille, Jordan Amavi thotë se Neymar gjatë tërë ndeshjes kërkonte probleme dhe në fundi korri atë që kish
Aktakuzë për dëmtimin e shtëpisë së vjetër në Prizren Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër personit A.M., për shkak të veprës penale, dëmtimi, shkatërri
Howedes tregon sa i lumtur është pas rikthimit nga dëmtimi Mbrojtësi gjerman, Benedikt Hoëedes para ndeshjes me Atalantën pritet të rikthehet në fushë për ‘Zonjën e Vjetër’. Në
Kanabis tek adoleshentët shkakon dëmtim afatgjatë të trurit dhe skizofreni Adoleshentët që pinë duhan rregullisht kanabis vuajnë nga dëmtimi afatgjatë i trurit dhe janë në rrezik shumë më të madh