999 rezultate për

demtimi

Pas dëmtimit, Brazili merr lajmin katastrofë për Neymarin Neymar ka pësuar një dëmtim tjetër në këmbën e djathtë, pikërisht në vendin ku është lënduar edhe gjatë sezonin për të m
Rrëfehet Ronaldo për dëmtimin që pësoi gjatë kohës ku ishte tek Interi 18 vite më pas, në një intervistë për “FourFourTwo.com”, Ronaldo “Fenomeni” ka kujtuar dëmtimin e pësuar në prill të vit
Neymar është i magjishëm, turpëron mbrojtësin dhe shënon një super gol (VIDEO) Neymar ka shënuar një gol të çmendur në ndeshjen kundër Austrisë. Braziliani i cili rikthehet për herë të parë si tit
Salah: Dëmtimi ishte momenti më i keq i karrierës Mohamed Salah në një prononcim për gazetën "Marca" ka deklaruar se është frikësuar shumë nga dëmtimi që pësoi gjatë fina
Vonojnë fluturimin? Tani kompanitë ajrore do të paguajnë "një për një" Jo të pakta janë rastet kur për shkaqe nga më të ndryshmet kompanitë ajrore mund të vonojnë fluturimin çka rezulton në d
Behrami dëmton Xhakën në stërvitje, mesfushori rrezikon të humbas Botërorin (VIDEO) Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka rrezikon pjesëmarrjen në Botëror, pas dëmtimit në gju gjatë një dueli me,
Dëmtimi i Salah serioz, humbet Botërorin Pas dëmtimit që mori në finalen e Champions League, sipas raporteve të mediave britanike Salah vuan nga dislokimi i krah
Pas dëmtimit, vjen lajmi i hidhur për Salah BBC ka raportuar para pak çasteve se Salah mund të humbë Botërorin. Sipas agjencisë britanik, Salah e ka nxjerr krahu
Neymar, flet për frikën që ka përjetuar gjatë lëndimit Ylli i Brazilit Neymar ka treguar për frikën që ka përjetuar gjatë lëndimit të tij. Që nga dëmtimi i tij në muajn sh
Brokoli ndihmon në parandalimin e dëmtimit të ADN-së dhe përhapjen e kancerit Sëmundjet e mushkërive po përhapen shumë vitet e fundit dhe për shkak të faktorëve të shumtë që përballemi çdo ditë.
Pele shpreh zhgënjimin pas dëmtimit të Alvesit që humbi Botërorin Pele ka reaguar i mërzitur për dëmtimin e Dani Alvesin që do ta humbasë Kupën e Botës pas një dëmtimi të ligamenteve e
Lajmet e fundit rreth dëmtimit të Cristiano Roaldos Ylli portugez, Cristiano Ronaldo do të kthehet dhe do të luajë për disa minuta kundër Villarrealit në sfidën e fundit, p
Zidane zbulon dëmtimin e Ronaldos: Nuk do të jetë 100% i gatshëm në finale Ronaldo pësoi një lëndim në nyjën e këmbës së djathtëtek goli i shënuar kundër Barcelonës të ndeshjes në “Camp Nou” dhe
Dëmtimi i Ronaldos i tremb të gjithë, gazetari zbulon nëse do të luajë në finale kundër Liverpoolit “Cristiano ka ndrydhur kyçin e këmbës së djathtë. Ai është zero i preokupuar. Nuk merakoset, është i qetë. Do të luaje 1
Reali me dy mungesa të mëdha në mbrojtje kundër Barcelonës Zinedine Zidane dhe Real Madrid kanë marrë një lajm të hidhur prej stafit mjekësor, ku një ndër mbrojtësit pritet t’i mu
Zbulohet mashtrimi: Si gënjeu Juventus me dëmtimin e Mandzukiç (FOTO & VIDEO) Nëse menduat që mashtrimet rreth derbit Inter-Juventus kishin marrë fund, atëherë gaboheni rëndë. Bisedimet e Allegri
Bayern në panik, mbrojtësi mungon në stërvitje si pasojë e një dëmtimi Jupp Heynckesit vazhdojnë ti shtohe dhimbjet e kokës nga dëmtimet që po pësojnë lojtarët kryesorë para përballjes me Rea
Gashi gati për ta treguar veten pas dëmtimit: Jam kthyer Shkëlzen Gashi është rikthyer nga lëndimi i gjatë që e mbajti jashtë fushave dhe do të luaj për skuadrën e tij Coloardo
Lojtari i Liverpool humbet edhe Botërorin pas dëmtimit Ai pritej të rikthehej në fushë këtë javë por tashmë duhet ti nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale. Një dëmtim i pë
Klopp u premton tifozëve rikthimin sa më shpejt të Salah nga dëmtimi Jurgen Klopp ka premtuar se ekipi i tij do të bëj të pamundurën që Mohamed Salah të jetë gati për derbin e qytetit në Pr