999 rezultate për

demtimi

Nate Diaz kërkon t’i shkaktojë humbjen e parë Khabibit Një prej “luftëtarëve” më të mirë në UFC, Nate Diaz nuk do të duelojë me Dustin Poirier për shkak të një dëmtimi të këti
Mos i pini kurrë ilaçet pa ujë, pasojat që ka ky veprim Disa tableta janë të lehta për gëlltitje pa ujë, por në qoftë se ju e praktikoni këtë mënyrë, është e dëshirueshme që të
Ky do të jetë kapiteni i Realit për ndeshjen kundër CSKA-s Real Madridi nesër do të luaj në transfertë kundër CSKA Moskës. Mbrojtësi dhe kapiteni i Los Blancosve, Sergio Ramos
Real Madrid në ankth për dëmtimin e yllit të skuadrës Real Madridi është ndarë vetëm me një barazim pa gola kundër Atletico Madridit. Por përveçse humbi një dy pikësh të
"Seksizëm"? Kështu e raporton Spartak Moscow dëmtimin e lojtares Ekipi rus i hokejit në akull, Spartak Moscoë ka bërë një postim të pazakontë ku raportonte dëmtimin e sulmueses së skuad
Klopp flet për dëmtimin e Van Dijk Jurgen Klopp nuk beson se dëmtimi i Virgil van Dijk në pjesën e dytë të fitores 3-0 të Liverpoolit ndaj Southampton nuk
Luke Shaw flet pas dëmtimit të frikshëm (VIDEO) Mbrojtësi anglez, Luke ShaW pësoi një dëmtim kundër Spanjës në Ligën e Kombeve. Ai u përplas me Dani Carvajal pasi p
E FUNDIT / Mbrojtësi anglez largohet nga fusha pas një dëmtimi të keq (VIDEO) Mbrojtësi anglez, Luke Shaw ka pësuar një dëmtim kundër Spanjës në Ligën e Kombeve. Ai është përplasur me Dani Carva
Buzëqesh Shqipëria, Skocisë i dëmtohet një tjetër lojtar Shqipëria do të luajë në datën 7 shtator ndeshjen me Izraelin në stadiumin “Elbasan Arena”, dhe menjëherë pas Izraelit n
Ky është dëmtimi i dhimbshëm i lojtarit të Licester (VIDEO) Në minutën e 79' lojtari i Licester City, Ben Chilwell, është dëmtuar keq dhe është dashur disa minuta që të marrë veten
Pamje të rënda! Ky është dëmtimi "horror" i mbrojtësit të Sevillas (VIDEO) Mbrojtësi i majtë i Sevilla, Sergio Escudero ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm të krahut të tij në ndeshjen kundër Villa
Dëmtimi horror i mbrojtësit, Everton konfirmon gjendjen e rëndë Mbrojtësi anglez i Evertonit, Michael Keane u dërgua me urgjencë në spital, pasi u dëmtua rëndë në fund të ndehsjes me B
Dëmtimi më i çuditshëm i historisë, flet ylli i UFC: Mu ndanë b***t në dysh! Ylli i UFC Bryce Mitchell ka zbuluar se ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm në “qesen e herdheve” gjatë një aksidenti të ç
Mos i përtypni ilaçet kurrë pa ujë, çfarë rrezikoni Disa tableta janë të lehta për gëlltitje pa ujë, por në qoftë se ju e praktikoni këtë mënyrë, është e dëshirueshme që të
Armando Sadiku pëson një dëmtim të rëndë Punët për Armando Sadikun tek Levante nuk po shkojnë aspak mirë. Formës jo të mirë të sezonit të kaluar, tashmë i është
Goli i parë i Salah me Liverpool pas dëmtimit (VIDEO) Mohamed Salah pësoi një lendim të madh në shpatullën e majtë gjatë finales së Champions League kundër Real Madrid. L
Ky është fjalimi prekës i Ibrahimoviç për dëmtimin e tij Dëmtimi i Zlatan Ibrahimovic në skuadrën e Manchester United e ka ndryshuar rrënjësisht futbollistin. Zaltan ka refle
Tite flet për dëmtimin e Marcelos Mbrojtësi I krahut të majtë të Brazili, Marcelo pati një shqetësim në ndeshjen ndaj Serbisë dhe nuk po stërvitej me gru
LSDM: Tradhti është dëmtimi i së ardhmes së Maqedonisë nga ana e VMRO-së OBRM-PDUKM dëshiron të ngrejë padi penale për një akt jo ekzistues, diçka që nuk ka të bëjë me realitetin apo ndonjë vep
Vjen lajmi tronditës për Cavanin Edison Cavani ishte arkitekti i kualifikimit të Uruguajit në fazën çerekfinale të Kupës së Botës, por ai e mbylli ndeshj