999 rezultate për

demtimi

Rei Manaj lë pas dëmtimin, doktori i Albacetes i jep lajmin e madh Pasi la spitalin në qytetin e Granadas, ku dhe u dëmtua në ndeshjen e Albacetes ndaj Grandas, sulmuesi i Kombëtares, Rei
Kevin De Bruyne kthehet nga dëmtimi dhe mund të luaj ndaj Liverpoolit Manchester City do të përballet ditën e nesërme me Liverpoolin në "Etihad Stadium". Por për Pep Guardiolan ka ardhur
Ylli i Liverpoolit le pas dëmtimin e gjatë, nis stërvitjen me skuadrën Lajme të mira vijnë për skuadrën e Liverpoolit. Alex Oxlade-Chamberlaion është rikthyer në stërvitje pas një dëmtimi të
Dzeko le pas dëmtimin, gati për supersfidën ndaj Juventusit Edin Dzeko ka lënë pas dëmtimin prej një muaji teksa nuk luan prej 24 nëntorit në ndeshjen ndaj Udinezes ku Roma humbi
Armando Sadiku lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje (VIDEO) Armando Sadiku ka filluar të stërvitjen , edhe pse i diferencuar nga ekipi. Sulmuesi i kombëtares sonë rikthehet pas një
Milanit i rikthehen nga dëmtimi dy mbrojtësit Lajme të mira vijnë për Milanin. Klubit kuqezi i janë rikthyer ner ekip dy mbrojtëst dukë lënë pas dëmtimet Musachio dhe
Radja Nainggolan rikthehet nga dëmtimi Interi do të luaj ndeshjen e fundit në UEFA Champions League kundër PSV. Radja Nainggolan i është bashkuar skuadrës s
Kevin de Bryne le pas dëmtimin, shumë pranë rikthimit në stërvitje Kevin de Bryne i ka munguar Manchester City këtë fillim sezoni, shkruna Albeu.com. Edhe pse pa yllin e skuadrës në f
Ministria jep detaje nga dëmtimi i kufirit Maqedoni-Greqi Përfaqësuesit e pjesës maqedonase të Komisionit kufitar për Sektorin 3 dhe 4, së bashku me përfaqësuesit e ministrive gr
PSG konfirmon dëmtimin e Neymarit dhe Mbappes Paris Saint-Germain ka konfirmuar se Neymar dhe Kylian Mbappe do ti bëhen teste të mëtejshme mjekësore para ndeshjes së
Dëmtimi horror i shokut të Gjimshitit (FOTO LAJM) Ndeshja mes Interit dhe Atalantës prodhoi një rezultat surprizues në fund teksa ishte skuadra e Gasperinit që fitoi 4 me
Mbrojtësi i Realit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Real Madrid ka marrë një lajm shumë të mirë nga infiermeria. Mbrojti francez Raphael Varane u dëmtua në "El Clasico"
Lajm i tmerrshëm për Realin, ja sa kohë do të qëndrojë Marcelo jashtë fushave Skuadra e Real Madrid ka marr një lajm të hidhur nga infiermeria sa i përket dëmtimit të mbrojtësit brazilian Marcelo. B
Real Madrid konfirmon diagnozën e dëmtimit të Marcelos Real Madrid më në ka konfirmuar dëmtimin e mbrojtësit brazilian, Marcelo. 30-vjeçari ka pësuar disa lëndime të vogla
Në këtë ditë kthehet Hazard nga dëmtimi Ndihmës trajneri i Chelseat, Gianfranco Zola, ka bërë të ditur se ylli belg, Eden Hazard, pritet të kthehet në kohë nga
Dëmtimi i Messi-t, politikani spanjoll tallet keq me Ronaldon, Neymar e Griezmann Dëmtimi i Lionel Messit bëri bujë të madhe, pasi ishte tepër serioz dhe pritet të rrijë jashtë fushave për rreth tre jav
Valverde “qan” dëmtimin e Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde është shumë i shqetësuar sa i përket dëmtimit të futbollistit Lionel Messi i cil
Lë pas dëmtimin, De Bruyne kthehet të luaj për Cityn Manchester City këtë javë do të luaj në Premier League ndaj skuadrës së Burnley. Pas një dëmtimi të tmerrshëm mesfus
Operohet në gju pas dëmtimit me Kombëtaren, shikoni sa do të mungojë Enea Mihaj Vetëm katër minuta në ndeshjen e tij të parë si titullar me Kombëtaren shqiptare në miqësoren ndaj Jordanisë dhe më pas
Dëmtimi i Dybala bën Juven me dhimbje koke Sulmuesi i talentuar, Paulo Dybala luajti ndeshjen e mbrëmshme për Argjentinën, por u zëvendësua pas një dëmtimi që në p