E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

demtimi

Caldara lë pas dëmtimin e gjatë, Gattuso e grumbullon ndaj Chievos Mattia Caldara është grumbulluar nga Genaro Gattuso për ndeshjen e fundjavës ndaj Chievos. Pas pesë muajsh Caldara kt
Dëmtimi i Vinicius Junior, braziliani mbyll sezonin me Realin Real Madrid po kalon një krizë të thellë rezultatesh. Los Blancos në vetëm 7 ditë u eleminuan nga Kupa e Mbretit dhe Li
Caldara lë dëmtimin e gjatë, i rikthehet stërvitjes Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje me Milanin pas më shumë se 5 muajsh. Ai u dëmtua rëndë në fillim të sezonit d
Dëmtimi i Ronaldos, Juventusi del me deklaratë të rëndësishme Cristiano Ronaldo u dëmtua në ndeshjen ndaj Bolognas ku Juventusi fitoi 1-0 me një gol të Dybalës, duke mos filluar stër
Rikthehet pas një dëmtimi të gjatë, Harry Kane nuk e harron golin (VIDEO) Ka zgjatur vetëm 10 minuta disavantazhi i Burnley-t, teksa Tottenhami ka barazuar shifrat në 1-1. Ishte Harry Kane i
Po vuan një dëmtimin në gju, plas gallata në rrjetet sociale me Icardin (FOTO LAJM) Tema më interesante e javës tek Interi ishte sigurisht rasti Icardi, të cilit klubi zikalter vendosi ti hiqte shirit
Interi ka dyshime reth dëmtimit të Icardit, e ridërgon të kryejë analiza të tjera Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit, teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën. Ai k
Robben mund të mbyllë karrierën, dëmtimi i tij mbetet enigmë Gjendja fizike e Arjen Robben vijon të jetë një mister. 35-vjeçari i Bayern Munich nuk ka zbritur ende në fushë për viti
Ylli i Barcelonës le pas dëmtimin, i rikthehet stërvitjes Barcelona ka marë një lajm të mirë para ndeshjes të së dielës ndaj Athletic Bilabos. Ousmane Dembele ka lënë pas dëm
Xhaka lë pas dëmtimin dhe rikthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Granit Xhaka ka shkelur sërish në fushën e futbollit, duke nisur rikuperimin me stërvitje një javë pasi pësoi një dëmtim
Buzëqesh Gattuso, i rikthehet nga dëmtimi një titullar në mesfushë Një lajm i mirë vjen nga infermieria e Milanit. Lucas Biglia është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë në dispozcio
Verrati le pas dëmtimin, rinis stërvitjen me PSG-në Marco Verrati rikthehet në stërvitje. Është ky lajmi i madh që ka marrë trajneri i Paris Saint Germain Tomas Tuchel, vet
Të rejat e fundit rreth dëmtimit të Leo Messit Leo Messi pritej t’iu nënshtrohej testeve mjekësore sot, por nuk e bëri pasi ato janë shtyrë për të nesërmen. Të dielën,
Shikoni si riaftësohet Neymar pas dëmtimit ( VIDEO) Neymar u dëmtua rëndë pak ditë më parë gjatë ndeshjes së Kupës së Francës ndaj teksa do të mungojë 10 javë, shkruan Alb
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez
Harry Kane reagon pas dëmtimit të rëndë Harry Kane dhe klubi i tij Tottenham Hotspur ka marrë një shumë të keq ditën e sotme. Sulmuesi anglez do të mungojë
Problemet për Realin nuk kanë fund, lojtari largohet me lot nga stërvitja Jesus Vallejo lojtari i Real Madridit është larguar nga qendra stërvitore në lot pasi ende pa u rikuperuar nga dëmtimi i
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
Rei Manaj lë pas dëmtimin, doktori i Albacetes i jep lajmin e madh Pasi la spitalin në qytetin e Granadas, ku dhe u dëmtua në ndeshjen e Albacetes ndaj Grandas, sulmuesi i Kombëtares, Rei
Kevin De Bruyne kthehet nga dëmtimi dhe mund të luaj ndaj Liverpoolit Manchester City do të përballet ditën e nesërme me Liverpoolin në "Etihad Stadium". Por për Pep Guardiolan ka ardhur