999 rezultate për

dembacaj

Bënë lëmsh dynjanë, detaji që tregon shumë për marrëdhënien e Rudinës me Aleksin (FOTO LAJM) Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë kryefjalë e medias rozë, që pas lajmit për ndarjen nga bashkëshorti i saj, Al
E vërteta e divorcit, ç'po bën burri i Rudina Dembacajt për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media është përfolur se aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesë
Janë ndarë, s'janë ndarë? Partneri i Rudina Dembacaj bën reagimin epik (FOTO LAJM) Moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të zërave për një ndarje të mundshme me b
Krizë në çift? Reagon partneri i Rudina Dembacajt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka dhënë fund martesës
I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Pas lajmit në Faxweb
Merr fund martesa e Rudina Dembacajt, shkak romanca me deputetin (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Mesohet se aktorj
Rudina Dembacaj "tradhton" Ora News për këtë televizion (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, na ka shoqëruar për tre vite me radhë në televizionin “Ora
Ngjashmëri e "frikshme", Rudina Dembacaj gjen sozinë e saj (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj prej shumë kohësh drejton emisionin e saj “Mos I fol shoferit”. Padyshim q
Rudina Dembacaj i përvishet punëve në fshat,fansat kapen me detajin që "stonon" (VIDEO) Moderatorja shqiptare Rudina Dembacaj njohet për thjeshtësinë që e karakteriozn si personazh dhe shpirtin e saj humorist
"Prandaj jam beqare..." balerina e njohur tregon pse ia mbath nga burrat Isida Mollaymeri tregoi në një intervistë televizive se të gjithë partnerët që ka pasur kanë qenë xhelozë. E ftuar në
"Do jem një super pr*stitutë", aktorja sjell shfaqjen e re Moderatorja e emisionit ‘Mos i fol shoferit’, Rudina Dembacaj do sjellë shfaqjen e saj të dytë në teatër. Aktorja e h
Nuk plaket kurrë, si dukej vite më parë Eli Fara (FOTO LAJM) Eli Fara ndau sërish me ndjekësit disa foto të tjera për shkak të sfidës që përfshiu rrjetin. Në njërën prej tyre, aj
Rudina nuk tërhiqet: Agron Llakaj të mos më dalë përpara E ftuar në rubrikën “Flak Fare” me Kelvi Kadillin në “Pop Culture” ishte aktorja Rudina Dembacaj. Përgjatë pyetjeve, Dem
Dhuratë speciale, Rama surprizon "Jozefina Topallin" (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, e njohur ndryshe si "Jozefina" festoi ditëlindjen pak ditrë më parë. Me
Nga mbipeshë në elegante, si u dobësua në pak kohë Rudina Dembacaj Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të njohura të humorit shqiptar. Tashmë ajo është edhe një moderatore e njohur
Rudina Dembacaj më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret e reja të humorit me një karakter shumë të spikatur dhe shumë e dashur për publikun. Ajo d
A do bëjë dasmë? Soni Malaj bën batutën epike Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
Rudina Dembacaj pranon për herë të parë ndërhyrjet estetike Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është e njohur për profilin e hapur që ka krijuar në publik. Mbrëmjen e
Rudina Dembacaj flet për përballjen e saj me Agron Llakajn Bëhet fjalë për moderatiorn dhe aktorin e njohur Agron Llakaj e aktoren e humorit, Rudina Dembacaj. Zënka mes tyre u për
Mos e besoni po deshët por kjo është Rudina Dembacaj mbipeshë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në emisionin "Xing me Ermalin" ishte e ftuar aktorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj.