999 rezultate për

dembacaj

Rrjeti shpërtheu pas zyrtarizimit të lidhjes me Frrokun, Rudina bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka lënë pas divorcin nga martesa e parë, dhe tashmë është zyrtare. Pas thashethemeve në median rozë p
ZYRTARE/ E pranoi vetë, Rudina Dembacaj është në lidhje me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka lënë pas divorcin nga martesa e parë, dhe tashmë është zyrtare. Pas thashethemeve në median rozë
Çfarë po ndodh? Rudina Dembacaj dhe ish-bashkëshorti ribashkohen për këtë arsye Muajt e fundit moderatorja Rudina Dembacaj ishte kryefjala e mediave rozë. Pas lajmeve që qarkulluan, Rudina e pranoi pu
"Shtriga e Borëbardhës 2019", Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO LAJM) Në fillim divorci e më pas një lidhje e mundshme me ish-deputetin Mark Frrokun kanë bërë që Rudina Dembacaj të jetë krye
Rudina Dembacaj kritikon publikisht Alfion: Po mirë o zotëri, a nuk ke turp Fatma Methasani e ftuar në “Mos i fol shoferit”, gjatë bisedës me Rudina Dembacaj ka folur për shtatzëninë dhe marrëdhën
Ndahet Rudina Dembacaj nga bashkëshorti, çifti shkon në gjykatë Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin,
Më në fund, Rudina Dembacaj fotografohet krah ish-deputetit Frroku (FOTO LAJM) Pasi lajmëroi se po divorcohet me babain e vajzës së saj, Aleksin, Rudina Dembacaj është përfolur për një lidhje të re d
Rudina Dembacaj shfaqet në formën më të mirë, ndjekësit: Ka lezet, nuse deputeti (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Rudina Dembacaj duket se e ka marrë veten, një ditë pasi kishte perfunduar ne spital, per arsye qe ajo
Rudina Dembacajt nuk i ndahen hallet, moderatorja përfundon në spital (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital. Këtë
Çfarë po ndodh me Rudina Dembacajn, ndalohet nga policia mes Tirane (FOTO LAJM) Aktorja e humorit dhe moderatorja e programit “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, është fotografuar pak ditë më parë
Pas lidhjes me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj rrëfen se ka hapur parti më vete Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj pak ditë më parë ka pranuar ndarjen nga bashkëshorti i saj Aleks. D
E ndau për ish-deputetin, rrëfimi pasionant i Rudina Dembacaj për Aleksin (FOTO LAJM) Ajo që nisi si një dashurie e madhe mes Rudinës dhe Aleksit, mori fund brenda tre vitesh. Foto romantike, deklarata dash
E ndau për Frrokun, Rudina Dembacaj bën njoftimin e çuditshëm për ish-bashkëshortin Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ka qënë
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt Pas gati tri vitesh martesë e deklarata të forta dashurie, duket se kështu si papritur ka marrë fund “martesa e lumtur”
Në lidhje me Mark Frrokun? Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjal
Pas divorcit, Rudina Dembacaj sapo pranoi lidhjen me ish-deputetin? (FOTO & VIDEO) Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit me bashkëshortin e saj Aleks, prej muajit qershor. Pas s
Bëri lëmsh dynjanë, Rudina Dembacaj sqaron për herë të parë ndarjen nga Aleksi (FOTO LAJM) Prej dy muajsh jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas lajm
I dolën mesazhet me autorin e atentatit, Kejvina: S’mbaj njeri me sufllaqe Nuk janë të pakta modelet dhe moderatoret që kanë përfunduar në lidhje me njerëz me probleme kriminale. I tillë ësht
"I marsh të keqen tullacëve", Rudina Dembacaj irritohet për Alexin? (FOTO LAJM) Aktorja e dashur e humorit Rudina Dembacaj, nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj foto dhe video nga përditshmëria e sa
Rudina Dembacaj na sqaron njëherë e mirë ç’po ndodh mes saj dhe bashkëshortit Prej disa javësh, në media është përfolur se aktorja e humorit dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë ng