999 rezultate për

dembacaj

"Je si Mark Frroku", Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike komentuesit (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se është në ditët më të bkura edhe pse e komentuar pafund nga pub
Me vajzën e Markut, Rudina Demacaj ndan videon që ndjekësit nuk prisnin (VIDEO) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka treguar se gëzon një raport shumë të mirë me fëmijët e partnerit të saj,
Roza Lati bën deklaratën e fortë: Ata që dhunojnë femrën të ekzekutohen para popullit! E ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” në TV Ora ka qenë e ftuar Roza Lati e cila ka folur mbi temën e dhunimit të gr
Kishte kaq kohë që po punonte, Rudina Dembacaj i merr emisionin Roza Latit? (FOTO LAJM) Ditën e sotme moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Roza Lati njoftoi se është tërhequr nga projekti që po punonte pr
Si duket Rudina Dembacaj natyrale dhe pa pikë grimi (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon
"Më mban zgjuar gjithë natën", Rudina Dembacaj ka sërish disa fjalë për Markun (FOTO LAJM) Para pak kohësh aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Dyshja ja
E dashuruar kokë e këmbë! Rudina Dembacaj poston foto duke u puthur me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Pavarësisht kritikave dhe komenteve të ndryshme, Rudina Dembacaj nuk ndalon së shprehuri dashurinë për ish-deputetin Mar
Sot një "pjeshkë", publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s'do e njihni (FOTO LAJM) Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka so
Rudina Dembacaj nuk humbet kohë poston foto me fëmijët e Mark Frrokut Rudina Dembacaj tashmë e ndjen veten pjesë së familjes së Mark Frrokut, të dashurit të saj. Rudina Dembacaj është sh
S'e pengon asgjë, Rudina Dembacaj shfaqet me e lumtur se kurrë në krah të Frrokut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, nuk e pengon asgjë të shfaqet e lumtur krah të dashurit të ri, Mark Froku, pas
"Nuk e di kur do jem nënë për ta", Rudina Dembacaj flet për marrëdhënien me 3 fëmijët e Markut (VIDEO) Pas shumë e shumë deklaratave, e ftuar në emsionin "Rudina", Rudina Dembacaj nuk la pa përmendur edhe mardhënien e saj m
Thanë se mbeten miq, Ermal Mamaqi kritikon publikisht filmin e Besit: Kishte probleme (VIDEO) Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri "I Love Tropoja", ka folur edhe p
Rudina Dembacaj tregon si u njoh me Mark Frrokun: E dashuroj! E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishte aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj. Ajo është kth
A e tradhtoi ish-burrin me Mark Frrokun? Rudina Dembacaj i jep fund dilemave Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj prej shumë kohësh e përfolur për jetën private në media ka rrëfyer ndarjen nga ish-ba
Tashmë që gjërat dolën sheshit, Rudina Dembacaj publikon mesazhet me Mark Frrokun (FOTO LAJM) U mundua ti rezistonte mediave, por Rudina nuk ja doli tw mbante tw fshehtw lidhjen e saj me ish-deputetin, Mark Frroku.
Nuk do t'ja dijë ç' thotë bota, Rudina Dembacaj shijon pushimet me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj mund të themi se po shijon një muaj mjalti të parakohshëm. Pasi bër
"Gratë ta vështirësojnë jetën", ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj ka dy fjalë për situatën (FOTO LAJM) Pas shumë aludimesh dhe zërash të pakonfirmuar mbi një lidhje mes moderatores Rudina Dembacaj dhe ish-deputetit Mark Frr
"Bën vetëm këngë me lot e qurre!", kë po thumbon Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Mos i fol Shoferit” në RTV Ora ishte e ftuar këngëtarja Era Rusi. Gjatë intervistës
Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun (FOTO LAJM) Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pa
Pasi bëri publike lidhjen me Frrokun, çfarë ka ndryshuar në jetën e Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Lidhja e shumëpërfolur e Rudina Dembacaj me ish deputetin Mark Frroku u konfirmua vetëm para pak ditësh nga vetë moderat