999 rezultate për

dembacaj

Fëmijë me Markun? Habit Rudina Dembacaj: Të ishte për të, e kam barkun tek goja Marrëdhënie mes Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër marrëdhëniet më të komentuara në mediat online. Në n
Ish-bashkëshorti festoi ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë nga Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, ish-partneri i Rudina Dembacajt, Aleksi festoi ditëlindjen. Moderatorja e uroi publikisht me një foto t
"Të dija thjesht s*ksi", Rudina Dembacaj filmon Markun në ambientet e shtëpisë (VIDEO) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë nisur bashkëjetesën dhe këtë periudhë në karantinë, artistja e ka quajtur si një mu
Rrëfehet Rudina Dembacaj për jetën me Mark Frrokun: Plasi një sherr i paparë! Në një lidhje në Skype për programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina D
Rudina Dembacaj filmon veten duke tymosur me vjehrrin: A jam e mire? (VIDEO) Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj e nisi vitin 2020 duke konfirmuar se po shijon një lidhje të re dashurie me Mark
U përfolën për lidhje intime, flet moderatorja: Pse mos ja varësh Gregut, është gjithë ai çun Xhesi Muçaj e ftuar në emisionin “Mos u fol shoferit” në TV Ora ka folur edhe për marrëdhënien që ka me djalin e kryemin
A është xheloze për Markun? Rudina jep përgjigjen epike Rudina Dembacaj ka treguar detaje të tjera për marrëdhënien me ish-deputetin Mark Frroku. Aktorja e njohur e humorit
Rudina Dembacaj hap albumet e vjetra, si dukej aktorja 10 vite më parë (FOTO LAM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj kohe, duke iu përgjigjur
Po Marku ç'thotë? Rudina Dembacaj pranon publikisht ndërhyrjen estetike (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është e njohur për profilin e hapur që ka krijuar në publik. Asnjëherë n
"Mark mbaj gruan se je burrë zakoni", Rudina Dembacaj i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto të ndryshme nga përditshmëria,
"Kështu gjendet burri", Rudina Dembacaj nuk i kursen ironinë komentueses (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Që në momentin kur ajo pranoi lidh
Gjithë "sy e vesh", Rudina Dembacaj tregon si e propozoi Mark Frroku (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon më shumë p
Nuk la gjë pa thënë, Rudina Dembacaj tregon kush e mbajti shtëpinë pas divorcit (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka realizuar së fundmi një bisedë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të
"Para koronës", Rudina Dembacaj ndan videon me këngë e valle me Mark Frrokun (VIDEO) Pasi lidhja u bë publike dhe mori dhenë, Rudina Dembacaj po i tregon ndjekësve çdo ditë e më shumë detaje të reja nga ma
Rudina Dembacaj nuk mbahet më! Tregon pa asnjë filtër si është Mark Frroku në shtrat (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është një ndër moderatoret më pa komplekse në Shqipëri. Së fundmi, Rudina, iu është përgjigjur ndjek
Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga komentueses që e ofendoi (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka reaguar ashpër pas statusit të një zonje, identitetin e të cilës nuk e ka bërë publik. Në status zonj
Habit ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj: Bashkë në karantinë do shkaktonim tërmet (FOTO LAJM) Siç ka treguar edhe më herët, aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë p
"Kam kaluar 3 vjehrra" Rudina Dembacaj flet pa doreza për secilën (VIDEO) Pasi konfirmoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të mediave. E ftuar në emisionin “E Diell” ka
Habit Rudina Dembaçaj: Mekaniku goxha çun, Mark Frroku është super burrë (FOTO LAJM) Rudina Dembaçaj, e ftuar në emisionin "E diell", i është përgjigjur disa pyetjeve në lidhje me jetën e saj private. M
Rudina Dembacaj: Po takova një mashkull mbi 3 herë, nuk ndodh mos dojë të më marrë për grua Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar këtë të dielë në “E diell” ku ndër të tjera ka folur dhe për lidhjen e saj të dashurisë