999 rezultate për

dembacaj

Rudina Dembacaj vendoset në vend të ish-bashkëshortit, çfarë i tha vetes (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka dhënë së fundmi një intervistë për Afterparty te Luana Vjollca. Patjetër që pyetjet intime dhe pri
"Sa herë në javë bën s*ks", Rudina Dembacaj i përgjigjet sinqerisht ndjekëses (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në ditën e parë të këtij viti. Pas propozimi
"Ishim shoqëri e sinqertë", Rudina Dembacaj publikon foton e parë me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Edhe Rudina ka zgjedhur të bëjë në Instagram "lojën" që është bërë e famshme së fundmi ku ndjekësit i kërkojnë foto në m
"Vetëm e bukur nuk je", Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të
"Marku im shkruan pa gabime", Rudina Dembacaj i del në mbrojtje partnerit (FOTO LAJM) Me humorin që e karakterizon, Rudina Dembacaj ka dhënë një tjetër lajmërim që lidhet me partnerin e saj, Mark Frroku, me
Rudina Dembacaj publikon papritur foto me ish-bashkëshortin: Mami dhe babi (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është komentuar mjaft pasi i dha fund martesës me ish-bashkëshortin dhe u li
"Fustani i nusërisë po bëhet", Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti (FOTO LAJM) Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta
Të divorcuar, Rudina Dembacaj publikon papritur ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO) Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe m
"E djeg" me muzikë popullore, Rudina publikon Markun si asnjëherë (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është e dashuruar kokë e këmbë me ish deputetin Mark Frroku dhe këtë e tregon shpesh herë në postimet e
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në programin e pasdites, "Ftesë në 5" ku ka folur për herë të parë për propozimin roman
Propozimi i Markut, Rudina Dembacaj flet mes lotësh: Nuk e përjetova siç duhet (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj tregoi detaje nga propozimi për martesë që i bëri Mark Frroku disa ditë
Nis viti shkollor, Rudina Dembacaj nuk kursen urimet për vajzën e Markut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, po shijon prej kohësh lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Por p
Publikon fotot me Markun dhe bën "sherr" me ndjekësit, Rudina Dembacaj vazhdon avazin (FOTO LAJM) Pas çdo foto të Rudina Dembacaj në Instagram tashmë ndjekësit argëtohen edhe me komentet pasi moderatorja nuk përton t'u
Jo nga Marku! Rudina Dembacaj merr propozim për martesë, përgjigja do t'ju shkrijë së qeshuri Moderatoja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka marrë propozim për martesë nga një nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të
Më e lumtur se kurrë në krahët e Markut, Rudina publikon foton romantike (FOTO LAJM) Prej ditësh Rudina Dembacaj ka vendosur të pushoj në bregdetin shqiptar ku ka treguar se është me partnerin e saj, Mark
Rikthehet Rudina Dembacaj, moderatorja pozon për herë të parë me bikini (FOTO LAJM) Pas humbjes së të atit, hidhërimi i Rudinës u përcoll edhe në rrjetet sociale ku nga një aktive dhe përdoruese e rregull
Foto në prehrin e të atit, Rudina Dembacaj rrëqeth me fjalët: Skandal ba (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Në zi krah nënës dhe motrës, Rudina prek me daljen e parë pas humbjes së babait (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Rudina Dembacaj ndau me ndjekësit lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait të saj me të cilin kis
Për herë të parë pas vdekjes së babait, Rudina Dembacaj: Je me mua (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj dha lajmin e trishtë se babai i saj u nda nga jeta. Me anë