E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

delta

Shitjet në rritje, Amazon blen 11 avionë për të shërbyer porositë Ndërsa linjat ajrore zvogëlojnë flotën e tyre, Amazon po blen avionë pasi pandemia Covid-19 rriti porositë e produkteve
La pas shkatërrim, pamjet me dron nga uragani Delta (VIDEO) Pamjet e marra nga ajri me dron tregojnë qartë shkatërrimin që ka lënë pas uragani Delta, pasi kaloi në Louisiana. Stuhi
Uragani Delta nxjerr "zemërimin" në brigjet e Luizianës në SHBA, evakuohet zona Uragani “Delta” goditi të premten në mbrëmje rreth orës 23:00 (lokale) afër qytetit Creole në bregdetin jugperëndimor të
Ngriti këmbët në emisioni, rrjeti shpërthen keq ndaj këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur australiane, Delta Goodrem është sot në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale pas puntatës së mbrë
Parandalohet tragjedia në Karaburun, si u shpëtuan 3 peshkatarët (VIDEO) Një ngjarje tragjike është parandaluar mesditën e sotme në Karaburun. Sipas burimeve zyrtare, 3 peshkatarë kanë rrez
Këta janë specialet që eliminuan “El Baghdadin”, as Pentagoni nuk i pranon që ekzistojnë (FOTO LAJM) Forcat speciale që ndoqën dhe vranë liderin e Shtetit Islamik, Al Bagdadi janë një njësi shumë sekrete, të cilën as Pent
I rrezikohej jeta, policia kufitare i shpëton jetën turistit italian Mesditën e sotme salla operative e Drejtorisë Vendore për Kufirin dhe Migracionin Vlorë, është njoftuar me telefon nga k
Dalin pamjet, si Delta Force e FNSH zbuluan magazinën plot me armë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin policor të koduar "Maskimi" duke vënë në pranga një shtetas në Vlorë. Në
Denoncimi i rëndë: Kush është polici i kriminuar që iu dogjën dy makinat Me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një polic të Delta Force të cilit i janë d
Grekët hapin zjarri në kufi me Turqinë, aktivizohen forcat DELTA Greqia ka ndërmarrë një stërvitje të gjerë gjatë këtyre ditëve në ishujt Dodecanese, të cilët janë në kufi me Turqinë.
Prag tragjedie, si u shpëtuan burrë e grua me helikopter në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës pasi ka marrë njoftim se në aksin rrugor Vlorë-Selenicë në vendin e quajtur “Bishti i malit”, një autom
DETAJE/ 750 kg kanabis drejt Italisë, kapet gomonia pranë Karaburunit Detaje të reja kanë dalë në dritë pas kapjes së një gomoneje me kanabis në Vlorë, ditën e djeshme. Policia bëri me d
Frika nga terrorizmi/ I riu dëbohet nga avioni sepse po fliste arabisht (VIDEO) Një bloger i njohur në Youtube është nxjerrë me forcë nga një fluturimi i Delta në aeroportin “Heathroë” në Londër, pasi
Humbet jetën në aksident punonjësi i Delta Force në Vlorë, Artur Dervishi Një aksident i rëndë me motor ndodhur pasditen e sotme, i ka marrë jetën një punonjësi te Delta Force në Vlorë, Artur De
Policia Kufitare dhe Delta Forcë shpëtojnë 7 persona në det Njësia Delta Forcë dhe policia kufittare kanë shpëtuar sot shtatë persona nga mbytja. Në operacionin e parë strukturat e
Ja sa kohë i duhet Delta Forcës për kapjen e një terroristi (VIDEO-FOTO) Një operacion brenda një minuti është realizuar nga njësiti special amerikan, Delta Force për rrëmbimin e terroristit të
Serbi, arrestohet një nga njerëzit më të pasur në Ballkan Biznesmeni serb Mirosllav Mishkoviç, djali i tij Marko dhe tetë persona të tjerë, të dyshuar për korrupsion, janë arrest
Reeker në repartin Delta Force: Përparime në fushën e sigurisë Në ditën e dytë të qëndrimit të tij në Tiranë, Zv.ndihmës sekretari amerikan i Shtetit, Philip Reeker ka vizituar sot ba
Tashmë Putin edhe mbi një deltaplan (FOTO-LAJM) Presidenti rus Vladimir Putin njihet si një person që merret me shumë sporte. Këtë radhe ai ka vendosur të marrë drejtim
“Meka” e budistëve Tempulli Taung Kalat në Burma është ndërtuar në majën e një shkëmbi vullkanik- një formacion i krijuar nga magma e dalë