999 rezultate për

dello

Corriere dello Sport: "Kombëtarja" e Serie A (FOTO LAJM) Mario Balotelli është përzgjedhur si lojtari më i mirë i Serie A. Sipas Corriere dello Sport-Stadio, sulmuesi i Milan së
Zyrtare: Rafa Benitez, trajneri i ri i Napolit Jemi te detajet. Më në fund është vendosur: Rafa Benitez do të zëvëndësojë Walter Mazzarrin në stolin e Napolit. Takimi
Inter, ja kush mund të largohet (FOTO LAJM) Interi i sezonit të ardhshëm do të startojë me Andrea Stramaccionin por skuadra me shumë mundësi nuk do të jetë kjo e kë
Indonezi apo Kazakistan, nga vjen "shpëtimtari" i Inter (FOTO LAJM) Strategjitë e ardhshme të Inter mund të kushtëzohen nga mbërritja e aksionerëve të rinj që duan të investojnë në klubin
Real-Juve, shoping me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Në kuadër të prezantimit të "Corazon Match" drejtuesit e Real Madrid dhe Juventus kanë gjetur rastin të flasin pak edhe
Inter, 3 emra për sulmin e së ardhmes (FOTO LAJM) Inter po përgatit terrenin për goditjet e ardhshme në merkato. Objektivi kryesor i drejtuesve zikaltër është reparti i s
Milan-Kaka, "telenovela" vazhdon në verë Kapitulli Kaka-Milan nuk është mbyllur ende. Gjatë merkatos së janarit numri dy i kuqezinjëve Adriano Galliani provoi të
Milan, Seedorf rikthehet kuqezi Thjesht një hipotezë apo është reale? Clarence Seedorf mund të rikthehet te Milan gjatë merkatos së janarit. Një operaci
Materrazzi nuk harron Eto'o dhe 2010-ën Marco Materazzi nuk harron. Nuk mund të harroj madje. Ish mbrojtësi i Inter ka kujtuar në profilin e tij në Twitter emoc
Roma "përze" 6 futbollistë (FOTO LAJM) Pas afrimit të Marquinho dhe "jo-së" së Administratorit të Deleguar, Fenucci, ardhjes së Goicoechea, te Roma po mendohen
Gati shkëmbimi Mexes-Bendtner Situata në shtëpinë e Milanit nuk është e qetë. Humbja e thellë kundër 5-1 në miqësore kundër Real Madrid, ka lënë një s
Van Persie, surpriza e Milan Massimiliano Allegri është i bindur se kush do të jetë zëvëndësuesi i Ibrahimoviç te Milan dhe kërkon me çdo kusht boshn
Sneijder: Nuk dua të iki në shtëpi Wesley Sneijder nuk ndjehet mirë. Me Hollandën një hap larg eleminimit, fantazisti i Inter nuk do as ta mendojë idenë se
Interisti: Bëj tifo për Milanin "Për titull do të preferoja Milanin, pasi do të qëndronte sërish në Milano. Do të gëzohesha shumë nëse Juventus do ta hu
Interi në kërkim të investitorëve Skuadra e Interit ka shfaqur interesin për të tërhequr të tjerë sponsorë në këtë skuadër. Për të arritur këtë gjë Massim
Pato qetëson Milanin: Nuk është diçka serioze Shënoi përballë Novarës, por buzëqeshja u pre shumë shpejt nga fytyra e Alexandre Pato. Sulmuesi brazilian i Milanit ka
PSG dhe Kaka' arrijnë marrëveshjen Paris Saint Germain ka arritur një marrëveshje me futbollistin e Real Madrid, Ricardo Kaka’, sipas sportives italiane "L
Tevez, refuzohet oferta e dytë e Milanit Telenovela Tevez po zgjat më shumë se parashikimet. Siç raporton “Gazzetta dello Sport”, fotot e darkës mes numrit 2 të
Milan, vjen Maxi Lopez dhe.....Torres Drejtuesi i Milanit, Ariedo Braida, shkon sot në Londër për të folur rreth transferimit të Carlos Tevez në Milano, por d
Më e lehtë të jesh futbollist se baba Përveç se luan futboll, Alberto Aquilani, mesfushor i Milanit, ka edhe një tjetër "punë": atë të babait. Futbollisti rom