999 rezultate për

dello

Rrëfimi 360 gradë i Carlo Ancelottit (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Real Madrid Carlo Ancelotti ka dhënë një intervistë të gjatë për të përditshmen sportive italiane "Corri
Samuel Eto'o, 6 klube në garë (FOTO LAJM) Samuel Eto'o është njeriu i merkatos ditët e fundit. Siç raporton "Gazzetta dello Sport", familja e sulmuesit (gruaja Ge
Tre dhuratat e Thohir për Inter (FOTO LAJM) Të gjithë mediat sportive në Itali po flasin për takimin e djeshëm në Milano mes manjatit indonezian Erick Thohir dhe pr
Ciao Milan! Ljajiç qëndron në Firenze Siç shkruan sot "Corriere dello Sport", Adem Ljajiç është gati të rinovojë. Firma e serbit, që do ta mbajë në Firenze de
ASHAM të ndal tërbimin e lustrimit Jam i bindur se emrat e atyre që u vendosën në shtyllën e turpit do të ndriçojnë dhe se ASHAM nuk do të pajtohet ata të
Ambrosini pranë kalimit tek Fiorentina Për Massimo Ambrosinin ka ardhur momenti të vendosë për të ardhmen e tij. Pas 17 sezonesh të kaluara me Milanin, mesfush
Milan: Honda do të firmosë para 15 Korrikut Keisuke Honda duket se do që Milan të nxitojë. 27-vjeçari japonez ka vendosur të lerë CSKA Moskën dhe kërkon të firmosë
Corriere dello Sport: "Kombëtarja" e Serie A (FOTO LAJM) Mario Balotelli është përzgjedhur si lojtari më i mirë i Serie A. Sipas Corriere dello Sport-Stadio, sulmuesi i Milan së
Zyrtare: Rafa Benitez, trajneri i ri i Napolit Jemi te detajet. Më në fund është vendosur: Rafa Benitez do të zëvëndësojë Walter Mazzarrin në stolin e Napolit. Takimi
Inter, ja kush mund të largohet (FOTO LAJM) Interi i sezonit të ardhshëm do të startojë me Andrea Stramaccionin por skuadra me shumë mundësi nuk do të jetë kjo e kë
Indonezi apo Kazakistan, nga vjen "shpëtimtari" i Inter (FOTO LAJM) Strategjitë e ardhshme të Inter mund të kushtëzohen nga mbërritja e aksionerëve të rinj që duan të investojnë në klubin
Real-Juve, shoping me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Në kuadër të prezantimit të "Corazon Match" drejtuesit e Real Madrid dhe Juventus kanë gjetur rastin të flasin pak edhe
Inter, 3 emra për sulmin e së ardhmes (FOTO LAJM) Inter po përgatit terrenin për goditjet e ardhshme në merkato. Objektivi kryesor i drejtuesve zikaltër është reparti i s
Milan-Kaka, "telenovela" vazhdon në verë Kapitulli Kaka-Milan nuk është mbyllur ende. Gjatë merkatos së janarit numri dy i kuqezinjëve Adriano Galliani provoi të
Milan, Seedorf rikthehet kuqezi Thjesht një hipotezë apo është reale? Clarence Seedorf mund të rikthehet te Milan gjatë merkatos së janarit. Një operaci
Materrazzi nuk harron Eto'o dhe 2010-ën Marco Materazzi nuk harron. Nuk mund të harroj madje. Ish mbrojtësi i Inter ka kujtuar në profilin e tij në Twitter emoc
Roma "përze" 6 futbollistë (FOTO LAJM) Pas afrimit të Marquinho dhe "jo-së" së Administratorit të Deleguar, Fenucci, ardhjes së Goicoechea, te Roma po mendohen
Gati shkëmbimi Mexes-Bendtner Situata në shtëpinë e Milanit nuk është e qetë. Humbja e thellë kundër 5-1 në miqësore kundër Real Madrid, ka lënë një s
Van Persie, surpriza e Milan Massimiliano Allegri është i bindur se kush do të jetë zëvëndësuesi i Ibrahimoviç te Milan dhe kërkon me çdo kusht boshn
Sneijder: Nuk dua të iki në shtëpi Wesley Sneijder nuk ndjehet mirë. Me Hollandën një hap larg eleminimit, fantazisti i Inter nuk do as ta mendojë idenë se