E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

dello

Ja kush janë sozitë e futbollistëve (FOTO-LAJM) Shpesh thuhet se mes personazheve të botës së futbollit dhe botës së spektaklit ka ngjashmëri të shumta. Corrire dello S
Juventus nuk heq dorë nga Shaqiri Pas blerjes së Moratës nga Reali i Madridit, mesfushori i Bayernit të Mynihut është shndërruar në objektivin kryesor të
Inter në të majtë: Schmelzer ose Rodriguez Inter vazhdon gjuetinë për gjetjen e një futbollisti për krahun e majtë. Sipas "Corriere dello Sport", ka nisur tashmë m
Gazzetta dello Sport elozhe Kovaçiçit Interi nuk është në momentin e tij më të mirë, përveç kësaj një tjetër çeshtje është edhe talenti 20-vjeçar Kovaçiç.
Milani në shitje, fiksohet çmimi për Lim Gazprom largohet, por Milan vazhdon të kërkojë një partner për 30% të aksioneve të klubit. Sipas asaj që shkruan "La Gaz
Mazzarri rrezikon: 4 emra për Interin (FOTO LAJM) Inter: Jo Europë, jo Mazzarri. E ardhmja e teknikut toskan në pankinën zikaltër varet nga kualifikimi i skuadrës së tij
Milan: Në Madrid 8 milionë në valle Euro-Milan në rrezik zhvlerësimi. Siç shkruan sot "La Gazzetta dello Sport", ndaj Atletico Madrid kuqezinjtë luajnë kual
Habit Ancelotti: Messi, ylli i "Brazil 2014" Cili do të jetë ylli i Botërorit 2014? Eshtë kjo një nga pyetjet që "La Gazzetta dello Sport" i ka drejtuar Carlo Ancelo
A është bërë Gjermania "bordelloja e Europës"? Nga Jim Reed, BBC / Një grup burrash me rroba të kuqe e të bardha shëtisin në zonën e pritjes. Gra me taka të larta qënd
Hernanes përshëndet lojtarët e Lazios, priten testet mjekësore te Interi 13:20 Update: Hernanes përshëndet lojtarët e Lazios, pritet t’i kryejë testet mjekësore te Interi, raporton Sky Sport It
Juve: 4 Asa nëse ikën Pogba (FOTO LAJM) Mes të martës dhe së mërkurës së javës së ardhshme Juventus do të takohet me Mino Raiolan për të diskutuar të ardhmen e
"La Gazzetta dello Sport": Berisha është për titullar Pa pikë dyshimi Etrit Berisha mund të luajtë titullar në çdo skuadër të Serie A. paraqitja e tij në ndeshjen e fundit pë
Nainggolan te Milan? Vendos Berlusconi "La Gazzetta dello Sport" bën qartësime rreth merkatos dimërore të Milanit. Vjen Nainggolan? I takon Silvio Berlusconit
Rinovim për Conten, "dhuratat" në janar dhe qershor (FOTO LAJM) Eleminimi nga Champions League pas disfatës me Galatasaray në të ftohtin e Stambollit pritet të sjellë ndryshime drastik
Inter, 3 kandidatë për sulmin në janar (FOTO LAJM) Gazetat sportive në Itali i kanë shumë rëndësi sot fjalëve të presidentit të Inter, Erick Thohir se në janar do të vijë
Revolucion te Milan, kush iken e kush vjen (FOTO LAJM) Punohet pa pushim ne shtepine e Milan. Problemet e shumta qe kane kapluar skuadren kuqezi ka bere qe pjesa me e madhe e
Ja sa ofron Chelsea për Balotellin Periudha nuk duket aspak e mirë dhe me shumë mundësi mund të mbyllet me një lamtumirë: Mario Balotelli nuk ka kaluar kur
Corriere dello Sport: Top 40 talentet e Europës (FOTO LAJM) E përditshmja italiane "Corriere dello Sport" ka dizenjuar listën me 40 futbollistët e rinj që luajnë në Europë dhe që k
"La Gazzetta dello Sport", speciale për derbin Partizani-Tirana Kthehet pas 5 vitesh derbi i Tiranës, i cili në vitin 1967 anullohej për të favorizuar Dinamon. Të shëtisësh nëpër rrugë
Milan: Pas Matrit, Honda ose Kaka Alessandro Matri është praktikisht një futbollist i Milan, por merkatoja e kuqezinjëve nuk mbyllet këtu. Sipas Gazzetta