999 rezultate për

dekriminalizimin

PD nesër do bllokojë Kuvendin Sikundër është paralajmëruar edhe më herët, PD nuk tërhiqet nga qëndrimi i saj për të dërguar në Gjykatën Kushtetuese të
Prokuroria e Përgjithshme krijon strukturën “Për dekriminalizimin” Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka firmosur Urdhërin për krijimin e strukturës së posaçme për verifikimin e i
Basha në SHBA, takime me zyrtarët për "Drejtësinë" dhe Dekriminalizimin Çështja e Reformës në Drejtësi dhe Dekriminalizimi pritet të jenë në fokus të një diskutimi me zyrtarët më të lartë në S
Dekriminalizimi miratohet me konsensus Me 114 vota pro, asnjë kundër dhe asnjë abstenim, Parlamenti ka votuar aktet nënligjore për zbatimin e ligjit për Dekrim
Arrihet marrëveshja për Dekriminalizimin Sot u arrit marrëveshja PS-PD për aktet e Ligjit të Dekriminalizimit. Këshilli i Mandateve është mbledhur për amendament
Ja çfarë thotë Meta për dekriminalizimin Kryetari i Kuvendit Ilir Meta ka pranuar konsensunsin midis palëve lidhur mbi draftin e dekriminalizimit. “Edhe nëse
Opozita dhe mazhoranca gjejnë gjuhën e përbashkët për dekriminalizimin Update- Gjatë mesditës së sotme janë finalizuar negociatat për dekriminalizimin ndërmjet mazhorancës dhe opozitës. Parti
PS dhe PD konfliktohen për Dekriminalizimin, ja çfarë bën Meta Këshilli i Legjislacionit ende vijon mbledhjen me dyer të mbyllura pasi deri tani mazhoranca dhe opozita nuk kanë arritu
PD-PS pranë marrëveshjes për dekriminalizimin Partia Demokratike dhe Partia Socialiste pritet që soy të ballafaqojnë draftet e tyre ligjore për dekriminalizimin në Kë
Çfarë po diskutojnë Berisha me Bashën?! (FOTO LAJM) Sali Berisha dhe Lulzim Basha janë parë duke diskutuar tek selia e PD-së pas përfundimit të seancës të sotme parlamentar
PD depoziton në Kuvend iniciativat për Dekriminalizimin dhe Komisionet Hetimore Partia Demokratike ka depozituar në Kuvend dy iniciativa ligjore për Dekriminalizimin dhe Komisionet Hetimore Parlamenta
Basha: Kuvendi nuk do funksionojë pa dekriminalizimin Lulzim Basha ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama, se po zhbën Shqipërinë ndërsa e ka kthyer Parlamentin në fole për kr
PD: Kerry vlerëson dekriminalizimin, Rama dërgon Ndokën të prezantojë Prefektin e Lezhës Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka akuzuar kryeministrin Rama se po shpërfill mesazhin e
Nishani dekreton ndryshimet kushtetuese dhe dekriminalizimin Presidenti Nishani ka dekretuar ligjin për dekriminalizimin dhe ndryshimet kushtetuese në funksion të këtij ligji. Ndonë
Alibeaj: Rama cakton në krye të PS në Shkodër, një vrasës Një tjetër dalje publike është realizuar nga selia blu, këtë herë kreu i Departamentit të Rendit e Sigurisë në PD, Enke
SHËNIM/ Dekriminalizimi, që të mos na mbetet vetëm ligji Nga Albeu.com Maxhoranca dhe opozita votuan sot me konsensus ligjin për dekriminalizimin duke marrë menjëherë pë
Miratohet ligji për dekriminalizimin Kuvendi ka miratuar ligjin për dekriminalizimin, ligj ky që parashikon se personat që kanë poste publike dhe që kanë bër
Kush janë deputetët që drogohen sipas Fatos Klosit? Një ndër kërkesat kyçe të dhënies së konsensusit për dekriminalizimin nga ana e PD-së ishte bërja e testit të drogës pë
Meta: Kënaqësi për konsensusin për dekriminalizimin Në mbledhjen e Këshillit Drejtues Kombëtar, kreu i LSI-së Ilir Meta, ka shprehur kënaqësinë e tij për arritjen e konsens
KOMENT/ Prologu i një dakordësie të imponuar Koment nga Albeu.com Partia Demokratike ka arriur t’i imponojë maxhorancës ligjin për dekriminalizimin për shkak