999 rezultate për

deklaruar

Dëshmi rrëqethëse në sallë, si u morën nga krevati 23 protestues në Kukës Prej disa minutash në Gjykatën e Tiranës po zhvillohet seanca për 23 të ndaluarit e protestës së Rrugës së Kombit. N
Sot në Vjenë zhvillohen bisedime për çështjen e emrit Ministrat e Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Nikolla Dimitrov dhe Nikos Kociajs, sot në Vjenë do të ulën sërish në një
Ronaldo kërkon afrimin e Salah tek Reali Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Ronaldo i ka dhënë Realit dhe Florentino Perezit bekimin e tij për nënshkrimin e Sala
Canakopulos: Bisedimet për emrin vazhdojnë në kornizat që i kemi parashikuar Zëdhënësi i Qeverisë greke, Dimitris Canakopulos, ka deklaruar se vullneti politik për çështjen e emrit është deklaruar
Kapet "peshku" i parë, Vettingu shkarkon gjyqtarin e njohur Shkarkohet nga detyra anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Fatos Lulo. Vendimi është shpallur ditën e sotme nga KPK-ja, pa
A do të marrë Dauti ndonje votë nga "të larguarit" Daut Haradinaj si duket ka nisur një mision lobimi tek deputetët që janë deklaruar kundër marrëveshjes së kufirit me Mal
250 mijë euro në valixhe, çfarë do të bënte izraeliti në Shqipëri Izraeliti që u ndalua në Rinas me 250 mijë euro në valixhë do të hetohet edhe për pastrim parash. Ai deklaroi se kis
Basha mohon lidhjen me biznesmenët rusë: Mashtrim nga PS-ja Kreu i PD-së, Lulzim Basha, i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të Blendi Fevziut ka hedhur poshtë pretendim
Kjo është lidhja familjare mes Leonard Bombaj dhe Blerina Bombaj Moderatori Leonard Bomaj ka lidhje gjaku me dietologen Blerina Bombaj. Ata janë fëmijë xhaxhallarësh dhe duket se ka
Deputetja jeton me qera, bashkëshorti aksioner në dy kompani në SHBA (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar të dhëna për pasuri, të ardhura dhe shpenzime të deklaruara për 11 deputet që janë ulur p
Vrau vjehrrën dhe burrin e të dashurës, Kasëmi rrëfen krimin makabër Gjykata e Vlorës ka dhënë sot masën “arrest me burg”, për dy të arrestuarit Hysnie Hoxhallari dhe Kasëm Pirjasi. "Arr
Rrëfehet atentatori ndaj Gjokës: Ja pse e godita teknikun Nehat Fojleta ishte një prej atentatorëve, të cilët tentuan të sulmonin me thikë teknikun e Vllazisë, Ernest Gjioka. Pas
De Rossi tregon ëndrrën që ka pas pensionimit me Romën Daniele De Rossi tani ka filluar të bëjë plane për të ardhmen, pasi karriera e tij e të luajtur futboll ështtë drejt fun
VIP-at shqiptarë që kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuë
Gashi kërkon nga shkalla e dytë lirimin aktivistëve të VV-së Avokati Tomë Gashi, i cili mbron deputetin e VV-së, Frashër Krasniqi, ka deklaruar se shkalla e dytë e ka rastin që të p
Reagimi i fortë i Inva Mulës: S'ka teatër në Shqipëri! Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula ka reaguar në lidhje me debatet për teatrin Kombëtar. Me tone të ashp
HEC-e në Osum? Blendi Klosi premton rrëzimin e lejes mjedisore Ministri i Mjedisit dhe Turizmit Blendi Klosi ka ndërhyrë në një lidhje live në Opinion ku ka deklaruar se një Hec i til
I fali 12 milje det Greqisë, Rama e pranon para mediave greke Kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë për mediat greke pas negociatave për detin mes Shqipërisë dhe Greqisë.
Flet tezja e Arielës: Isha në telefon, dëgjova britmat dhe krismat e armës Kur ka kaluar vetëm 1 javë nga tragjedia në Tiranë ku humbi jetën Ariela Murati dhe Aldison Belulaj, dëshmi tronditëse j
Paguhet edhe më shumë se Erion Veliaj, ky është kryebashkiaku që noton në para Sipas vlerave të ardhura të deklaruara për vitin 2016, Open Data Albania ka renditur kryebashkiakët e Zgjedhur për manda