999 rezultate për

deklaruar

Gjimshiti: Ndaj Ukrainës do të ndryshojmë Berat Gjithmshiti ka deklaruar se ndeshja e ardhëshme kundër Ukrainës do të jetë ndryshe nga loja e dobëtë që pamë në mi
E bija e shkodranit të vetëvravë tregon bisedën e fundit: Do të bëj vetëgjyqësi! "Më tha se këtu nuk ka as shtet, as ligj, asgjë. Babai me tha s’jam fajtor, s'kam vjedhur asnjë banesë" Kështu ka dek
Neymar zbulon trajnerin e preferuar Neymar pas dëmtimit që e la jashtë fushës së blertë që nga muaj shkurt, duket se është rikuperuar dhe aktualisht është i
Agjenti i Asensio-s flet për "gabimin" e Barcelonës ndaj spanjollit Agjenti i Asensios, së fundmi ka deklaruar se për talentin spanjoll janë refuzuar dy oferta marramendës nga Premier Leag
BE ende nuk është e kënaqur me luftimin e korrupsionit në Kosovë Zyrtarë të Bashkimit Evropian kanë deklaruar se nga institucionet kosovare po presin dëshmi të fuqishme në luftimin e kr
Tha se lekët ia kishte dhënë e motra, gjyqtari apelon vendimin Anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Fatos Lulo është shkarkuar pak kohë më parë nga KPK-ja, pak ditë pas seacës ku u diskutu
Pasuria e Veselit 222 mijë euro, gruaja me makinë 16 mijë euro Kadri Veseli, lideri i Partisë Demokratike të Kosovës ka deklaruar pasuri të ngjashme në dy vitet e fundit. Të dhënat e
Ish-trajneri i Argjentinës, Messi jashtëtokësor por jo lider Ish-trajneri i Argjentinës , Alfio Basile ka quajtur Lionel Messin si "jashtëtokësor" duke vlersuar cilësitë e lojtarit
Shifrat: Sa policë, gjyqtarë e prokurorë kanë deklaruar lidhjet me Agron Xhafën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e nje qytetari dixhital. Sipas tij thotë "në formularet e tyre
Ivanov vazhdon të mbajë peng ligjin e gjuhëve Kanë kaluar disa javë që pas miratimit me shumicë votash në Kuvend të ligjit për për përdorimin e gjuhëve, por ende ky l
Vettingu tmerron policët, 300 punonjës të larguar deri tani Ndërkohë që kanë ngelur vetëm 10 ditë nga dorëzimi i formularëve të vetëdeklarimit për vettingun në radhët e policisë, v
Ish-drejtori i policisë tregon si shpëtoi gjallë nga atentati: Do ikja për "dhjam qeni" Ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, Mithat Havari, ka rrëfyer se si ka shpëtuar gjallë nga një atentat të ndodh
Pas Besit dhe Xhensilës, Marina dhe Geti presin një fëmijë? Thashethemet për një shtatëzani të mundshme e kanë vënë në qendër të vëmendjes jetën personale të Marina Vjollcës. T
Deklarohet pasuria e Shefit të ri të AKI I gjendur herë pas here në qendër të vëmendjes për shkak të pasurisë së tij, shefi i ri i së Kosovës për Inteligjencë, S
Kur do të mësohet pasuria e zyrtarëve shtetërorë Ndonëse është paralajmëruar se publikimi i të dhënave të deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik do të bëhet në ueb s
Qytetarët e Maqedonisë merituan marrjen e rekomandimit Eurokomisari Johanes Han ka deklaruar se çdokush ka kontribuar për marrjen e raportit pozitiv për Maqedoninë, ndërsa qyt
Fjalët prekëse të nënës së Aulonit pas vendimit të gjykatës Gjykata Themelore në Prishtinë i ka dënuar me 15 vite burgim tre të dyshuarit për vrasjen e Aulon Zekës. Me këtë vend
S'i gëzoi as 5 ditë gjallë në Shqipëri, detajet nga vrasja mafioze e Marjos Marjo Majollari kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer në Shqipëri. I riu i cili u ekzekutua 2 netë më parë, sapo ishte
"Meta, fytyra e korrupsionit në Shqipëri", LSI sulmon Freedom House "Lufta kundër korrupsionit gjithashtu mori një goditje me zgjedhjen e Ilir Meta si President i Republikës më 28 prill...
Rrëfehet ish ministri Sefaj: Largimi im kishte prapavijë politike Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka folur sonte haptazi për largimin e tij nga kreu i MPB-së. Sefaj k