999 rezultate për

deklaruar

Trajneri i Argjentinës i trembet Kroacisë Mbrëmjen e sotme në "Nizhny Novgorod Stadium" Argjentina do të përballet me Kroacinë për ndeshjet e dyta të grupit D.
Këto VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim (FOTO LAJM) Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuë
Presidenti grek komenton marrëveshjen Presidenti grek, Prokopis Pavlopulos, ka deklaruar sot se Greqia dëshiron miqësi dhe raporte të mira fqinjërose dhe se p
Zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin: Më tradhtonte! Pasi vrau bashkëshortin, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ndaj bashk
Neymar tregohet modest: Unë nuk vlej 222 milion euro Sulmuesi brazilian, Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në historinë e futbollit, kur skuadra e PSG pagoi klauzolën prej
Pasuria e deputetit të AAK-së iu befason, mbi 80 milion euro (FOTO LAJM) Në Agjensinë Kundër Korrupsionit janë deklaruar sa i përket pasurisë tashmë zyrtarët e lartë politike, përfshirë edhe mi
Rakiq me tre banesa dhe mijëra euro Kryetari i Listës Serbe, që njëherish është edhe kryetar i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq, në deklarimin e pasurisë p
Deputetja e Listës Serbe më e pasura nga deputetët Jelena Bontic, deputete e Listës Serbe në Kuvendin e Kosovës i prin listës së njerëzve më të pasur në Institucionet e Ko
Këshilltari i Thaçit nuk ngelet prapa me pasuri, ka dy shtëpi dhe mijëra euro Shefi i stafit të presidentit Bekim Çollaku ka një pagë mujore afërsisht 2 mijë euro. Në deklarimin e pasurisë ai ka
Mbani frymën, ky është më i pasuri i të pasurve (FOTO LAJM) Sot është bërë publike pasuria e politikanëve dhe zyrtarëve të Kosovës. Pothuajse të gjithë kush më shumë e kush më pak
Ministri ka 30 mijë euro kripto valuta dhe disa vende pune, kjo është pasuria tjetër e tij Mbi 30 mijë euro është vlera e crypto valutave që ka në pronësi deputeti i PDK-së, Memli Krasniqi. Ish-ministri i Kul
Pasuria e djalit të Limajt, llogari bankare në SHBA Limaj së fundi ka deklaruar edhe pasurinë e tij në Agjencionin Kundër Korrupsionit. Si pasuri të paluajtshme Limaj ka de
Haziri përveç mijëra eurove në banka ka trashëguar 10 parcela toke nga familja Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri është ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencionin kundër korrupsionit. E
Edhe ministrja e PDK-së nuk zhgënjen, jeton mes parasë dhe lluksit Në kuadër të deklarimit të pasurisë në Agjensinë Kundër Korrupsionit, janë përfshirë edhe ministrat e zyrtarët tjerë qev
I pari i kosovarëve deklaron pasurinë, është i kamur në para dhe lluks Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit, (AKK) se pagë vjetore merr 32 mijë eur
Shpend Ahmeti deklaron pasurinë, duket jo në gjendje të mirë Agjencia Kundër korrupsionit ka publikuar dje regjistrat e deklarimit të rregullt vjetor të pasurisë së zyrtarëve publik
Pasi deklaroi se është katolik, Rama habit dynjanë: Jam me Ramazan! Kryeministri Edi Rama në shumë intervista, si brenda dhe jashtë Shqipërisë ka folur për besimin e tij fetar, atë të fëmi
Makina luksoze, vila dhe apartamente: Zbardhet pasuria e deputetëve miliarderë të LSI-së Zbardhet pasuria e plotë e 19 deputetëve të Lëvizje Socialiste për Integrim, deklaruar për vitin 2017. Sipas të dhëna
Mickoski nxjerr fytyrën e vërtetë anti-shqiptare Edhe pse shqiptarët përbëjnë më shumë se 25 për qind të popullsisë së Maqedonisë, kreu i partisë opozitare VMRO-DPMNE th
FACT CHECK/ Rama i shet Ballshin Putinit: Fake News godet sërish Shqipërinë? (FOTO LAJM) Shqiptarët u zgjuan sot me kryelajmin se një kompani nën hetim në SHBA, e cila kishte gjetur terren në Rusi kishte blerë