999 rezultate për

deklaruar

U hodh nga kati i 6, kush ishte durrsakja që i dha fund jetës tragjikisht Denada Zota është 32-vjeçarja nga Durrësi që i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte me
Familjarët e viktimave: Shteti më shumë u mërzit për ambasadoren turke sesa për 4 shqiptarët Familjarët e katër viktimave të cilët vdiqën në aksidentin e të premtes në magjistralen Prishtinë-Gjilan janë të bindur
Formimi i ushtrisë do të ndikojë edhe te KFOR NATO ka qëndrim shumë të qartë. Aleanca e përkrahë zhvillimin e FSK-së në mandatin e tyre të tanishëm. FSK është forcë p
Pas rrahjes me Frashërin flet Xhelal Sveçla Një përplasje fizike ka ndodhur mbrëmë mes Frashër Krasniqit e Xhelal Sveçlës. Tashmë, përveç burimeve, kjo u konfirm
Zbulohet në Kosovë një gjarpër i tmerrshëm (VIDEO) Zvarranikët dinë të jenë befasues kur shfaqen në vende të papritura. Ngjashëm ka ndodhur edhe tek banorët e fshatit D
Policia i kap thasë me para korçarit duke u kthyer nga Anglia (FOTO LAJM) Arrestohet shtetasi D. D, 25 vjeç banues në Korçë, për veprat penale "Mosdeklarimi në kufi i të hollave dhe sendeve me v
LSDM: I kemi votat për kalimin e marrëveshjes Në votim do ta shohim se a i kemi 3/3 e votave, kurse ne besojmë se i kemi, kështu është deklaruar deputetja nga Lidhja
Moderatorja shqiptare bëhet murgeshë, çfarë ka deklaruar ajo (FOTO LAJM) Moderatorja, Roza Lati është një nga personazhet më të komentuar të shoWbizz-it shqiptar. Roza di gjithmonë se të de
Flet shoferi që rrahu nxënësit, tregon ç'i punuan (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një shofer furgoni që transortonte nxënës shkolle ka dhunuar dy prej tyre
KFOR çmend serbët: Ujmani është i Kosovës dhe vizitohet pa leje Zëdhënësi i KFOR-it Vincenco Graso, ka deklaruar se presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka të drejtë ta vizitojë çdo ven
Daçiçi nuk ndalet, jep detaje nga burgu që do hynë pjestarët e UÇK-së Ivica Daçiç ka deklaruar se burgu në Scheveningen të Hagës është duke u bërë gati për të akuzuarit e parë të Gjykatës Sp
"E lau në gjak", Rama i del hapur në mbrojtje deputetit të Lezhës Kryeministri Edi Rama ka vendosur të mbrojë deri në fund deputetët e tij. Pas Tahirit, Ballës e Dakos, Rama i ka dal
Thaçi bind SHBA-në se duhet të ndryshojë kufijtë e Kosovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili e kryeson delegacionin e vendit të tij në Asamblenë e Përgjithshme të KB-së n
Thaçi bën të zgjuarin, flet në emrin e amerikanëve për kufirin (VIDEO) Në pamundësi që të shfaqej me Trumpin, në pamundësi që ta nxirrte para mediave çdo zyrtar amerikan, Thaçi zgjodhi të man
Deputeti i LDK-së ka hyrë në mendime të thella, të protestojë apo të mos protestojë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli ka deklaruar se vetëm nesër do të marrë vendim nëse do t’i bashk
Çudit Perez: Ronaldo do të kthehet tek Real-i Florentino Perez ka qenë i pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve nga FIFA. Presidenti i Realit të Madridit nuk
Lojtari i Chelseat zhgënjen Barcelonën Mesfushori me tipare sulmuese i skuadrës së Chelseat, Willian është kërkuar shumë nga Barcelona këtë verë, megjithatë as
Habit Ajeti: E padiskutueshme, gjithmonë kam dashur Zvicrën Vëllai i Arlindj Ajetit, Albian Ajeti së fundmi ka deklaruar se ai gjithmonë ka dashur që të luaj me Kombëtaren e Zvicrë
Cana thur elozhe për Kombëtaren: Një krenari e vërtetë Ish-kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana në një intervistë për "Lalaziosiamonoi” ka deklaruar se shumë shpejt do ti riktheh
Hazard: Jam gati të bëjë gjithçka për këtë skuadër Eden Hazard në merkaton e verës ka qënë një nga emrat më të lakuar për tu larguar ng Chelsea. Por së fundmi Hazard k