999 rezultate për

deklaruar

Kaq pak?! Shtëpia e këtij shtetari të lartë shqiptar kushton 350 000 euro (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në formularët e deklarimit të pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit ka vetë deklar
Qeveria në shërbim të oligarkëve: Pengon shqiptarët të blejnë lirë online Blerjet online do të bëhen më të shtrenjta pasi Drejtoria e Përgjithshme e Doganave me një udhëzim të posaçëm ka vendosu
Pochettino bën premtimin: Nëse fitojmë Champiosin do të qaj për një javë Tottenhami do të luajë në datën 1 qershor kundër Liverpoolit me shpresën për të ngritur lart trofeun e Championsit në Ëa
Gati të shpërthejë lufta tregtare Kosovë-Serbi Në korrik të këtij viti pritet të nisë praktikisht lufta tregtare Kosovë – Serbi. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq
Prindërit e denoncuan si të zhdukur, vajza thotë se s'do të kthehet më në shtëpi Familjarët e një vajze të mitur kanë denoncuar në policinë e Fierit se ajo nuk ishte kthyer në shtëpi prej më shumë se 2
U kap me 100 mijë euro në kufi, kush është 35-vjeçari Një 35-vjeçar është proceduar penalisht nga Policia e Shkodrës, pasi u ndalua në Doganën e Muriqanit, ku iu sekuestruan
Trajneri i Malit të Zi: Kosova makthi im Trajneri i përfaqësueses së Malit të Zi, Ljubisa Tumbakovic e ka cilësuar si shumë të vështirë përballjen me Kosovën.
Ranieri akuzon hapur Lacion: I hapi krahun Interit për "Triplete" Claudio Ranieri po tenton të kualifikojë Romën këtë sezon në Ligën e Kampioneve. Por Ranieri ka dalë hapur kunder Lac
E vrava se më tradhtonte! Burri tregon arsyen e krimit në familje Skënder Hoxha, 63-vjeçari që dje vrau me sëpatë bashkëshorten e tij, pasi ka pranuar krimin e rëndë, ka deklaruar në pol
Thaçi jep një lajm të keq për vizat nga Berlini Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur para gazetarëve të shumtë kosovarë e të huaj, pas përfundimit të Samitit pë
O'Connel thotë se nuk ka marrëveshje finale në 29 prill Takimi i liderëve të Ballkanit Perëndimor që do të mbahet më 29 prill, kësaj radhe në fokus e ka Kosovën dhe Serbinë. Ky
Ndjekje penale për zyrtarët që nuk e deklarojnë pasurinë Rreth katër mijë e 700 zyrtarë të lartë që punojnë në institucionet e Kosovës, janë të obliguar që çdo vit të deklarojnë
Pasuria e majmë e njeriut të AAK-së që do të zaptojë shtetin me militantët e tij Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, në një intervistë ditë më parë, ka deklaruar se po të kishte mundësi do të punëson
Mjekët e papunë nisin protestat në Kosovë Një grup i mjekëve të rinj të cilët janë të papunë kanë protestuar para objektit të komunës së Gjilanit duke kërkuar që
Si ndodhi vrasja në kazinon të Lipjanit Policia dhe Prokuroria kanë njoftuar dje për vrasjen që ndodhi në Lipjan, dhe për të detaje të reja lidhur me vrasjen e
Sulm në Norvegji, shumë të plagosur Një person ka plagosur një mësues dhe tre anëtarë të stafit në një shkollë në kryeqytetin norvegjez Oslo të martën, janë
Protestuesit tentojnë të hyjnë në Kuvend, hidhet gaz lotsjellës Para Kuvendit qindra protestues kanë hedhur gurë drejtë policisë, ndrësa kjo e fundit u është përgjigjur disa herë me ga
"300 të rinj të PD-së do ndalojnë dhunën", mesazh i fortë e FRPD-së Ditën e sotme mijëra protestues të thirrur nga opozita pritet të tubohen kunder qeverisë. Edhe pse opinionistë të sh
Pi çdo ditë urinën e tij, thotë se është më i shëndetshëm Një njeri i moshuar ka treguar se ka filluar të pinte urinën e tij çdo mëngjes dhe se tani ndihet më mirë se kurrë, shkr
Rakitic: Jam i lumtur te Barcelona Mesfushori kroat, Ivan Rakitic ka deklaruar se është i lumtur te Barcelona. Në muajt e fundit, ka pasur shumë spekuli