999 rezultate për

deklaruar

U aludua se ka marrë para' për të pranuar se është infektuar, gazetari bën postimin epik Pak javë më parë gazetari Berat Buzhala, humbi babai si pasojë e Covid-19, ndërkohë që vetë fatmirësisht e fitoi betejën
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
Zyberi: Pres që të kemi rezultate të pranueshme (VIDEO) Kandidati për kryeministër shqiptar, Naser Zyberi pas votimit ka deklaruar se pret zgjedhje kredibile me rezultat të pra
Votoi pro marrëveshjes së 5 qershorit, deputetja largohet nga grupi demokrat Deputetja Fatjona Dhimitri është larguar nga grupi parlamentar demokrat. Deputetja ka deklaruar votën e saj pro marrëves
Opozita në Kuvend u përça, reagon ashpër Murrizi dhe flet për pazare: Hajdutë e spurdhjakë! Deri më tani 5 deputetë nga opozita parlamentare kanë deklaruar votën pro për marrëveshjen e arritur për Reformën Zgjedh
Sekuestrohen mbi 31 mijë euro të padeklaruara në Rinas Dy persona janë proceduar penalisht pasi janë kapur me 31 400 euro të padeklaruara në Rinas. Shtetasi G.Q. i lindur n
Drafti për amnistinë: Si do të deklarohen paratë, shtëpitë dhe makinat Ministria e Financave ka përfunduar draftin për amnistinë fiskale të njoftuar disa javë më parë nga kryeministri Rama, e
Shqipëria në vendet e para për informalitetin në punë, qindra profesione me paga të nëndeklaruara Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka analizuar të dhënat e listëpagesave në gjashtëmujorin e dytë të vitit 2019 dhe ka
Anketa e re: Ja kush i fiton zgjedhjet në Maqedoni (FOTO LAJM) Nëse tani do të mbahen zgjedhjet në Maqedoni, VMRO-DPMNE tek elektorati maqedonas dhe BDI tek elektorati shqiptar do të
E konfirmuar, disa lojtarë të Milanit të infektuar me koronavirus Presidenti I Milanit, Paolo Scaroni ka dhënë një intervistë të gjatë për VarRoom. Ai ka deklaruar se disa nga futbo
Mustafa: Qeverinë mund ta bëjë edhe partia e dytë, kështu kishte deklaruar edhe Kurti Mustafa: Qeverinë mund ta bëjë edhe partia e dytë, kështu kishte deklaruar edhe Kurti Kryetari i Lidhjes Demokratike
Raportuesi gjerman për Kosovën në KE i drejtohet Albin Kurtit dhe Gjykatës Kushtetuese Raportuesi për Kosovën në Këshill të Evropës, Peter Beyer ka kërkuar nga akterët në vend përgjegjësi politike dhe respek
A do të dërgohet në karantinë? Pacolli: S’veproj kundër rregullave dhe ligjit Kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ka arritur në Prishtinë, por ka thënë se nuk e di nëse do të dërgohet në karantinë ose
2 nga 7 skuadrat e Serie A mohojnë raportimet: Nuk jemi kundër rinisjes së kampionatit Vetëm para pak momentesh është raportuar se 7 skuadra të Serie A janë kundër rinisjes së kampionatit. Por menjëherë pas
Këto VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim (FOTO LAJM) Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuë
Drejtori i Bayernit rendit dy arsye pse duhet të rifillojë futbolli Drejtori i Përgjithshëm i Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge ka deklaruar se futbolli duhet tw rifillojw pwr dy arsye,
Shkarkimi i zv.drejtorit të KRU ''Prishtina'', për çfarë akuzohet Sot, kryeministri në detyrë, Albin Kurti dhe ministrja në detyrë e Ekonomisë, Punësimit, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrë
Paketa ekonomike, Rama përjashton futbollin: Nuk kanë çfarë t'i kërkojnë qeverisë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se klubet e futbollit nuk do të përfshihen në paketën ekonomike për të përballur këtë
Borrell reagon pas heqjes së taksës: Vendim i rëndësishëm Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Joseph Borrell, e ka quajtur vendim të rën
Rama sqaron shqiptarët: Si do të paguhen bizneset e vogla, të papunët e ndihma ekonomike Ditën e sotme kryeministri Rama ka shpjeguar se si do të jetë pagesa për bizneset e vogla që kanë ulur qepenat për shkak