999 rezultate për

deklaron

MPJ mohon njohjen e Kosovës nga Unioni i Mianmarit Zyra e zv/Kryeministrit të Kosovës dhe Ministria e Punëve të Jashtme kanë mohuar lajmin në lidhje me njohjen e pavarësis
Vucic deklaron se po punohet për zbardhjen e rastit "Panda" Aleksandar Vucic zëvendëskryeministër i Serbisë, ka deklaruar sot në Beograd se ekzistojnë informacione që flasin se het
Gruaja e al-Beltagit deklaron se policia i hoqi shaminë Gruaja e udhëheqësit të ndaluar të Vëllezërve Muslimane Muhamed el-Beltagi ka akuzuar policinë egjiptiane për sulm gjat
Ahmeti deklaron se do të mbajë premtimet për pensionistët Kryetari i ri i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se brenda kompetencave që ka do të ndihmojë pensionistët dhe invalidë
Daçiq deklaron se edhe Vatikani është për ndarjen e Kosovës Vazhdon të insistojë për ndarjen e Kosovës Kryeministri serb Ivica Daçiq. Kryeministri këtë radhë ka tentuar të gjejë li
E dini cilët janë zyrtarët më të pasur në Shqipëri? Përfaqësuesit e sistemit të drejtësisë rezultojnë të jenë ndër më të pasurit nga kategoritë e tjera të zyrtareve te shte
Antonella deklaron: Leo të dua (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe e dashura e tij Antonella Roccuzzo po merren gjithmonë edhe me shumë me rrjetet sociale duke bërë shumë
MF- bizneseve: Vetëdeklaroni borxhin që u ka qeveria Ministria e Financave i bën thirrje bizneseve të vetëdeklarojnë borxhin që u ka shteti. Përmes një njoftimi për mediat,
E detyrojnë të martohet, 11 vjeçarja deklaron se do vetëvritet(VIDEO) Videoja e vajzës 11 vjeçare nga Jemeni e publikuar në youtube po bënë xhiron e botës. Fjalët e vajzës në video tregojnë
Ngjela deklaron fitoren e së majtës: Berisha të pranojë humbjen Vijon "sëmundja" e politikës shqiptare për të shpallur fitoren e zgjedhjeve ende pa dalë përfundimi zyrtar nga Komisioni
Shpërthime në Damask Mëngjesin e sotëm kanë ndodhur një shpërthim i fuqishëm në sheshin Omajadi të Damaskut. Sipas akstivistëve anti-regjim,
Tokio, feston Lulëzimin e qershive më herët se vitet e tjera Japonia ndjek dhe kurorëzon me pasion ngjarjen më të dashur për të, Lulëzimin e qershive. Me klimën as të tohtë dhe as t
Bexheti deklaron për Albeun: Do ta drejtoj Tetovën edhe për 4 vjet! Në një prononcim ekskluziv për Portalin Albeu, Kryetari i Komunës së Tetovës Sadi Bexheti ka deklaruar se vazhdon të jet
Francë, vritet i dyshuari për terrorizëm Një i vrarë dhe tre oficerë policie të plagosur, është bilanci i një operacioni të policisë franceze të zhvilluar në qy
Rama në Twitter: Asnje fije besimi në ato që deklaron Presidenti Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratën që zyra e presidencës publikoi pas takimit të pres
Juventus nuk heq dorë nga Llorente Sipas asaj që raporton në numrin e djeshëm gazeta torineze "TuttoSport", Juventus ka identifikuar Fernando Llorente si o
FRD jo koalicion me Berishën dhe Ramën Fryma e Re Demokratike ka përjashtuar mundësinë për një koalicion me dy nga partitë më të mëdha në vend, partisë Demokra
Moratti: Në fillim derbi, pastaj Tevez Qëndrimi i Alexandre Pato te Milan pengoi edhe veshjen kuqezi të Carlos Tevez, duke i lënë rrugë të lirë Interit të marr
Itali, arrestohet bosi i Kamorrës, deklaron " Fitoi shteti" Policia italiane ka njoftuar gjatë ditës së sotme se ka arritur të arrestoje një prej bosëve të organizatës mafiozë të K
Subashi: Ristani donte të na mbyllte gojën Për nënkryetaren e Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Dëshira Subashi largimi i opozitës nga mbledhja e fundit e KQZ-së is