999 rezultate për

deklaron

Kujdes! 10 000 lekë gjobë nëse s’deklaroni adresën e saktë Nëse nuk do të deklaroni adresën fillestare apo të ndryshuar pranë zyrave të Gjendjes Civile atëherë do të penalizoheni
Gjendet vajza e zhdukur në 2010, e pabesueshme çfarë deklaron në Polici Një vajzë që rezultonte e zhdukur prej më shumë se 6 vjetësh, është gjetur mbrëmjen e së mërkurës nga Policia e Tiranës,
Rraklli tregon të vërtetën e trukimit dhe dënimet në Austri Ish-lojtari i ekipit kombëtar Altin Rraklli që gjatë këtyre ditëve është përfolur për përfshirjen në një skandal bastesh
Mustafi thyen heshtjen: Ja pse zgjodha Gjermaninë para Shqipërisë Shkodran Mustafi në një intervistë për ‘Goal.com’ ka treguar arsyet e përzgjedhjes së Gjermanisë, para Shqipërisë. Mb
LSDM deklaron në Tetovë se do të ketë shqiptarë në listat për deputetë Përfaqësuesi i lartë i LSDM-së, Edmond Ademi ka mbajtur një takim me aktivistët shqiptarë të kësaj partie në qytetin e T
"I besojmë Gjykatës Speciale jo Thaçit" Familjarët e të vrarëve pas lufte kanë filluar të reagojnë pasi Hashim Thaçi i ka kërkuar prokurorisë së vendit të hetoj
Gjana: Kritikuesit e Bashës sot, në 2013 deklaronin se do ta hiqnin Berishën Jemin Gjana deklaron se ata që kritikojnë Bashën sot, janë të njëjtet që pak përpara zgjedhjeve të vitit 2013 thoshin se
Befason De Biasi, ja çfarë deklaron pas humbjes me Spanjën Xhani De Biazi ka bërë një deklaratë tepër të çuditshme pas ndeshjes për mikrofonin e TVSH. I pyetur pse ekipi nuk gjuaj
PD deklaron votën kundër importit të mbetjeve/ Paloka: Është për interes mafioz Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka deklaruar se opozita do të votojë kundër projektligjit q
Kushëriri i parë i mbretëreshës Elizabeth deklaron se është gay Kushëriri i Mbretëreshës Elizabeth, lordi Aivar Mountbatten, është anëtari i parë i familjes mbretërore që publikisht de
Moratti: Juve e ka fituar titullin, s'ka rivalë Interi është dorëzua që në fillimin e garës për titull në Itali, dhe këtë gjë e deklaron as më pak por ish presidenti Mo
MTV/ Drake deklaron zyrtarisht se është i dashuruar me Rihanna-n (FOTO) Drake i ka zbuluar zyrtarisht botës lidhjen e tij të përfolur me Rihanën. Këngëtari kanadez e puthi këngëtaren nga B
Vetëvendosja deklaron rezistencë më 1 shtator kundër demarkacionit Lëvizja Vetëvendosje vazhdon të kundërshojë me forcë dhe e vendosur Marrëveshjen e Demarkacionit dhe paralajmëron që do
2 orë pas dorëheqjes, Rroshi deklaron para protestuesve se do të rikandidojë (VIDEO) Punonjës të Bashkisë së Kavajës dhe përfaqësues të PS-së kanë dalë sot pasdite në një tubim para kësaj bashkie duke u sh
Zbardhet pasuria e Shukri Xhelilit, biznese e prona Shukri Xhelili, i cili ka qënë kryefjalë e ditëve të fundit pasi ishte protagonist i një skandali seksual, ka deklaruar
AAK: Kosova feston Ditën e Evropës, por ka shumë probleme Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka uruar qytetarët e vendit për festën e Ditës së Evropës,ku dhe ka shprehur shqetësim
“Kaubojsi” me 20 shtëpi, sheiku i Kuvendit Deputeti Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si “Kaubojsi”, në deklaratën e pasurisë për vitin 2015 ka deklaruar 14 apa
Serwer: Serbia nuk anëtarësohet në BE nëse nuk e njeh Kosovën Eksperti për Ballkanin, Daniel Serwer, deklaron se anëtarësimi i Serbisë në Bashkimin Evropian nuk do të jetë i mundur p
Rama deklaron pasurinë, ja sa shtëpi posedon Kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë deklaruar pasurinë e tyre në ILDKPKI. Çifti është bashkëpr
Hahn: Nuk do njihet qeveria e re në Maqedoni, nëse s’do ketë zgjedhje të drejta Eurokomisioneri për zgjerim, Johannes Hahn, ka thënë se është shumë i zhgënjyer nga zhvillimet e fundit në Maqedoni. Ai