999 rezultate për

deklaron

Kredi, dhurata dhe trashëgimi: Si po i fshehin pasuritë gjyqtarët miliarder të Shqipërisë Mbi 750 gjyqtarë dhe prokurorë duhet të justifikojnë me dokumentacion ligjor, para organeve të Vetingut dhe përfaqësuesv
Zv/ kryeministrja e Bashës deklaron hapur: Nuk do të dorëhiqemi Zv.kryeministrja Ledina Mandija wshtw shprehur sot në një intervistë për TV Klan se ajo dhe ministrat teknikë e kanë të
"Dita e Zotit po vjen! Dielli do të errësohet dhe Hëna nuk do të ndriçojë më" Për të ashtuquajturin “Planeti X”, ose Nibiru është folur për herë të parë nga Nancy Lieder në vitin 1995. Në atë koh
Ja çfarë deklaronte Ali Ahmeti për gjuhën shqipe (VIDEO) Kreu i BDI-së Ali Ahmeti ka më shumë se 15-të vjet që premton zyrtarizimin e gjuhës shqipe, ndërsa shqipja as me propozi
Renato Sanches deklaron publikisht dëshirën për tu larguar Renato Sanches është vënë zyrtarisht në shitje. "Personalisht, nuk jam i kënaqur me vitin e parë në Mynih. Natyrisht,
Artan Lame shkrin zyrën e ALUIZNI-t në Berat, por ja çfarë deklaron pas shkarkimit të drejtorit Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame ka shkrire zyrën e ALUIZNI-t në Berat pas ngjarjes së bujshme me një zonjë të thyer në mosh
Gjykata deklaron të pafajshëm deputetin Naser Osmani Deputeti Naser Osmani u deklarua i pafajshëm në gjykimin për keqpërdorim detyre. Deputeti Naser Osmani bashkë me 7 pe
Banorët e fshatit i bëjnë “naftën” zgjedhjeve, asnjë nuk shkon të votojë Banorët e fshatit Grabovë e Sipërme në bashkinë Gramsh kanë vendosur të mos votojnë në mënyrë që të bojkotojnë procesin
Bujar Osmani deklaron pasurinë Nga 26 ministra tek Komisioni për antikorupsion pasurinë e ka deklaruar vetëm zv.kryeministri për eurointegrime Bujar O
Befason Conte, ja çfarë deklaron pas humbjes nga Unitedi Manchester United mposhti 2:0 Chelsean, ndërsa fajin për këtë humbje e mori trajneri italian, Antonio Conte. Ai e pra
AAK deklaron se Daut Haradinaj u keqkuptua për "luftën me Serbinë" Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës është përpjekur të shpjëgojë nëpërmjet një deklarate për shtyp se deklarimet e Daut Har
Peshqit e ngordhur në liqenin e Fierzës, ja çfarë deklaron Inspektoriati i Peshkimit Ditën e djeshme u bë me dije zbulimi i një sasie të madhe me peshk Gjucë të cilët gjendeshin të ngordhur në ujrat e liqe
Kërcënimi i Mynyr Konit nga Shullazi, ja çfarë deklaron Tahiri pas dëshmisë Ish-ministri i Brendshmë Saimir Tahiri ka përfunduar së dhëni dëshminë për prokurorinë në lidhje me çështjen e Shullazit
PAMJE TË RRALLA/ Kur Ramush Haradinaj hynte në Pejë dhe deklaronte sigurinë e serbve (VIDEO) Ushtarët e UÇK-së vazhduan të mbanin vendet e tyre në kodrat përreth Kosovës dhe sidomos në mesin e komunitetit, në rast
FBI konfirmon se po heton mbi lidhjet e Trump me Putin Drejtori i FBI-së amerikane James Comey, ka konfirmuar se Byroja po heton ndërhyrjet e pretenduara ruse në zgjedhjet pre
Guardiola i sinqertë, ja çfarë deklaron pas eliminimit Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola është shfaqur shumë i mërzitur pas eliminimit ndaj Monacos, teksa ka evidentua
U kthye në makthin e Princ Lekës dhe Elias, e pabesueshme çfarë deklaron 25-vjecarja Fitore Bekteshi, 25- vjeçarja e dënuar nga gjykata për “përndjekjen” e Princit Leka Zogu dhe bashkëshortes së tij, aktor
Ndryshon modeli i adresës, gjobë kush nuk e deklaron Ministri i Brendshwm, Saimir Tahiri publikoi sot nismwn e qeverisw pwr njw sistem tw ri adresash nw vend, tw cilat do tw
Kur Demaçi sulmonte Rugovën: Braktisi Kosovën kur Millosheviçi po e digjte Presidenti i ndjerw i Kosovws vazhdon tw shkaktojw debate edhe pas ikjes sw tij nw botwn tjetwr. Njw ndwr kundwshtar
Ja pasuria dhe bizneset e Isa Mustafës dhe djemve të tij (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni “Zona Express” ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Lidh