999 rezultate për

deklaron

Rivalja e Putin deklaron hapur në zgjedhjet presidenciale: Ai dëshiron të lerë politikën Kandidatja presidenciale ruse Ksenia Sobchak, personalitet në televizionin rus, thotë për Zërin e Amerikës se thashethem
Aktorja deklaron se është ndarë: Më ngacmojnë shumë çuna Mbase po pyesni veten se pse nuk keni dëgjuar diçka për lidhjen e aktrores Ana Lika? Epo më në fund ajo foli vetë. Dh
Rama deklaron LIVE shkarkimin e drejtorit të Shëndetit Publik në Lezhë I ftuar sot në “5 pyetje nga Babaramo” kryeministri Edi Rama dha lajmin se sot është shkarkuar drejtori i Shendetit Pu
Të moshuarit i gjenden 138 kg kanabis në shtëpi, deklaron se s'e di nga kanë ardhur Një të moshuari i është zbuluar një sasi e konsiderueshme kanabisi në zonën e Kurveleshit në Tepelenë. Bëhet fjalë p
Kim Jong Un deklaron: Kam një buton bërthamor në tryezën time Udhëheqësi i Koresë Veriore, Kim Jong Un, tha të hënën se Shtetet e Bashkuara duhet të jenë të vetëdijshme se forca bërt
Ronaldo e deklaron publikisht, kërkon tynelin e nderit nga Messi me shokë Cristiano Ronaldo ka folur për mundësinë që Barcelona të krijojë një korridor nderi për kampionët në El Clasico. Port
Milloshoski deklaron se do ta pranojnë dorëheqjen e Gruevskit Dorëheqja e Nikolla Gruevskit do të pranohet sot, pasi ai e paralajmëroi si të parevokueshme, ka thënë Antonio Milloshos
Qeveria irakiane deklaron fitore ndaj ISIS-it Kryeministri irakian, Haidar al-Abadi, ka deklaruar se lufta e vendit të tij kundër grupit militant, “Shteti Islamik” ta
Facebook deklaron shifrat e çmendura: 4.7 miliard fitime për 3 muaj Facebook ka publikuar të dhënat për 3-mujorin e tretë të këtij viti dhe shifrat e fitimeve janë marramendëse. Mënyra
Guardiola deklaron hapur: Dua të jem në Kupën e Botës, ja kush e fiton Pikërisht në ditën kur u hodh shorti për grupet e Kupës së Botës, trajneri i Manchester City, Pep Guardiola rrëfeu se ci
Shkriu së qeshuri Kuvendin, demokrati pasanik ka apartament 1.9 milionë euro Parlamentit Shqiptar, në zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit, i janë bashkuar disa pasanikë të rinj. Duket se jo
E denoncoi si të humbur gruan, ajo deklaron të papriturën në polici Një vajzë 28 vjecare është larguar nga shtëpia dhe ka braktisur bashkëshortin e saj. Ky i fundit ka denoncuar humbje
8 apartamente e lokal 435 mijë eurosh, kryebashkiakia e Roskovecit e "krimbur" në para Kryetarët e disa prej 61 bashkive, sfidojnë edhe njerëzit e politikës dhe gjyqësorit, sa i përket posedimit të pasurive
Xhafa deklaron hapur: Policia heshti ca nga frika e ca nga shpërblimet Gjatë konferencës me Guardia Di Finanza Ministri i Brendshem Fatmir Xhafaj ka dhene mesazhe të forta në lidhje mekultivi
Ish-ministri deklaron: Bërja “kurban” e Tahirit nisi që kur Rama e hoqi nga postet Ish-ministri, Bledi Çuçi ka deklaruar se fillesa e "luftës" ndaj Tahirit nisi që nga heqja e tij nga çdo strukturë e P
Microsoft deklaron fitoren në betejën kundër qeverisë së SHBA-ve Në muajin Prill të vitit të kaluar, Microsoft kishte paditur qeverinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të drejtën
Basha deklaron fort: Rama tregoi se është në krah të Tahirit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë sot nga selia blu ku tha se në 24 oret që i la në
Kryeministri iraken deklaron rimarrjen e bastionit të fundit të ISIS Ushtria irakene ka çliruar tashmë Hawij-ën, qyteti kryesor në një nga dy territoret e fundit të të ashtuquajturit “Shtet
Kredi, dhurata dhe trashëgimi: Si po i fshehin pasuritë gjyqtarët miliarder të Shqipërisë Mbi 750 gjyqtarë dhe prokurorë duhet të justifikojnë me dokumentacion ligjor, para organeve të Vetingut dhe përfaqësuesv
Zv/ kryeministrja e Bashës deklaron hapur: Nuk do të dorëhiqemi Zv.kryeministrja Ledina Mandija wshtw shprehur sot në një intervistë për TV Klan se ajo dhe ministrat teknikë e kanë të