999 rezultate për

deklaron

Kryemadhi i drejtohet Ramës: Nuk pranon t’i bëj vetting vetes, e mbani mend kur deklaronte se… Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka qenë sot në një takim me strukturat e partisë në Lezhë. Gjatë këtij takimi Krye
Amerika do të dalë fitimtare në luftën tregtare me Kinën, deklaron Pompeo Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, u zotua se SHBA do të dalë fitimtare në çdo luftë tregtare me Kinën, një ditë
Frikë nga reagimet, rikthehet transmetimi analog në televizonet shqiptare Ditën e sotme AMA ka marrë një vendim të rëndësishëm në lidhje me transmetimet analoge. Mësohet se është shtyrë më 4
Ish-lojtari i Juventusit ndëshkohet rëndë në Angli Një gjobë rekord për Mario Lemina. Ish-futbollisti i Juventusit, tashmë në Angli tek Sauthempton, mori një ndëshkim mode
Këngëtarja deklaron origjinën në Greqi: Jam shqiptare Një tjetër këngëtare në Greqi ka deklaruar se është me origjinë shqiptare. 23-vjeçarja Bela Meri, e cila kishte marrë p
Xhaferi kërkesë deputetëve: Deklaroni nëse jeni pro ose kundër në referendum Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferi dje paraqiti një njoftim për grupet parlamentare me të cilin kërkon që
Aktori i Portokallisë deklaron largimin: Jam me lot në sy Olsi Bylyku ose ndryshe Kimikati ka deklaruar se do të largohet nga Portokallia. Edhe pse u bë i preferuari i publiku
Vasili për ndryshimin e kufijve të Kosovës: Ja çfarë deklaronte presidenti Bush për këtë ide Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërisht çështjes për ndry
Vrau dy prindërit, i riu deklaron se do vriste edhe vëllain dhe dajën 26-vjeçari Qemal Sela vrau me armë zjarri brenda biznesit familjar dy prindërit e tij Flamur dhe Zeqimete Sela, 56 dhe 5
I pari i kosovarëve deklaron pasurinë, është i kamur në para dhe lluks Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit, (AKK) se pagë vjetore merr 32 mijë eur
Shpend Ahmeti deklaron pasurinë, duket jo në gjendje të mirë Agjencia Kundër korrupsionit ka publikuar dje regjistrat e deklarimit të rregullt vjetor të pasurisë së zyrtarëve publik
Rama në median gjermane: Shqipëria meriton hapjen e negociatave Kryeministri Edi Rama vlerëson mbështetjen e Austrisë në çdo moment kyç që ka kaluar Shqipëria duke e konsideruar si një
Berisha deklaron se Xhafaj do shkarkohet, tregon emrin e ri të Ministrit të Brendshëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se ekzistojnë edhe regjistrime të tjera, por që nuk dihet se cfarë përmbajtje
S'ka më apartamente e 300 mijë euro në vit, Shkëlzen Berisha në "krizë"! Pas largimit të Berishës nga pushteti, edhe pasuria e djalit të tij, Shkëlzenit ka rënë ndjeshëm. Gjatë kohës kur Be
U nda nga modelja, këngëtari shqiptar deklaron papritur fejesën Erik Lloshi këngëtari shqiptar i baladave që kohët e fundit e ka marrë vëmendjen përsa i përket ngjarjeve në jetën e tij
Këngëtari shqiptar i deklaron dashurisë vajzën e politikanit në mes të të gjithëve Lidhja mes Majk dhe Melitës është folur shumë por nuk është pranuar nga asnjëri prej tyre. Majk siç duket ka menduar
KQZ kërcënon partitë politike: Deklaroni shpenzimet ose gjobë! Ditën e sotme, KQZ u ka bërë thirrje publike partive politike të dorëzojnë raportet financiare për 2017. Në të kundë
KQZ thirrje partive: Deklaroni burimet e financimit deri më 31 mars Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka bërë thirrje të gjitha partive politike që të depozitojnë raportet e burimeve të fin
Vrasja e avokatit grek, shqiptari deklaron se do zbulojë porositësit Për herë të dytë, shqiptari Mikel Brahimaj i arrestuar për vrasjen e avokatit grek, ka folur nga burgu për mediat e Athi
Analisti shqiptar çmend publikun: Alienët kontrollojnë tokën! (VIDEO) Analisti dhe shkrimtari shqiptar Alfred Cako ka çuditur publikun gjatë një interviste në "Zonë e Lirë" me Arian Çanin.