999 rezultate për

deklaron

Aktori i famshëm i serialeve Turke deklaron se është shqiptar (FOTO LAJM ) Aktori turk i serialit "Një pjesë e imja" që mbajti mbërthyer pak kohë më parë gjithë publikun shqiptar para ekranit, Se
Shqiptarët po rripen, "Rinasi" deklaron fitime rekord në 2018 Në kulmin e përplasjes me qeverinë për treguesit ekonomik të koncesionit, Aeroporti i Rinasit ka vendosur një rekord të
DETAJET/ Krismat e kallashit në Velipojë, çfarë deklaron policia (VIDEO) Detaje te reja pas te shtënave me armë zjarri në Luarz në Velipoje. Policia informon zyrtarisht se në fshatin Luarëz,
"Gjysma ime", çfarë deklaronte Rudina Magjistari për Edi Ramën vite më parë (VIDEO) Mungesa e një partnereje stabël dhe jeta e tij private u bë në shumë raste objekt kritikash për kundërshtarët e Edi Ramw
"Bëja qejfin burrit në shtrat, pastaj punët", flet nëna e djalit që mbyti gruan me duar Dy ditë më parë, Elvin Hysa mbyti me duar bashkëshortën e tij 31 vjeçare për arsye ende të paqarta, ndërsa nëna e tij de
Panucci e përjashtoi nga Kombëtarja por çfarë deklaronte Strakosha për të “Gardiani” i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, mësohet se është përjashtuar nga Kombëtarja për shkak të një vonese
Lewandowski kërkon rinovimin me Bayern-in Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e p
Do ketë luftë civile? Çfarë deklaron Edi Paloka Në studion e emisionit “Opinion”, Edi Paloka tha se vendimi për të protestuar është marrë në kushtet e mbijetesës. I
Dhunë në protestë? Çfarë deklaron ish-presidenti “Nuk kanë asnjë program dhune” kjo ka qënë deklarata më e fundit e ishh-presidenti Bujar Nishani nga "Opinion". Më te
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
"Cirk", çfarë deklaron gazetari për përplasjen Rama-Berisha Analisti, Berat Buzhala mbrëmjene djeshme ka qënë i ftuar në "Zonë e Lirë" ku ndër të tjera ka komentuar edhe përplasjen
Sërish në Turqi? Çfarë deklaron efektivja Ina Nuka Efektivja e policisë Ina Nuka, duket se ende nuk i ka rikuperuar gishtat e saj që dëmtoi në protestën para Kuvendit.
“Pendesë për votën pro Metës?”, çfarë deklaron Ruçi Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi deklaroi ditën e sotme se nuk ishte bërë asnjëherë pishman për votën dhe qëndrimin e tij
Zhgënjim i madh në Ligën e Kombeve, por shikoni çfarë deklaronte Panucci pas shortit Menjëherë pasi u mësua shorti për grupin e Shqipërisë në Ligën e Kombeve, trajneri Panuçi është shfaqur optimist dhe ka
Arsen Venger, deklaron se do i rikthehet futbollit Arsen Venger edhe pse 69 vjecar nuk dëshiron ti thotë lamtumirë futbollit. Tekniku francez drejtoi per 22 vite radhazi A
Këngëtari Kastro Zizo deklaron se do të kandidojë për kryetar bashkie Këngëtari Kastro Zizo njihet për tipin e tij të guximshëm dhe këtë herë e ka treguar me ambicien e tij më të re. Klev
Gallatë me policinë, i deklaron të arrestuar por vëllezërit Avdyli shëtisin me duar në xhepa në Tiranë (VIDEO) Kryeprokurorja e Krimeve të Rënda Donika Prela si edhe kreu i Policisë së Shtetit dolën sot në një konferencë për shtyp
"Skandali 5 mijë euro për tu bërë polic", çfarë deklaron Ministria e Brendshme Ministria Brendshme ka reaguar në lidhje me denoncimin që ka bërë ish -kryeministri Berisha, ku ky i fundit shkruante se
Dashamir Shehi deklaron "votën" e tij për mbylljen e lojrave të fatit Opozita me gjasa nuk do të jetë në Kuvend pas një jave kur të votohet ligji që mbyll bastet, por kjo nuk e ka penguar de
Kryemadhi i drejtohet Ramës: Nuk pranon t’i bëj vetting vetes, e mbani mend kur deklaronte se… Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka qenë sot në një takim me strukturat e partisë në Lezhë. Gjatë këtij takimi Krye