999 rezultate për

degen

Sërish në telashe, Ellen DeGeneres kapet mat pa maskë pak ditë pasi u infektua me Covid-19 (FOTO LAJM) Para disa ditësh, Ellen DeGeneres u konfirmua pozitive me Covid-19. dDrejtuesja e “The Ellen DeGeners Shoë” u shpreh se
Ellen DeGeneres zbulon simptomën e saj "torturuese" nga Covid-19 Ellen DeGeneres ndau një azhurnim shëndetësor, disa ditë pasi zbuloi se kishte rezultuar pozitive për Covid-19. Në një v
U largua nga shtëpia e burrit, 20-vjeçarja gjendet e varur në degën e lisit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, në fshatin Poliqkë të Kamenicës. Ditën e djeshme rreth orës 16:45 është gje
Mbyllet votimi në degën e PD-së në Berat, dalin emrat që kalojnë në fazën tjetër Baza demokrate e qytetit të Beratit ka përzgjedhur 10 emrat që preferohen si kandidat të mundshëm për deputet në zgjedhj
Maturantja shqiptare shkëlqen në Greqi, renditet e para në degën e Informatikës Albiona Manço, maturantja shqiptare vlerësohet me 18.750 pikë në provimet shtetërore, duke u renditur e para në degën In
Studentët shqiptarë të parët në Universitetin Teknik të Stambollit Shumë studentë shqiptarë renditen ne vendet e para teksa vijojnë të marrin mësime apo të diplomohen në shtete të tjera.
"RIP Ellen DeGeneres", pse rrjeti është "pushtuar" nga këto fjalë (FOTO LAJM) Rrjeti i “Twitter” është mbushur me shprehjen “RIP Ellen DeGeneres” dhe i ka befasuar të gjithë. Megjithatë moderatorja
Stafi i zhgënyer: Ellen DeGeneres s'është aq e mirë sa duket Nikkie Tutorials, grimierja dhe YouTuber-ja që u intervistua nga Ellen pak muaj më parë, tha për një revistë hollandeze
Luani si majmun, relaksohet në degën e pemës (FOTO LAJM) Një luan në një park kafshësh të egra është fotografuar ngjitur në pemë duke marrë rreze e dielli dhe duke u relaksuar.
Zgjidhen kryetarët e PD-së në Tropojë dhe Has Dje u zhvilluan zgjedhjet për kreun e degës së PD-ës Në Has dhe Tropojë. Në përfundim të votimit, kryetarë u zgjodhën
Policia në kërkim të shqiptarit që turpëroi Anglinë Policia angleze ka kërkuar ndihmën e publikut për të identifikuar vendndodhjen e një shqiptari i cili akuzohet për masht
ASH zgjodhi kreun e saj në degën e Tetovës Kuvendi i degës së Tetovës pas një mbledhje të mbajtur në selinë e Aleancës për Shqiptarët me 48 vota e zgjodhi Altrim M
ASH vijon me zgjedhjet e brendshme, ja kush janë drejtuesit në Strugë Aleanca për Shqiptarët këtyre ditëve po zhvillon zgjedhjet e brendshme partiake në prag të Kongresit që do të mbahet në
Dua Lipa performon tek Ellen Degeneres (VIDEO) Ashtu siç kishte anonçuar disa ditë më parë, Dua Lipa ka realizuar debutimin televiziv në emisionin ''Ellen'', duke perf
Njihuni me vëllezërit gjermanë që kanë koleksionin më të madh të Opel (VIDEO) Dy vëllezërit gjermanë, Martin dhe Josef Degener janë të pasionuar pas markës gjermane të automjeteve ”Opel”. Ata kan
Ymer Ymeri do të drejtojë degën e ASH-së në Strugë Kryesia Qendrore e Alencës për Shqiptarët (ASH) ka marr vendim që ushtrues detyre kryetar i ASH-së dega në Strugë të jet
Braçe i përgjigjet Metës: Kërkon “Ebolën” t’i japë ndonjë lek Deputeti i PS-së, Erjon Braçe me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar sot ish-kreun e LSI-së, Ilir Meta. “Par
Tensione në degën e LR-PDSH-së në Çair, sërish probleme me listën e kandidatëve? Dega e Çairit e LR-PDSH-së nuk po gjen sërish qetësi. Partia në këtë degë është përfshirë në tensione pasi një nga m
Foto nga martesa e deputetit Glauk Konjufca (FOTO LAJM) Deputeti i Vetëvendosjes është i martuar me aktoren Emira Bajcinca Konjufca. Atë dikur e kemi parë nëpër seriale e filma
UNITETI themelon degën e Dibrës Partia politike UNITETI mbrëmë mbajti Kuvendin themelues të degës Dibër. "Kuvendarët në një mbledhje pune, që më tepë