999 rezultate për

debatit

VV, e vetme kundër Rexhepit Lëvizja Vetëvendosje, e udhëhequr nga Albin Kurti, ende nuk e ka gjetur mbështetjen e partive tjera opozitare për ta ftu
"Llafet e Dynjasë": Laura Vorpsi fituese e debatit Rama-Fevziu! Të frymëzuar nga sondazhet e debateve politike në SHBA, "Llafet e Dynjasë" në Portalin Albeu.com kanë zhvilluar një sond
VV: RTK-ja e Hashimit Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur shqetësimin sot për pavarësinë editoriale të Radio Televizionit Publik të Kosovës. Përm
Monolog i BDI-së, të tjerët heshtin Debati rreth amendamenteve të BDI për të penguar miratimin e Ligjit për branitellat është shndërruar në monolog, kjo nga
Udhëheqësit e Kosovës, në darkën vjetore të KKSHA Udhëheqësit e Kosovës nuk do të marrin pjesë këtë javë në takimet e Asmablesë e as gjatë debatit të përgjithshëm javën e
PDK me kundër-mocion për reciprocitet Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës kërkoi të premten debat në Kuvendin e Kosovës për 14 janarin dhe mira
Opozita e pabashkuar Dy seancat e fundit të Kuvendit të Kosovës kanë dëshmuar se pavarësisht toneve kritike që drejtohen tek koalicioni qever
Fitou nuk ndryshon mendim për Vetëvendosje Ambasadori i Francës në Kosovës, Jean François Fitou nuk ka ndryshuar qëndrim sa i përket vlerësimit të tij se aktivistë
Më 7 mars fjala e Kuvendit për bisedimet Kosovë-Serbi Kuvendi i Kosovës do të mblidhet në një seancë plenare të hënën, më 7 mars, për ta thënë fjalën e vet në lidhje me bised
Rama: Mocioni i debatit synon zgjidhjen e ngërçit politik Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama në një konferencë shtypi sot, sqaroi mocionin për debat të dorëzuar nga PS në Kuv
PE, nis seanca e debatit për liberalizimin e vizave me Shqipërinë Në Parlamentin Europian është hapur sot seanca në të cilën po diskutohet propozimi për liberalizimin e vizave me Shqipër
Meta: Rama i shmanget debatit Deklaratën e kreut të PS-së, Edi Rama se do ulet ne debat me kryeministrin Berisha pasi të hapë