999 rezultate për

debatit

Pas debatit me fansat, Noizy tregon forcën me Ferrarin (FOTO) Si rrallëherë iu kundërvu ndjekësëve të tij. Pas replikave të shumta të Noizyt mbrëmë ndaj komenteve negative të ndjekë
Nesër mbledhje në kryesinë e BDI-së, arsimi e shëndetësia pjesë e debatit Bashkimi Demokratik për Integrim pritet që të fillojë mbledhjen e rradhës të kryesisë qendrore nesër në orën 14:00, ku
"Ik mos më çaj b**ën ti legen m*ti!", del videoja e debatit në e Diela Shqiptare (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
Ofendoi me fjalë të rënda Ardit Gjebrean, del videoja e debatit (VIDEO) Shihemi në Gjyq këtë herë ka pasur disa caste ku situata ka dalë jashtë kontrollit dhe Ardit Gjebrea është përfshirë në
Transparencë gjatë debatit për propozim buxhetin për vitin 2018 ne Likovë Komuna e Likovës në prezencë të qytetarëve nga të gjitha vendet e Komunës së Likovës është prezantuar dhe debatuar për p
Marsela Çibukaj i rikthehet debatit me Samantën Marsela Çibukaj ishte e ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel ku foli ndër të tjera edhe për sherrin virtual m
Reagon Redmond pas debatit me Guardiolan: Nuk më tha asgjë nga ato që flitet në media Nathan Redmond ka mohuar zërat se Pep Guardiola pa përdoruar fjalë të rënda ndaj tij mbrëmë në ndeshjen Man City – South
Shpend Ahmet i ikën “Debatit Pernime”, ja çfarë thotë Jeta Xharra Edhe pse ishte paralajmëruar me kohë, kandidati i Vetëvendosjes për Prishtinën nuk po merr pjesë në Debati Përnime të mo
Zidane e lë në dorë të Ramosit dhe Ronaldos zgjidhjen e debatit Trajneri i Realit të Madridit, Zinedine Zidane, deklaroi në konferencë për shtyp para sfidës me Atleticon, zërat për një
Arben Gashi e quan frikacak Shpend Ahmetin Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Arben Gashi ka deklaruar se anulimi i debatit nga ana e Shpend Ahmet
Xhevat Ademi i drejtohet Minovskit: Mëso shqip të flasim pa kufje (VIDEO) Gjatë debatit të sotëm për ligjin për gjuhët në Kuvend, deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, ju drejtua deputetit të VMRO-së
Hoti: LDK nuk i ikën debatit, Ahmeti të marrë krejt ekipin kur të dojë Që prej një kohë të gjatë LDK-ja dhe Shpend Ahmeti e akuzojnë njëri-tjetrën për frikë nga përballja në debate. Por, A
Zbulohet arsyeja e debatit midis Neymarit dhe trajnerit Emery Zbulohet arsyeja e prishjes së marrëdhënieve mes Neymar dhe trajnerit të PSG Unay Emery. Sipas informacioneve që vij
FA ndëshkon Wengerin pas debatit me gjyqtarin Swarbrick Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger është pezulluar nga një sulm i Federatës së Futbollit për një konfrontim të zemërua
Pas sherrit me Fiori Dardhën, Aliaj ofendon rëndë edhe komedianin Mbrëmjen e kaluar spektakli “Dance With Me” u shoqërua me debate të forta mes anëtarit të jurisë Robert Aliaj dhe protag
Momenti i debatit mes Ruçit dhe Bashës: Ulu ose ndëshkohesh (VIDEO) Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i dha masë displinore Lulzim Bashës ndërkohë që ky i fundit nuk iu bind kërkesës për t'u ulu
Serbia i largohet debatit për një referendum në Preshevë Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq ka deklaruar se në rast që Lugina e Preshevës kërkon bashkim me Kosovën në modelin e Ka
Opozita i përvishet keq Ruçit, Vasili me tone të ashpra i kërkon llogari Vazhdon me debate të nxehta seanca e sotme në Kuvendit të Shqipërisë. Pas debatit për ngjarjen e 2 Prillit në Shkodë
Sherr në Bathore, pas debatit për makinat qëllojnë njëri-tjetrin me lopatë Një sherr ka ndodhur sot në Bathore. Policia bën me dije se një sherr mes dy personave ka ndodhur pasi ata kanë fërk
Zbulohet fjala “magjike” me dy shkronja që i jep fund debatit në çift Të gjithë kemi armë sekrete që na ndihmojnë të fitojmë një argument me dikë, dikush lotët, e dikush tjetër faljen. Por ë