999 rezultate për

debat

Ahmeti: Debati për ndryshim kufijsh, më tepër i ngjan një debati mediatik se sa një platforme që shtrohet për zgjidhje Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim në Maqedoni, Ali Ahmeti thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se deb
Zbardhen debatet në FSHF për të lënë jashtë policinë, ja çfarë ndodhi në mbledhje FSHF mblodhi dje përfaqësuesit e klubeve të Kategorisë Superiore dhe diskutoi për minuta të tëra në lidhje me sigurinë n
Prokuroria zbardh dinamikën e masakrës së Vlorës/ Nga debati për pulat deri tek vrasjet Arsyeja që shkaktoi tragjedinë e tetëfishtë në familjen Zykaj në Resulaj të Vlorës, duket se ka qenë konflikti për humbj
Zbardhet dëshmia, gjatë debatit gruaja ia futi vetes me plumb para burrit Policia e Durrësit e ka klasifikuar vetëvrasje ngjarjen e dy ditëve më parë, ku mbeti e vdekur me një plumb në kokë bash
Erdhi koha, Drenica duhet të zgjedhë ndërmjet Thaçit dhe Veselit Koment nga Ervin Shkulaku Më në fund reagoi edhe Kadri Veseli ndaj ish-kryetarit të tij në lidhje me debatin e
Plas në PDK, Veseli kundër Thaçit për kufijtë: Plani i serbve Si rrallë herë Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli nuk e ka mbështetur Presidentin Hashim Thaçi i cili ka thënë se duhet të
"Nuk jam mysliman!", e vërteta e deklaratës së Haradinajt që shkaktoi shumë debate Ka shkaktuar sërish debate deklarata e Ramush Haradinajt se ai nuk ishte mysliman, por shqiptar. Kanë qenë të shumtë ata
Vazhdon debati në Gjermani, komuniteti mysliman mbron Ozil Tashmë Botërorit po i vjen fundi ku mbetet për tu luajtur edhe ndeshja e mbrëmjes së sotme mes Kroacisë dhe Anglisë për
Shqiponja e Xhakës dhe Shaqirit shkakton debat politik në Zvicër Politikania e njohur zvicerane nga SP, pjesë e ekzekutivit të Kantonit të Cyrihut, Jacqueline Fehr, në profilin e saj në
Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e t
Plas në Asamblenë e Vllaznisë, kryebashkiakja Ademi shpërthen ndaj këshilltarit (VIDEO) Pas dështimit ditën e martë, pasditen e sotme është mbledhur sërish Asambleja e KF Vllaznia. Edhe pse dukej se gjithç
Degjeneron debati mes Derhemit dhe Vasilit: Parazit e militant! Në "KafeIN" sot ishte i ftuar aktori Laert Vasili për të diskutuar në lidhje me prishjen e Tatrit Kombëtar, një temë e c
Batutat e debati i plotë, çfarë s'u pa në kamera dje në sherrin Veliaj-PD Mbledhja e Komisionit të Medias ka degraduar dje në sherr dhe fyerje mes deputetëve të opozitës dhe kryebashkiakut Erion
Kush janë 4 socialistët që u bënë truprojë për të mbrojtur Veliaj Seanca e sotme në Komisionin e Edukimit është shoqëruar me debate të ashpra dhe tensione mes kryetarit të Bashkisë, Erio
Marrëveshja sot kalon provën e Kuvendit Kuvendi i Maqedonisë sot nis debatin për ratifikimin e marrëveshjes për emrin, pas dritës jeshile të dhënë dje nga ana e
Elvana ndan njerëzit në pro dhe kundër, kënga e re ngjall debat (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar klipin e saj më të fundit me reperin Ty Dolla Sign, “Off Gua
Detajet tragjike, gruaja ekzekutoi me armë burrin në treg se luante bixhoz Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj. Janë zbardhur detaje të reja
Debat në Kombëtaren gjermane, kërkohet largimi i dy lojtarëve Kombëtarja e Gjermanisë është në tenison pasi po sulmohet nga ish-futbollistët e saj që kërkojnë largimin e dy futbollsi
"Plehra që vijnë nga Shqipëria", plas debati në Itali pas vrasjes së 20 vjeçares shqiptare Ka shkaktuar jo pak debate në rrjetet sociale lajmi mbi rrahjen dhe hedhjen në rrugë të vdekur të 20 vjeccares shqiptare
Vrasja e 14-vjeçares nga emigranti shkakton debate të mëdha Vrasja e një 14-vjeçareje nga një emigrant irakian ka shkaktuar debate të mëdha në Gjermani. Në skenën e përplasjes j