999 rezultate për

david

David Luiz i bën presion Chelseat për të ardhmen e tij Qendërmbrojtësi i Chelseat, braziliani David Luiz duket se po mendon largimin nga londinezët. Ai nuk është aspak i kënaq
Trajneri, Pep Guardiola konfirmon se a do të luajë David Silva në derbi Mesfushori spanjoll, David Silva, ndihmoi Man Cityn të marrë pikët e plota kundër WËest Ham United duke shënuar një gol
Hazard kursen paratë, e qeth dhe e rruan shoku i skuadrës (FOTO LAJM) David Luiz është “berberi i ri” i Çelsit. Në inagurimi e "profesionit" të ri klienti i parë ka qenë Eden Harzard,i c
Cifti Beckham drejt ndarjes Sipas revistës gjermane “Ok”, çifti perfekt David dhe Victoria Beckham duket se është në prag ndarjeje. Sipas saj, s
Çifti perfekt David dhe Victoria Beckham, në prag ndarjeje Çifti perfekt David dhe Victoria Beckham duket se është në prag ndarjeje. Të paktën këtë ka shkruar revista gjermane Ok,
Pacolli: I jemi në borxh SHBA-ve për gjithçka që kanë bërë për Kosovën Zëvendëskryeministri dhe shefi i diplomacisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka njoftuar se vizitën në SHBA e përmbyll me dy
Zyrtare: David Silva nënshkruan kontratë të re me Cityn David Silva e ka zgjatur kontratën me Manchester Ctiyn të enjten pasdite, ka njoftuar vetë klubi në faqen e tij zyrtare.
Viti i Skënderbeut: Rama bën një bashkim mes shqiponjës dhe yllit të Davidit Kryeministri Edi Rama sot gjendet në Vlorë, aty ku uroi shqiptarët për 105-vjetorin e shpalljes së pavarësisë nga Ismail
Tifozi zëvendëson arbitrin e katërt (VIDEO) Në ndeshjen mes Norwich ndaj Preston, në Championship ditën e shtunë, anësori i takimit u dëmtua, dhe për pasojë, arbitr
E FUNDIT/ Tragjedi në autostradë, makina përplas për vdekje 23-vjeçaren Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë. Një 23-vjeçare ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga
Nicole Scherzinger, në super formë falë David Beckham Është 39 vjeç dhe gëzon një formë që edhe 20-vjeçaret do ta kishin zili. Tani, Nicole Scherzingger rrëfen sekretin e
Interi nis "ëndrrën" e re me emrin David Silva Skuadra e Interit vazhdon monitorimin e merkatos për të gjetur një trekurtist të nivelit më të lartë. “Zikaltrit” ka
Kante: Nuk e dimë pse Davidi Luiz nuk ishte në skuadër N'Golo Kante ka thënë se pse David Luiz ishte lënë jashtë në tribuna, në vend që të përballej me Manchester United. K
Kante: Nuk e dimë pse Davidi Luiz nuk ishte në skuadër N'Golo Kante ka thënë se pse David Luiz ishte lënë jashtë në tribuna, në vend që të përballej me Manchester United. K
David Silva i lumtur me City-n, kërkon rinovimin e kontratës David Silva ka një kontratë me Manchester Cityn deri në qershor të vitit 2019 dhe kërkon ta vazhdoj atë. Silva është
Guardiola: Ai është një mjeshtër Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka zbuluar se ai është çmuar nga një lëvizje për David Silva kur ishte në kr
David Trezege tergon të bukurat e epokës së tij dhe si i qëndroi deri në fund besnik Juves David Trezege ka vizituar Madridin, ku është ndalur për një vizitë te miku i tij, Zinedin Zidan, në qendrën stërvitore t
David Luiz nuk duron dot më, shan në italisht Conten (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur të nxjerr më shumëse një barazim mbrëmë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Kampioni anglez, megjit
Vrau efektivin, burg për jetë për David Qosen Është kërkuar burg për jetë për David Qosen i cili akuzohet se në 2 shtator 2016 vrau efektivin e FNSH-së Ardian Kodra n
Vrau oficerin e FNSH-së, si pritet t'i shpëtojë burgut të përjetshëm David Qosja Gjykata për Krimet e Rënda shtyu për të dytën herë radhazi brenda pak ditësh procesin gjyqësor në ngarkim të David Qoses