999 rezultate për

david

Paralajmëroi sekrete tronditëse, si u fut gazetari i infiltruar mes mafias shqiptare Gazetari spanjoll David Beriain njihet për dokumentaret më "bombë" për sa i përket mafias dhe funksionimin e saj. Së
"Kemi hyrë në mafian shqiptare", gazetari i infiltruar paralajmëron "tërmet" Investigimi i linjave ndërkombëtare të trafikut të kokainës dhe të qenieve njerëzore në Amerikën e Jugut duket se e ka “
Sulmuesi tregon makthin e tij pas vdekjes së Astorit Sulmuesi i skuadrës së Atalantës, Josip Ilicic ka theksuar se ka pësuar një makth të madh pas vdekjes së kapitenit të Fi
David De Gea thyen heshtjen dhe hedh dritë mbi të ardhmen Portieri i skuadrës së Mancheser United, David De Gea është i lidhur me një kalim të mundshëm te skuadra e Juventusit. I
E pabesueshme, aktori i njohur në kërkim për vjedhje? Si i përgjigjet policisë (FOTO LAJM) Policia e Mbretërisë së Bashkuar ka shpallur në kërkim një person që disa ditë më parë kishte vjedhur një arkë me birra.
Natë speciale për mesfushorin e Manchester Cityt Manchester City është duke fituar me rezultatin 0-2 ndaj Shakhtar Donetsk. Golin e parë për skuadrën e Guardiolës e
City shënon dy gola të shpejtë ndaj Shakhtarit (VIDEO) Manchester City ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Shakhtar Donekts në "OSC Metalist". Të parin e shënoi David Silva
​David De Gea zgjidhet si portieri më i mirë në botë Portieri spanjoll i Manchester Unitedit, David de Gea, është zgjedhur portieri më i mirë nga lojtarët e tjerë, pasi që k
Pritja fantastike e David De Geas kundër Anglisë (VIDEO) Kur Spanja po fitonte 2-1, Anglia organizoi një super aksion me Marcus Rashford që bëri një goditje me kokë nga afërsia,
David Beckham “kapet mat” me një femër tjetër Legjenda e futbollit, David Beckham tashmë është pjesë e kampionatit Amerikan te futbollit ku do të mbyllë edhe karrierë
"M'u zu fryma sot David", dëshpërimi i nënës që futi djalin sot në kopësht Kopshtet dhe çerdhet publike në Tiranë vijojnë me kushte skandaloze me më shumë se 40 fëmijë në grup, mungesë ngrohjeje
David Trezeguet tregon objektin primar të Juventusit për këtë sezon Legjenda e Juventusit, David Trezeguet beson se ish klubi i tij do të bëj gjithçka për ta fituar Champions Leagues dhe ë
​David Beckham zbulon emrin e klubit të tij (VIDEO) Ish-lojtari i Manchester Unitedit, David Beckham, ka bërë të ditur se klubi i tij do ta ketë emrin Inter Miami, si dhe e
David Beckham nderohet me çmimin e presidentit të UEFA-s David Beckham është nderuar me çmimin e presidentit të UEFA’s Anglezi pati një karrierë të bujshme duke luajtur për n
Ky është vrasësi që bëri terror në Florida, edhe një shqiptar e pësoi (VIDEO) Identifikohet i riu që bëri terror në Florida, duke lënë të vrarë dy persona dhe me pas i dha fund edhe jetës se vet. Me
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
De Gea rinovon me Manchester United David de Gea nuk do të largohet nga Manchester United. Manchester United është optimist se David de Gea do të nënshkr
Maurizio Sarri flet për të ardhmen e David Luiz Maurizio Sarri pret që David Luiz të ketë një rol të rëndësishëm këtë sezon me Chelsean. “Jam shumë i lumtur me David
David Luiz largohet nga Chelsea? Lojtari shpjegon gjithçka David Luiz nuk ka pasur një sezon shumë të mirë këtë vit, pasi ka luajtur shumë pak minuta me "Blutë e Londrës". Pas
Rrëfimi i tirshtë nga David Silva: Ditët më të vështira të jetës sime, nuk dija se çfarë ndodh me djalin David Silva është një nga lojtarët më të mirë të spanjës dhe te klubit ku ai luan, Manchester City. Ai gëzon respekt