999 rezultate për

dauti

Dauti i bën dedikim të ndjerë dëshmorëve pas lirimit të Haradinajt (FOTO LAJM) Vëllai i ish komandantit të UÇK-së, Ramush Haradinajt, Dauti, pas vendimit të gjykatës në Colmar të Francës, i ka bërë n
U akuzua për vrasjen e kampionit të bilandos, ky është Juxhin Dauti (FOTO LAJM) Personi që shikoni në galerinë më sipër është viktima e dytë e sulmit me armë dje në Sukth, ku humbi jetën edhe ish-poli
Zbulohet skema, ja si u vra me 50 plumba ish-polici Dalipaj Një ekzekutim me armë në afërsi të Sukthit i mori jetën Ervin Dalipajt, ish-shefit të sektorit të krimit ekonomik në Tir
Atentati mafioz në Durrës, viktima e dytë u akuzua për vrasjen e kampionit të bilardos Juxhin Dauti është viktima e dytë e atentatit të sotëm në autostadën Tiranë - Durrës, por mësohet se ai ka qenë i dyshu
Dauti, thirrje deputetëve shqiptarë të tërhiqen nga Kuvendi i Maqedonisë Deputetit i PDSH-së në Kuvendin e Maqedonisë, Bardhyl Dauti, i ftuar në emisionin “Click Plus” në TV21, u bëri thirrje d
Dauti: PDSH-ja nuk e mbështet Talatin për kryeparlametar "Debati mes VMRO-DPMNE-së dhe LSDM-së në parlament nuk është në favor të shqiptarëve", ka thënë për "TV21" deputeti i PD
Tragjedi në Orizare, ndërron jetë 46-vjeçari Afrim Dauti Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Orizare të Kumanovës. Në një aksident me traktor në afërsi fshatit
Angli/ Gjendet i pajetë në rrugë 21-vjeçari shqiptar, zbulohet identiteti i tij Policia angleze ka gjetur të pajetë një 21-vjeçar në qytetin e Southamptonit. Shkelzen Dauti, i njohur si Genny u zbulua
INTERVISTA/ Si ma vranë babain për të nisur luftën italo-greke në ‘40 Vrasja e një shqiptari të Çamërisë do të bëhej shkëndija që të ndizej lufta italo-greke. Por nuk ishte një shqiptar i th
Arrestohen në Angli, 6 shqiptarët që prodhonin kanabis në apartament Policia e Cardiff ka bërë të mundur arrestimin e 6 shqiptarëve të cilët kishin në pronësi “një fabrikë kanabisi” me vler
37 vite burg për 5 kultivuesit e kanabisit në Korçë, ja si i ndanin rolet Prokuroria e Korçës ka kërkuar dënimin me 37 vjet burg për 5 persona, të akuzuar për organizim dhe bashkëpunim në kultiv
Dauti i bindur: Ramushi do të lirohet javën tjetër Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj në një bashkëbisedim me veteranët e Dukagjinit, ka deklaru
Dauti: Pa BDI-në nuk mund të bëhet asnjë koalicion Rezultati i rivotimit në fshatin Tearcë duket se ka ngjallur dilema të reja se kush dhe me kë do të shkojë në koalicion.
Dauti për DW: Rezultati i zgjedhjeve - fuçi baruti Analisti Daut Dauti, ka në një shkrim për "DW", ka thënë se në të dy blloqet politike mbizotëron një klimë e bllokimit,
Zbulohet skema e mashtrimit me 1 mln $, burg për 3 biznesmenët e kromit Një hetim i Prokurorisë së Tiranës dhe Drejtorisë së Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtruese financiare në fushë
Dy bashkëshortet bukuroshe të vëllezërve Haradinaj (FOTO LAJM) Daut Haradinaj dhe Ramush Haradinaj janë vëllezër, ish pjesëtarë të rëndësishëm të UÇK-së dhe tashmë pjesë e AAK-së, ndë
“Në Kepler-452b jetojnë ilirët, ndaj ky planet na takon neve”! Studiuesi dhe publicisti Daut Dauti, duke parodizuar me nivelin e historianëve shqiptarë dhe interpretimet që janë të pr
Daut Haradinaj dhe Rexhep Selimi: 28 Nëntori ishte dita e kthesës së madhe Daut Haradinaj kanë rrëfyer sesi kanë dalë për herë të parë me kapuçë në kokë për ta prezantuar Ushtrinë Çlirimtare të K
Rikthehet Dafina Dauti me "Prit pak" (VIDEO) Dafina Dauti ka sjellë për publikun një këngë më ritme shumë moderne. "Prit pak” quhet kënga dhe vjen si bashkëpunim me
Plaçkitet shtëpia e Dafina Dautit Ndonëse nuk ka bërë me dije emrin e personit që ka plaçkitur shtëpinë e saj, ende mbetet në pikëpyetje sesi do të veproj