999 rezultate për

dauti

Vrasje e prostitucion, OFL vë në shenjestër 3 fierakët Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularët për deklarimin e burimit të pasurive tre ish-të dënuarve për shfrytëzi
Është i verbër, por ky shqiptar punon si zdrukthtar Ky që po shihni në foto është Daut Hoxha. Edhe pse i verbër, ai k ka punouar si zdrukthtar prej 18 vjetësh. Ai është nga
Tragjedia: Gruaja mbuluar me gjak, Dauti nuk pranoi t'i përgjigjej policisë dhe u hodh nga ballkoni Të reja të tjera janë mësuar lidhur me tragjedinë që goditi familjen Gjokola në Librazhd mbrëmjën e kaluar, teksa grupi
Ndalohet në Vjenë vëllai i Ramush Haradinajt Deputeti i AAK-së, vëllai i kryeministrit Ramush Haradinaj, Dauti, është ndaluar në Vjenë për shkak të fletë-arrestit të
Situatë e rrallë në Kukës, PS refuzon mandatet e PD Partia Socialiste nuk do të pranojë të marrë mandate nga ato të opozitës, në qarqet ku pritet të shterojnë listat e kand
Kush është shqiptari i kapur në Angli, "koka" e trafikut të emigrantëve me kamion Policia e Britanisë së Madhe ka arritur të vërë në pranga me qëllim ekstradimin një shqiptarë që akuzohet si "koka" e tr
Zgjidhen kryetarët e PD-së në Tropojë dhe Has Dje u zhvilluan zgjedhjet për kreun e degës së PD-ës Në Has dhe Tropojë. Në përfundim të votimit, kryetarë u zgjodhën
Propozimi interesant i Dautit për veteranët, merr fund hetimi dhe shpëtojnë komandantët? Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, ka reaguar lidhur me listën e veteranëve dhe ligjin për këta të fundit.
Dauti përdor luftën dhe sakrificën për të mbuluar mashtrimet e Çekut Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe njëherit ish-komandanti i UÇK-së, Daut Haradinaj ka folur për për fryrj
Kapet koka shqiptare e trafikantëve në Britani (VIDEO) Policia ka shkatërruar një bandë, e cila dyshohet se ka trafikuar me qindra emigrantë në Britani, të fshehur në kamionë
Dauti kërkon miratimin e ligjit të ndërtimeve pa leje Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor i ka dhënë mbështetje ligjit për ndërtime
Historia e panjohur: Si donin t'a vrisnin Ramiz Alinë me bombë në Has në vitin 1983 (FOTO LAJM) Ngjarja e panjohur e qershorit të vitit 1983 në mitingun që bëri Ramiz Alia në zonën e Hasit, ku Sigurimi i Shtetit arre
A do të marrë Dauti ndonje votë nga "të larguarit" Daut Haradinaj si duket ka nisur një mision lobimi tek deputetët që janë deklaruar kundër marrëveshjes së kufirit me Mal
Dauti i quan legjenda kërcënimet që ka marrë Ramiz Kelmendi Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka thënë për Klan Kosovën se kalimi i Demarkacionit do të
Nuk mbahet Dauti, thotë se demarkacioni do të kalojë Tashmë edhe deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj i është bashkuar deklaratave të PDK-së se demarkacioni do të kalojë shpejt
Dauti paralajmëron vota pro demarkacionit nga Vetëvendosje Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj, ka thënë se me marrëveshjen mes presidentit të Kosovës dhe atij të Malit të Zi për de
Dauti: Demarkacioni kalon me Raportin Bulliqi Ashtu siç nuk lëshonte pe kryeministri Ramush Haradinaj sot në seancë, duke thënë se kurrsesi nuk e heq raportin e Shpej
Kur Dauti u kishte reaguar ashpër përfaqësuesëve të OVL-së (VIDEO) Vitin e kaluar, në Kuvendin e Kosovës ishte diskutuar ndryshimi i Ligjit për Veteranët e UÇK-së. Ish-ministri Arban Abra
Fotografi e rrallë e Dautit me Mujë Krasniqin Sot, në 19 vjetorin e vdekjes së komandantit të UÇK-së, Mujë Krasniqi I njohur ndryshe si komandant ‘Kapuçi’, përkujtim
Lladrovci feston me Dautin vendimin për stadiumin Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci gëzimin rreth vendimit të sotëm të Qeverisë për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar në D