999 rezultate për

dashuria

Dashuria e Edi Ramës për Kosovën kthehet në lek Koment nga Ervin Shkulaku Nuk u deshën shumë vite që dashuria e qytetarëve të Kosovës për Sali Berishën të zëv
Kur dashuria nuk njeh moshë, çifti i shokon të gjithë (FOTO LAJM) Një Çift me një diferencë moshe prej 30 vitesh është një nga më të përfolurit ditët e fundit në Britani. Andy Telford
Studimi, dashuria të shëndosh Shkencëtarët kanë konfirmuar se të gjesh dashurinë të bën më të shëndoshë. Një studim masiv zbuloi se ndonëse çiftet
Dashuria do ju bëjë të shtoni në peshë, nuk do e besoni pse Dashuria të shëndosh! Ky është përfundimi i një studimi të fundi nga studiuesit australianë të cilët morën në studim 15
Çfarë i ka ndodhur të dashurës së Izet Haxhias: O ju njerëz të ndyrë! Çfarë ka ndodhur me të dashurën e Izet Haxhias? Izet Haxhia, ish-truproja e Sali Berishës, pritet të kthehet në Shqi
Britanikët të shqetësuar nga "dashuria" e BE-së për Vuçiçin Një raport që kohëve të fundit doli nga Shtëpia e Lordëve britanikë ankohet në atë se Bashkimi Evropian ka zgjedhur “sta
Sot presin një fëmijë, si ka lindur dashuria mes Besit dhe Xhensilës? Ditën e sotme Xhensila hodhi një foto ku dukej sikur e kishte barkun e rrumbullakosur dhe kudo shpërtheu lajmi se cifti
Princ Leka rrëfen fjalët e fundit të babait dhe dashurinë me Elian: Dashuria e jetës sime (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh familja mbretërore në Shqipëri është pranë fëmijëve në nevojë dhe aktualisht po punon me projektin kus
Histori e denjë për filma, si lindi dashuria mes Lindës dhe Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama prej 5 vitesh ka lidhur martesë me Linda Ramën. Të dalë nga lidhje e martesa të dështuara, kry
Vin veli flet për ndarjen: Dashuria mbaroi Një nga DJ më të suksesshëm në Tiranë, Vin Veli, ishte i ftuari i radhës në programin e moderatorit Ermal Peçi në “Një k
Dashuria e përjetëshme, ky është sekreti Çelësi i lumturisë bashkëshortore nuk është në ndjenjat e përhershme të dashurisë fëmijërore, por është në shprehitë e t
Këto janë fazat e një dashurie të vërtetë Shumë persona ngatërrojnë dashurinë e vërtetë me fluturat që ndiejnë në stomak në fillim të një marrëdhënieje. Por flutu
Ajsi Xhaxhaj kapet ''mat'' duke u puthur me aktorin e njohur (FOTO LAJM) Aktorja tepër e komentuar Ajsi Xhaxhaj, duket se është rikthyer sërisht në vëmëndjen e mediave. Në Instagramin e saj
Dashuria nuk njeh moshë! 75 vjeçarja xheloze për të dashurin 90-vjeçar Dashuria nuk njeh moshë, dhe shëmbulli konkret i kësaj thënie është historia e transmetuar këtë të shtunë në programin "
Shihni 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit, do shtangeni nga ajo që do mësoni Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë. Bëhet fjalë për një lojë personaliteti ku numrat treg
"Dashuria mbi gjithçka", një propozim Shën Valentini Sot është dita e Shën Valentinin dhe të gjithë duan që kjo ditë të jetë sa më e veçantë për ta. Të gjithë e kanë një
Dashuria e pafundme e gjyshes, shet shtëpinë për kredinë e mbesës Rasti i parë i rubrikës “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, kishte protagoniste gjyshe Tahirenë, një zonjë sh
''Ishte dashuri me shikim të parë'', Sinani rrëfen historinë e dashurisë me Andrrën Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Të f
Kjo është dashuria e gjyshes, ja çfarë bën Ija vetëm për Besin (FOTO LAJM) Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për s
Sadija rrëfen çelsin e dashurisë me Dritëroin: Virgjëria ishte gjëja më e çmuar Pak muaj më parë, shkrimtari madh Dritëro Agolli ndërroi jetë duke lënë pas një mal me pasuri letrare. Pavarësisht ndarj