Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

dashuria

A ekziston dashuria në shikim të parë? Më shumë se 25% e meshkujve ranë në dashuri në shikim të parë dhe ishin të magjepsur nga partnerja e tyre, pas takimit t
Si dashuria edhe krimi nuk njeh moshë, 95 vjeçari vret gruan Një i moshuar 95-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Londër, pasi dyshohet se ka vrarë kujdestaren e tij, një 61-
Izet Haxhia i propozon martesë të dashurës nga burgu Pavarësisht se Izet Haxhia është dorëzuar në drejtësinë Shqiptare ku do të vuajë dënimin për vrasjen e Hajdarit, e dashu
Dashuria mes Florit dhe Elvanës vazhdon akoma edhe pse të ndarë Në një postim në Instagram, Flori Mumajesi ka shkëputur një pjesë nga vargjet e blogeres Des`antila, që flasin për një d
Dashuria e ndaluar që dogji së gjalli 57-vjeçarin: Pranoje se do të zhdukem U vra apo u vetëvra shtetasi nga Kosova, Xhafer Osmani? Hetimet vazhdojnë rreth kësaj ngjarje të mbuluar me mister,
Ndjenja më komplekse, mësoni 5 detaje të pathëna për dashurinë Dashuria është një gjendje kimike e mendjes sonë, e cila është pjesë e gjeneve tona dhe e ndikuar nga edukimi ynë. Ne je
U njohën në "pleqëri", si përfundoi në tragjedi dashuria e çiftit në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në Shkodër. Një burrë rreth 70-vjeç ka vrarë me çekiç bashkëjetuesen e ti
Kastro Zizo: Nuk kam dashuruar asnjëherë, dashuria është për injorantët Kastro Zizo është dalluar për shkak të karakterit të tij të veçantë dhe origjinalitetit që e karakterizon gjithmonë.
Pesë kuriozitete shkencore për dashurinë Dashuria është një gjendje kimike e mendjes sonë, e cila është pjesë e gjeneve tona dhe e ndikuar nga edukimi ynë. Ne je
Shfaqet e dashura e Izet Haxhias: Malësori im, të dua përgjithmonë! Izet Haxhia ditën e djeshme u vetëdorëzua tek policia turke për t'u ekstraduar më pas drejt Shqipërisë. Haxhia akuzoh
Mesazhe dashurie pas vdekjes, ish të dashurën e Aviciit e masakrojnë fansat Avicci u nda dje nga jeta në mënyrë të papritur duke trishtuar shumë nga fansat. Emily Goldberg ish e dashura e DJ t
Ja pse biem në dashuri vetëm 3 herë në jetë ​Në rrugën e jetës së çdo personi gjithmonë ndodh që të takohen njerëz të rinj, të lidhen me ta për punë, arsye so
Sa vjet zgjat dashuria pasi të martohesh? Janë të shumta teoritë dhe studimet të cilat flasin për dashurinë e veçanërisht për kohëzgjatjen e saj. Por një studim i
Këngëtarja shqiptare merr dedikimin e madh: Dashuria për ty na ka çmendur Këngëtarja e njohur nga Kosova, Dhurata Dora, ka organizuar një takim me fansat e saj ditën e sotme, ku ka ndarë me publ
U martua 22-vjeç, si lindi dhe përfundoi dashuria e ndaluar e Shkëlzenit me Sadijen Pavarësisht se është larg politikës, Shkëlzen Berisha ka qenë dhe është gjithmonë në qendër të mediave. Kryesisht kj
Dashuria që nisi në xhirimet e serialit, Sarpi dhe komisarja Sema bashkë (FOTO) Të infiltruarit” është një nga serialet më të ndjekura në Turqi, i cili është transmetuar dhe në Shqipëri. Në xhirimet e
I dha fund lidhjes treshe, Egla Harxhi i dedikon disa fjalë dy meshkujve të saj (FOTO LAJM) Bashkëjetesa e modeles Egla Harxhi me Aleksandrin dhe një femër tjetër, u komentua gjatë në media. Së fundi, Egla ka
Përse lidhjet reale nuk janë njëlloj si ato në Hollywood Nëse iu besoni filmave të Hollywood-it, atëherë me siguri se mendoni që dashuria funksionon kështu: një grua ndihet e pa
Pas Angelina Jolie e Brad Pitt, kjo ndarje shokon botën (FOTO LAJM) Mos e besoni po deshe por një ndër martesat më të bukura ka përfunduar. Aktori i "Step up", Channing Tatum dhe Jenna
Ish-deputetja i përgjigjet LGBT: Nuk e keni hallin tek dashuria por tek fondet! Ish-deputetja Mesila Doda ka reaguar në lidhje me debatin e madh për komunitetin LGBT dhe nisëm së tyre nëpër shkolla e