999 rezultate për

dashuria

HOROSKOPI/ Lekë me shumicë, kjo është shenja me fat e fundvitit Astrologe Meri njofton se sot asteroidi Xhiron do jetë afër me asteroidin Ygyja dhe kjo lidhje simbolizon shërimin pas n
HOROSKOPI/ Dashuria dhe puna, kush është shenja me fat Ky është horoskopi për ditën e hënë, 17 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju do të përjetoni një situatë të çekuil
Nga dashuria në urrejtje, tifozët e Lazios me banderolë racizmi ndaj mesfushorit serb Vitin e kaluar ai ishte një ndër mesfushorët më të dashur për ekipin e tij. Mesfushori serb Milinkovic-Savic u bë një nd
HOROSKOPI/ Fatkeqësi në dashuri, shenja më e pafat këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e diel, 9 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Venusi në dashuri ofron mundësi të mira për t
HOROSKOPI/ Gjëja të cilës i druheni më shumë do të ndodhë këtë të hënë Ky është horoskopi për ditën e hënë, 3 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Ende pasiguri në disa histori dashurie
HOROSKOPI/ Paralajmërim i frikshëm, kësaj shenjë do t’i dalë tradhtia në shesh Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 1 dhjetor 2018. Dashi Dashuria: Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më t
Çifti i vendos emrin fëmijës Griezmann-Mbappe, por çështja përfundon në gjykatë Është e vështirë për t’u besuar ndonjëherë, por dashuria për futbollin duket se kalon çdo limit. Një çift me prejard
Në jetë do të kaloni tre lloje të dashurisë Në jetën tonë ne biem në dashuri e më pas ndahemi ndonjëherë për t’u bashkuar sërish me këtë person. Shumë persona hy
HOROSKOPI/ Këto shenja do të përjetojnë dashuri të reja, bëhuni gati Ky është horoskopi për ditën e diel, 25 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Ditë emocionuese dhe e fortë, edhe nëse me Sa
Noizy braktis kombëtaren e Shqipërisë, kjo është "dashuria" e tij e re (FOTO LAJM) Reperi Noizy, njihet si një mbështetës i flakët i kombëtares së Shqipërisë. Të paktën në kohë fitoreje e kemi parë s
HOROSKOPI/ Marsi është në favorin tuaj, në punë do të keni një ofertë marramendëse Ky është horoskopi për ditën e hënë, 19 nëntor 2018. Dashi Dashuria: kjo është një ditë e rëndësishme për të dashu
Katër vite pa Dr.Florin, bashkëshortja e kujton me një mesazh emocionues (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vite nga vdekja e Dr. Florit, por ai vijon mbetet në zemrat e miqëve të tij të cilët nuk e kanë harrua
HOROSKOPI/ Jupiteri sot është bujar me ju, dashuri të reja në horizont Ky është horoskopi për ditën e diel, 11 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Sot dita juaj do të jetë interesante, nuk do të
HOROSKOPI/ Venusi do jetë në anën tuaj, por ja planeti që do t’ju sfidojë Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 nëntor 2018. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi në marrëdhënie
Ishte murgeshë por dashuria me priftin ndryshoi diçka (FOTO LAJM) Dikur ishte një murgeshë dhe kaloi plot 8 vite në një manastir, mirëpo tashmë është kthyer në një pornostare. Kjo ësh
HOROSKOPI/ Paratë lum, kjo shenjë do të krimbet në para Ky është horoskopi për ditën e diel, 28 tetor 2018. Dashi Dashuria: Për momentin dashuria është gjëja për t’u mbës
Modelja italiane që i jep fat Juventusit (FOTO LAJM) Modelja e famshme italiane, Diana Tinari është një nga fanset më të zjarrta të skuadrës së Juventusit. Ajo ndjek vazhdi
HOROSKOPI/ Dielli dhe Mërkuri janë në favorin tuaj, priten mundësi të reja në dashuri Ky është horoskopi për ditën e hënë, 22 tetor 2018. Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gji
HOROSKOPI/ Kujdes në lidhjet e dashurisë, shenjat që rrezikojnë këtë të dielë Ky është horoskopi për ditën e dielë 14 tetor 2018. Dashi Dashuria: Sot, lidhjet e rëndësishme janë në fokus të te
Bora Zemanit i "troket dashuria në derë", publikon foton e veçantë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Bora Zemani u bë kryefjala e mediave rozë për disa kohë, ku u përfol për një ndarje nga partenri i