999 rezultate për

darmian

Juventus shtyn presionin për Darmian Juventusi dëshiron të transferojnë në Torino mbrojtësin italian të Manchester Unitedit, Matteo Darmian. 28-vjeçari t
Napoli bie dakord me United, por jo me Darmianin Napoli ka ofruar 10 milionë euro tek Manchester United ofertë që nga ‘Djajtë e Kuq’ është pranuar për mbrojtësin anësorë
Roma dhe Napoli përplasen në merkato për Darmian Matteo Darmian është i lidhur me një rikthim të mundshëm në kampionatin italian Serie A. Lojtari ka shprehur dëshirën
Agjenti i Matteo Darmian mohon negociatat me klubet italiane Agjenti i Matteo Darmian, insiston se nuk ka asgjë të vërtetë në lidhje me raportimet se klientin e tij e kërkojnë Roma,
Roma po monitoron gjendjën e dy mbrojtësve italian që luajnë në Premier League Romaështë e interesuar për Matteo Darmian nga Manchester United ose Davide Zappacosta i Chelseat në dritaren e transferi
Mateo Darmian flet për spekullimet rreth të ardhmes së tij Matteo Darmian këmbëngul se është i lumtur në Manchester United, pavarësisht raporteve që lidhin me një kthim të verës
Mateo Darmian i kerkon Murinhos ti bashkohet Juventusit Darmian i ka kërkuar Murinhos një mundësi për tu transferuar tek Juventus këtë verë. Mbrojtësi i djathtë dëshiron ti
Largohet nga Man.United, drejt Milanos Skuadra e Interit ka arritur një marrëveshje me mbrojtësin Matteo Darmian i cili ka vendosur të largohet nga Manchester
Darmian fejohet me bukuroshen italiane (FOTO LAJM) Nuk po përjeton momentin më të mirë në karrierë në fushë, por jashtë saj shkëlqen. Në prag të ndeshjes të së mërkurës nd
Mourinho i bën një “dhuratë” Interit në merkato Pas emërimit të Stefano Piolit si trajner i Interit, do të ndryshojë dhe strategjia e merkatos për klubin zikaltër. M
Formacioni i javës së kualifikueseve (FOTO LAJM) Këtë javë janë zhvilluar ndeshjet e radhës në kualifikuese për në Francë 2016. Shumë lojtarë kanë treguar se janë lider
United fitore minimale, debutojnë yjet e blerë në merkato (VIDEO) Manchester United ka arritur që të marrë një fitore në ndesh jen miqësore ndaj Club America 1-0. 4 blerjet e këtij sezon
Norvegji-Itali, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Duhen edhe pak orë nga debutimi i Italisë në Eleminatoret e "France 2016". Axurrët do të jenë sot në mbrëmje mysafirë në