999 rezultate për

darmian

ZYRTARE/ Mateo Darmian i bashkohet Interit Darmian do të luajë këtë sezon me skuadrën e Inter. Antonio Conte ka plotësuar dëshirën e tij, duke huazuar mbrojtësi
Interi i rikthehet "pistës" Darmian, nis bisedimet me Parmën E ardhmja e Matteo Darmian duket se do të jetë larg klubit të Parmës, ku futbollisti u transferua në Shtatorin e vitit 2
Milan-Parma, formacionet zyrtare Milani e pret Parmën në shtëpi teksa kërkojn të qëndrojnë në garë për një vend në Europa League. Këto janë formacio
Formacionet zyrtare: Juve-Parma, bardhezinjtë kërkojnë shkëputjen nga Inter Juventus do të luajë në 20:45 ndaj Parmës në shtëpi. Bardhezinjtë duan fitoren për t'u shkëputur në +4 nga Interi i vend
Më në fund Interi arrin marrëveshjen me Darmian Interi raportohet se ka arritur marrëveshje për ta transferuar në San Siro mbrojtësin e Parmës, Matteo Darmianin, gjatë
Interi arrinë marrëveshje me United për mbrojtësin e lënë në harresë Mbrojtësi Matteo Darmian, që luan në Premier League me skuadrën e Manchester United, mund të rikthehet këtë verë në Seri
Fomacionet zyrtare të derbit, Manchester United- Manchester City Janë zbuluar formacionet zyrtare të derbit të madh të Manchester-it. Ole Gunnar Solskjaer ka bërë disa ndryshime, duke p
E ardhmja e Darmian varet nga Juventusi Juventusi, shkruajnë mediat në Itali, janë pajtuar për të marrë Matteo Darmianin nga Manchester United, kurse pritet që
Lazio synon të afrojë Darmian Lazio kërkon të përforcohet me dy mbrojtësa në merkaton e janarit. Lacialët kanë shigjetuar Leinar, i cili luan me Sa
Interi dhe Juventusi në garë për dy lojtarët e Unitedit Juventusi dhe Inter Milan kanë bërë lëvizje të mira këtë verë duke sjell lojtarë të ri dhe të mirë. Sipas lajmeve të
Mourinho e pranon: Këta lojtarë nuk dua të largohen Jose Mourinho dëshiron që Daley Blind dhe Matteo Darmian të qëndrojnë në Manchester United, pasi thotë se ende janë në p
Darmian nxit Juventusin që ta transferojë Sipas gazetës torineze, Darmiani ka njoftuar përfaqësuesit e Juventusit se dëshiron ta vazhdojë karrierën te kampioni it
United i jep të dy, Martialin dhe Darmianin për brazilianin e Juves Një mardhënie e mirë mund të nisë në merkaton e verës midis dy klubeve United dhe Juventus. Dy gjigantët janë duke n
Pas leksionit nga Reali, Juventus përgatit revolucionin në mbrojtje Humbja me Realin e Madridit kaka detyruar drejtuesit e Juventusit,të reflektojnë për merkaton e verës do të bëjnë një re
Juventus kërkon me çdo kusht mbrojtësin e Manchester United Juventusi thuhet se është afër transferimit të mbrojtësit të United, Matteo Darmian, pasi ata duan të forcohen në fazën
Juventus interesohet për dy lojtarët e Manchester United Juventusi po interesohet shumë për dy lojtarët e Manchester United Anthony Martial dhe Matteo Darmian. Siç raporton "
United vjen me miliona plus Darmian për Alex Sandron Alex Sandro ka rigjetur formën e tij më të mirë dhe si pasojë Premier League e ka nxehur garën për kartonin e tij.
Darmian në verë i Juventusit, zëvendëson Lichsteinerin Juventus një ndër objektivat kryesore në merkaton e verës ka Matteo Darmian, i ndjekur me vëmendje prej kohësh dhe që ta
Agjenti i Darmian negociata me dy gjigantët italian Mbrojtësi italian Mateo Darmian, nuk ka gjetur hapësirat e duhura tek Manchester United dhe ka vendosur për largim.
Juventus informohet nga lojtari se nuk do ta rinovojë kontratën Tuttosport shkruan se Kwadwo Asamoah nuk do ta rinovojë kontratën me Juventuasin, ndërsa Zonja e Vjetër është duke mendu