999 rezultate për

dante

Vëllai i komandant Sokolit akuzon politikanët në Maqedoni: Zoti ju marroftë! Xhafer Ukshini, vëllai i Sami Ukshinit, i njohur si Komandant Sokoli, ka akuzuar politikanët në Maqedoni se, nuk lanë lu
"Lufta e komandantëve", Syla: Jam kundër debatit që përgojon luftën Ish-komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla, përfshihet në "debatin e luftës", që po zhvillohet prej d
15 vjet nga lufta e 2001-shit, ja komandantët dhe ushtarët e vrarë pas lufte (FOTO LAJM) Sot kur shënohet 15-vjetori i fillimit të luftës në Maqedoni, të gjithëve ju vijnë në mendje komandantët dhe ushtarët e
Rama: Ja çfarë do të na ndante nga LSI-ja Edi Rama në emisionin "Dritare" të Rudina Xhungës ka thënë se koalicioni PS-LSI po funksionon deri në këto momente. S
Produktet që e luftojnë plakjen Ekzistojnë ushqime të ndryshme që kanë një ndikim pozitiv në mbrojtjen nga plakja e lëkurës. Më poshtë do të lexoni një
Panik te ISIS, snajperi misterioz po eliminon komandantët Plumbat e tij duket sikur vijnë nga askundi dhe godasin me precizion vrastar! Gjatë javëve të shkuara, tre komandantë të
Ushtaraku i UÇK-së: Ja komandantët e vrarë pas shpine në Kosovë, Preshevë e Maqedoni Bekim Nitaj, ish ushtaraku i UÇK në Koshare dhe i UÇK-së në Maqedoni, ka bërë reaguar pas skecit te "Stupcave". "S’po
Edhe "Muja" përkrah "Stupcat": Nuk fyen luftën, treguan realitetin Arif Krasniqi "Muja", themeluesi dhe komandant i njësiteve të para të UÇK-së, ka reaguar ndaj kritikave që po iu bëhen ‘
Ndante toka me dokumente të falsifikuara, pranga zyrtari të Komunës Shëngjin Policia e Lezhës ka arrestuar ish-shefin e shërbimeve të Komunës Shëngjin është ndaluar gjatë së dielës nga specialistët
"Mos sulmoni 'Stupcat', tregoni se si u vranë komandantët e UÇK-së Veterani i luftës së UÇK-se, Naim Miftari, në një postim në profilin e tij në Facebook, ka shkuar se OVL, në vend që të
Komandant Hoxha flet për vrasjet e pasluftës dhe "komandantët" e Prizrenit Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha përmes një statusi në Facebook ka komentuar një skeç të luajtur nga humoris
Austria nuk ka aplikuar për kodin telefonik të Kosovës Dështon zbatimi i Planit të veprimit për marrëveshjen e telekomunikacionit, shkruan sot Koha Ditore. Gjatë verës Pris
Vriten tre komandantë të ISIS në Siri (VIDEO) Sulmet ajrore ruse kanë mundur të ekzekutojnë tre komandantë të ISIS. Ushtria ruse konfirmoi vrasjen e 'Abu Nurlbagas
Luftë mes "Komandantëve" Nga Mero Baze - Parlamenti i Kosovës arriti afër mesnatës të mblidhet në një sallë të improvizuar për të vazhduar seancë
Shpërndante heroinë, prangoset 23-vjeçari Policia e Lushnjës ka vënë në pranga një 23-vjeçar, nën akuzën e shpërndarjes së drogës. Arrestimi i shtetasit Paris Kur
Ja femra e parë komandante në ARM (FOTO LAJM) Është mbajtur para komandës së brigadës për përkrahje logjistike në Shkup ceremonia ku iu dorëzuaIrena Minevas detyra e
Sa komandantë luftuan në Kosovë? Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje Ilir Deda, ka deklaruar se në luftën e Kosovës kanë luftuar sinqerisht vetëm tre komand
Lëngu ideal që mund të pini në mëngjes Uji i vakët i përzier me lëng të freskët limoni është ilaçi i duhur që ju duhet të konsumoni në mëngjes. Limoni është nj
Kur Haradinaj ia "mshelte gojën" Komandantëve të Bllacës (VIDEO) Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj njihet për temperamentin e tij. Para disa vitesh, teksa mbante një fjalim në stadium
SHVL-UÇK: Funksionarët shqiptarë harruan vlerat e luftës, vranë komandantët Shoqata e Veteranëve të luftës ka dalë me një reagim ku flet për luftën e vitit 2001 dhe se sa ajo është respektuar nga