999 rezultate për

dante

Shpërndante drogë në Tiranë, arrestohet ushtari i Komandos Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy trafikantë në Tiranë të cilët shisnin drogëra të forta. Policia bën me dije s
Zyrtari i LDK-së tallet me komandantët e UÇK-së Anëtari i kryesisë së LDK-së, Bajram Gecaj ka thënë se qeveria aktuale nuk ka guxim të merret me çështje të mëdha. Ai
Matcha, përfitimet e çajit jeshil të pasur me antioksidantë Matcha është çaj jeshil që nuk duhet të mungojë kurrë në kuzhinën tuaj, me origjinë nga Kina, ky çaj përdoret kryesisht
Ushqimet që ushqejnë trurin, veprojnë kundër kancerit dhe diabetit Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxi
Njihuni me Matcha, çaji jeshil me antioksidantë Matcha është çaji jeshil që nuk duhet të mungojë kurrë, me origjinë nga Kina përdoret kryesisht në traditën e “ceremonis
Ushqimet që ushqejnë trurin dhe veprojnë kundër kancerit e diabetit Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxi
Shpërndante heroinë rrugëve të Tiranës, arrestohet 43-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi u kap duke shpërndarë heroinë në Tiranë. Më datë 23.08.2017, Specialistë
Ish-komandantët përgënjeshtrojnë: Jemi mbrapa Sadulla Durakut "Asnjë përçarje në BDI-në e Likovës. Të gjitha janë sajesa të disa individëve jashtë BDI-së që synojnë të fusin LSDM-në
Përçahet BDI në Likovë, komandantët kundër Durakut, propozojnë kandidatët e tyre Përçarje ka ndodhur në degën e Bashkimit Demokratik për Integrim në Likovë para zgjedhjes së kandidatit për kryetarë kom
Ushqimet e duhura për 40-vjeçarët Pas moshës 40 vjeç metabolizmi ngadalësohet dhe hormonet ndryshojnë. Ja pse ndër hapat më të rëndësishëm për të bërë
Aqif Rakipi fiton ndaj Kryemadhit në Elbasan, PDIU gati për mandatin e tretë Ishte cilësuar si një ndër përplasjet më të forta të këtyre zgjedhjeve ajo në Elbasan mes Taulant Ballës, Monika Kryemad
Dalin fotot e dasmës së Lulzim Basha, ja cfarë thotë për “komandanten e shtëpisë” (FOTO LAJM) Kreu i PD-së Lulzim Basha në një intervistë me Rudina Magjistrarin në Tv Klan sot ka treguar një anë tjetër të tij, jash
Komandantët marrin komandën në Kosovë Ndërsa një shumicë prej rreth 60 për qindësh heshti, kosovarë që marrin pjesë në votime parapëlqejnë gjithnjë e më shumë
Shpërndante kanabis pranë pallatit të Kulturës, arrestohet 30-vjeçari Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 30-vjeçar nga Tiranë pasi është kapur duke duke shpërndarë kanabis në qendër të
The Economist: Tre komandantë që urrejnë njeri-tjetrin u bënë bashkë Revista prestigjioze britanike The Economist, në një artikull ku analizon situatën në Rajon, thotë se Kosova, Maqedonia
Komandantët e UÇK-së dominojnë në PDK-AAK e Nisma Partitë në Kosovë janë bërë bashkë në një koalicion parazgjedhor për herë të parë pas daljes nga lufta. Në listën pë
Shpërndante heroinë, arrestohet 28-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 28-vjeçar pasi u kap me 22 doza lëndë narkotike, heroinë. Policia bën me dije
Keni probleme me peshën? Ja ushqimet që nuk ju shëndoshin edhe nëse e teproni Të shumtë janë njerëzit që duan të hanë çfarë të duan dhe të mos shtojën peshë. Por, kjo nuk është gjithmonë e mundur. S
Shpërndante kokainë, në pranga komandanti i repartit të Pezë Helmësit Është vënë në pranga komandanti i Repartit të Pezë Helmesit, Drilon Shqau si dhe një ish-punonjës policie Vehni Teqjen.
Shpërndante kokainë në Tiranë, arrestohet 34-vjeçari (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike në zona të ndryshme të Tiranë