999 rezultate për

dante

Me pistoletë si i "fortë" dhe "Versace", kush është polici i krimeve që shpërndante drogë (FOTO LAJM) Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar ditën e sotme agjentin e krimeve Ledion Bako. Ai ndiqej p
Shpërndante drogë në Tiranë, arrestohet 50 vjeçari (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër bandë të shpërndarësve të narkotikëve. Wshtë arrestuar në flagrancë pordoruesi i droga
PREKËSE/ Babai dëshmorit shpërthen ndaj komandantëve: Shkelët mbi gjakun e djemve tanë Sot në Kosovë u përkujtua 20 vjetori i çlirimit të vendit ku gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë me ra
E shpërndante në shkolla, shkodrani kapet me 990 tableta ekstazi (VIDEO) Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në afërsi të shkollave dhe Universitetit, këtë
Në pranga pronari i një lokali, shpërndante kokainë te klientët Arrestohet në flagrancë një pronar i një lokali nate pasi shpërndante kokainë në lokal për klientët, kapen dhe ndalohen
Të mirat që vijnë nga konsumimi i frutave të stinës Kajsitë Kajsia është një frut që njihet për vlerat e saj ushqyese, të cilat kanë në përmbajtjen e tyre vitaminë A, B1
Ky shqiptar gjen një mënyrë origjinale për shpërndarjen e drogës në Tiranë Një 36-vjeçar është arrestuar mbrëmjen e sotme pasi shpërndante në doza të vogla heroinë e kokainë në kryeqytet. Në p
Ambasadori tregon "fytyrën" e komandantëve: Rrinë me lista në dorë për çdo vend pune Organi Shqyrtues i Prokurimit (OShP) dhe Ambasada e Mbretërisë së Bashkuar, kanë nënshkruar memorandum mirëkuptimi, që k
Gratë kosovare të ISIS kanë bërë fëmijë me komandantët Kosova gjatë natës së mbrëmshme ka rikthyer 110 qytetarë të saj nga Siria, prej tyre 74 fëmijë, 32 gra dhe katër të luft
Arrestohet një 23-vjeçar që shpërndante kokainë në Tiranë Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në formë dozash. Sipas policisë është vënë në pranga një 23-v
Pak ia dinë vlerat, ananasi shëron shumë sëmundje Ananasi është një frut tepër i shijshme dhe i shëndetshëm tropikal. Ananasi filloi të përdorën në Amerikën e Jugut, k
Mustafa ende i mërzitur: Komandantët më rrëzuan mua Kryetari i LDK’së Isa Mustafa ka thënë se komandantët e kanë rrëzuar Qeverinë e LDK-së për hesape të veta. Ai ka thën
Plot me antioksidantë, frutat e pyllit bëjnë mrekulli në organizëm Frutat e pyllit si manaferra, mjedra dhe luleshtrydhja janë ndër kënaqësitë më të mëdha, pasi pjesa më e madhe e tyre rr
Njihuni me Tiger, prokurori që do të akuzojë komandantët e UÇK-së Mediumi gjerman Deutche Welle shkruan se prokurori britanik, Allan Tiger, do të punojë në ngritjen e aktakuzave për ish-
Lajm i keq për komandantët, gjykata nis punën Ftesa për pjesëmarrje në seancën e rastit "Veteranët e rrejshëm" tashmë u ka shkuar të dyshuarve të këtij rasti. Në f
Eprori i UÇK-së: Thaçi vrau komandantët, c'armatosi UÇK-në dhe solli Specialen Prokuroria Speciale për Krime Lufte në Kosovë sot në Hagë fillon intervistimin e disa ish-pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirim
Të enjtën vjen avioni special që do të dërgojë komandantët në Hagë Një avion charter, të enjten, do të udhëtojë drejt Holandës ku ndodhet selia e Gjykatës Speciale, e cila do të gjykojë k
Thaçi këshillon komandantët: Shkoni te Gjykata Speciale Presidenti Hashim Thaçi, në konferencën e fund vitit me gazetarë, ka folur edhe për Gjykatën Speciale e cila ka filluar
Letra për babain në parajsë që preku botën, vogëlushja merr përgjigje (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël ka prekur mijëra persona, me veprimin e saj për Krishtlindje. Ajo i ka shkruar një letër babait të
Specialja nuk ndalet, edhe shtatë komandantë janë të dyshuar Vetëm në valën e parë të ftesave nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, në kuadër të Gjykatës Speciale, janë përfshirë t