999 rezultate për

dante

Merrte "mallin" nga Shqipëria dhe e shpërndante me motor, arrestohet 21-vjeçari 21-vjeçari shqiptar me akuzën për trafikim dhe shpërndarje lëndë narkotike është arrestuar në Korfuz pasi në mjetin e ti
Shpërndante të "bardhë" nëpër lokale, si u kap i riu në Astir Një tjetër i ri në Tiranë është vënë në pranga pasi është kapur në flagrancë duke shpërndarë lëndë narkotike. Ngjarja
Shpërndante të "bardhë", si u vu në pranga 55 vjeçari në Fier Një 55 vjeçar nga Fieri është arrestuar pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas burimeve policore,
Shpërndante "bar jeshil" në Tiranë, një çantë e zezë e nxorri zbuluar Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së lëndës narkotike në doza të vogla. Eshte kapur dhe nd
"Një ekzekutim me vdekje, për të kënaqur etjen për terror të komandantëve partizanë" Një ekzekutim me vdekje, për të kënaqur etjen për terror të komandantëve partizanë, një ekzekutim që u shpall i gabuar n
Çaji japonez që lufton kancerin dhe ua djegë dhjamin katërfish më shpejt Çaji ‘matcha’ konsiderohet si një prej llojeve më të fuqishme të çajit të gjelbër që ekziston. Ka origjinën në Japoni
Po ndante sherrin e të vëllait, si iu mor jeta Stavri Minos në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku është vrarë në mënyrë makabre një shtetasi 56-vjecar. Burime nga media b
E spiunuan se shpërndante "bar jeshil", prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 32 vjeçar i cili shiste lëndë narkortike në Durrës. Gjatë kontrollit fizik t
Grushta dhe shkelma, ndeshja e futbollit kthehet në arenë boksi (VIDEO) Një përleshje brutale ndodhi në ndeshjen e kampionatit argjentinas midis Estuidantes dhe Patronato. Dy prej lojtarët
Shpërndante lëndë narkotike me motor, kapet 40-vjeçari shqiptar në Selanik Një burrë 40-vjeçar u arrestua nga Departamenti i Sigurisë në Edessa për trafik kokaine. Burri me origjinë shqiptare u a
Tre emra, dy sfidantët e Isa Mustafës si kandidatë për kryeministërt Partia e Isa Mustafës me gjasë do ta caktojë sot kandidatin për Kryeministër. Në garë për të marrë besimin e LDK’së për
Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 19-vjeçari Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Sekuestrohen 22 doza lëndë narkotike Ca
Aktorit të njohur i ndodh tragjedia, i vdes fëmija i vogël Ferdinando Valencia është një aktorët e njohur të telenovelave, i cili së fundmi po përjeton një ngjarje ngamë të dhimb
Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 40 vjeçari Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Sukthi", duke vënë në pranga një 40 vjeçar që shpërndante kokainë. Gjit
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Shpërndante kokainë në Tiranë, arrestohet 27 vjeçari Policia ka vwnw nw pranga njw 27 vjeccar i cili shpwrndante kokainw nw kryeqytet. Gjatw arrestimit, i janw sekuestruar 2
Shpërndante kanabis në lokalet e Tiranës, arrestohet 21 vjeçari Policia ka arrestuar 1 shtetas banues në Tiranë pasi shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në lokalet e Tiranës.
Shpërndante drogë me bicikletë, në pranga shqiptarit në Itali Policia italiane e Savonas ka vënë në pranga një 48-vjeçar shqiptar, pasi u kap me 63 gramë heroinë. Mediat e huaja r
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në
Gjykata lë në burg policin i krimeve që shpërndante drogë Gjykata ka vendosur të lerë në burg policin Ledion Bako i cili u kap me drogë tre ditë më parë. Agjenti i krimeve i k