999 rezultate për

daniel

Ja letra prekëse e gruas së Dr. Florit për të birin (FOTO LAJM) Pas festimit të ditëlindjes pak ditë më parë të së bijës, ku pranë saj nuk mungonte Ermal Mamaqi me bashkëshorten, gruaj
Daniel Craig: Do prisja damarët për një tjetër Bond Aktori 47 vjeçar Daniel Craig e ka pranuar publikisht se nuk e dëshiron më rolin e James Bond. Ai do të preferonte më mi
Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin Djali i Doktor Florit, Danieli mbush sot 1 vjeç. Kjo datë e veçantë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit, i cili i k
Danimarka publikon listën anti-Shqipëri rajneri Morten Olsen ka publikuar listën e lojtarëve, të cilët do të jenë pjesë e ekipit në ndeshjet kualifiuese me Shqi
Prekëse, 9-vjeçari mëson në dritën e restorantit (FOTO LAJM) Ky është një 9-vjeçar nga Filipine, i cili duket se po shfrytëzon dritën e njërit prej restoranteve të McDonald, për të
Hamilton "pole positions" në shtëpinë e tij Piloti britanik Lewis Hamilton ka siguruar “pole position” në pistën e Silverstone dhe do të niset nesër i pari. Kamp
Daniella Chavez: Kam shkuar me Cristianon (FOTO LAJM) Vazhdon të flitet shumë për jetën private të Cristiano Ronaldos. E fundit në rradhë ka qënë modelja kiliane e PlayBoy, D
Daniel Serwer: Dalja e Ahmetit nga Qeveria favorizon Gruevskin Njohësi më i mirë Amerikan i Ballkanit Perendimor, Daniel Serwer, ka dhënë një intervistë për gazetën Koha Ditore në Pri
Gruaja e James Rodriguez tregon linjat (FOTO LAJM) Në një kohë që bashkëshorti i saj, James Rodriguez, vazhdon formën e mirë me Real Madridin, Daniela Ospina shkëlqen në I
Daniel Server: Nuk ka bashkim Kosovë - Shqipëri Eksperti për çështjet e Ballkanit, Daniel Server ka thënë se Kosova dhe Shqipëria nuk do të bashkohen. Ai e ka bërë k
Mercedes dominon provat zyrtare në Kinë, Vettel i treti (FOTO) Lewis Hamilton do të niset nga vendi i parë në Çmimin e Madh të Kinës. Piloti britanik i Mercedesit regjistroi kohën më
Pas operacionit, Daniel Craig së shpejti me xhirimet Në datën 22 prill, Daniel Craig do të rikthehet sërish për xhirime pas operacionit të kryer në gju. Pas një dëmtimi të m
Dënime të rënda për Godellin, Begajn dhe Pulakun Peshëngritësit Daniel Godelli, Romela Begaj dhe Hysen Pulaku kanë marrë ndëshkime të rënda nga Federata Ndërkombëtare e
Fiton Liverpool (VIDEO) Liverpool ka arritur të triumfojë 2:0 kundër Burnleyt. Skuadra e Liverpool po tregon një formë tejet të mirë ndeshjet e
PSG dhe City kunder UEFA-s Paris Saint-Germain dhe Manchester City kane ngritur padi civile kunder UEFA-s dhe Fair Play-t Financiar. Kerkesa e dy k
Cesc dhe Daniella në shoqërinë e Princit Charles (FOTO LAJM) Futbollisti i Chelsea-t Cesc Fabregas dhe partnerja e tij Daniella Semaan kanë shoqëruar Princin e Uellsit, Charles, në
Danielson anuloi vizitën në Maqedoni pas rastit "Puç" Drejtori i Drejtorisë për Ballkanin Perëndimor në kuadër të Bashkimit Evropian, Kristian Danielson, e anuloi vizitën e t
Soni Malaj zgjidhet imazh i Daniel Wellington (FOTO LAJM) Pas suksesit në këngë, Soni Malaj po korr sukses edhe në një fushë tjetër, ndërsa është zgjedhur imazh i Daniel Wellingt
Danielsson urges for cooperation to implement reforms All parties must involve in the process of reforms in the country. Minister of European Integration, Klajda Gjosha and M
Danielsson: Gjithëpërfshirje për realizimin e reformave Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha dhe Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Tregëtisë dhe Sipërmarjes, Arben Ahme