999 rezultate për

daniel

Daniel Godelli fiton Kupën e Shqipërisë në peshëngritje Daniel Godelli është fituesi i Kupës së Shqipërisë në Peshëngritje që ishte ngjarja e parë për vitin 2017. Në pallat
Zyrtari i lartë i BE-së i vë kusht Serbisë: Njihni Kosovën Drejtori i Përgjithshëm për Zgjerim i Komisionit Europian, Christian Danielson, i ka thënë Serbisë se "nuk ekziston plan
De Rossi ka një lajm të shkëlqyer për fansat e Romës Daniele De Rossi do të rinovojë së shpejti kontratën me Romën Roma dhe mesfushori Daniele De Rossi janë të destinuar të
Meta mesazh familjes: Andrea i pazëvendësueshëm si mik, i respektueshëm si kundërshtar Kryeparlamentari Ilir Meta i është drejtuar familjes së analistit dhe gazetarit Andrea Stefani me një mesazh të ndjerë.
15 vjeçarit i bie katër herë të fikët gjatë xhiros së frikshme (VIDEO) Një adoleshenti i bie të fikët katër herë gjatë një xhiroje tmerruese me një shpejtësi prej 95 km/h në një park lojërash
“Bëri seks me gruan time”. Burg përjetë shqiptarit që vrau dhe dogji Daniel Xhafën në Greqi Me burgim të përjetshëm është dënuar pasditen e së hënës një 32-vjeçar shqiptar nga një gjykatë greke në Volos, pasi në
Presidenti kandidon gruan e vet për nënpresidente Daniel Ortega, presidenti i Nikaraguas, ka emëruar gruan e tij kandidate për zëvendës presidente. Çifti ka dorëzuar
Pranga ish-drejtorit të uzinës ushtarake në Elbasan Ish-drejtori i uzinës ushtarake në Elbasan, i shpallur në kërkim për shpërdorim detyre, mësohet se tashmë është vënë në
Daniel Serwer: Qeveria të avancojë proceset integruese të Kosovës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, zhvilloi një takim ekspertin amerikan të çështjeve politike në Ballka
Hoxhaj: Britania partner global i Kosovës Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka organizuar sot konferencën “Evropa pas BREXIT dhe proceset e Integrimit Evrop
NASA zbulon një planet me tri yje Administrata e Hapësirës dhe Aeronautikës (NASA) së fundmi ka zbuluar një planet me tri yje që në masë është katër herë
Kristijan Daniellson viziton Maqedoninë Drejtori Drejtorisë për zgjerim të Komisionit Evropian, sot po zhvillon një vizitë në Maqedoni, njofton Portalb. Mëso
Daniel Craig s'do jetë agjenti sekret 007 Aktori 48-vjeçar Daniel Craig ka refuzuar ofertën prej 88 milionë euro për të interpretuar rolin e James Bond në dy film
Sa "me fat" Ronaldo, shikoni të dashurën e re (FOTO LAJM) Në Portugali janë të sigurt, e dashura e re e Cristiano Ronaldos është modelja Daniella Grace. 25-vjeçarja amerikane
Kapet hajduti i Tiranës, ja 6 vjedhjet që ka kryer Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 25 vjeçar i cili dyshohet se ka kryer 6 vjedhje në kryeqytet gjatë muajit mars.
"Sky Sport Italia": Shqipëria si hirushja mes më të fortëve Shqipëria e De Biasi debuton në Europë duke u bërë pjesë e futbollit të rëndësishëm. Kështu cilësohet Kombëtarja në emis
Zyrtari europian: Nuk jeni gati për zgjedhje më 5 Qershor Zyrtari i lartë i Komisionit Evropian, Cristian Danielson, i bëri apel liderëve politikë në Maqedoni se ka ende shumë pu
Zyrtari i lartë i Brukselit takohet me nënshkruesit e Përzhinos Drejtori i Drejtorisë për zgjerim në Komisionin Evropian, Christian Danielsson, do të takohet sot në Shkup me liderët e
Poposki në Bruksel në takim me Danielsson Ministri për punë të jashtme të Republikës së Maqedonisë, Nikolla Poposki sot në Bruksel do të ketë takime me përfaqësue
Rumunët: Shqipëria duhet të merret shumë seriozisht Në miqësoren ku Shqipëria u mposht 2-1 nga Austria, mes mijëra tifozëve në "Ernst Happel Stadion" të Vjenës ndodhej edhe