999 rezultate për

daniel

Inter transferon një lojtar Inter dhe Torino kanë arritur marrëveshje për transferimin e portierit italian, Daniele Padelli. Lajmi është konfirmu
Vazhdon seanca kundër Gruevskit dhe të tjerëve për dhunën në komunën Qendër Sot do të vazhdojë seanca e radhës për dhunën në komunën Qendër që ndodhi në vitin 2013. Aktakuza është ngritur nga Prok
Vetëvendosje nuk e merr seriozisht Daniel Serwerin (VIDEO) Ditë më parë analisti amerikan Daniel Serwer, nga Qendra për Studime Strategjike dhe Ndërkombëtare, e ka parë me skeptic
Big Brother Albania, zgjidhen finalistët Nata e mbrëmshme , në spektaklin Big Brother ka qenë përcaktuese për banorët. Tre ciftet finaliste janë Fiorentina
Deputetja e VMRO-së Daniela Rangellova, në pyetje në Prokurorinë Speciale Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, sot gjithashtu si ish kryeministri teknik, Emil Dimitriev, është e ftuar
Fotinia nuk harron dot ish të dashurin, ja çfarë i thotë Danieli Danjeli dhe Fotinia janë njohur në shtëpinë e Big Brother, por megjithatë kanë krijuar një lidhje të fortë në shtëpi.
Dona e akuzon se e ka provokuar, Danieli: Të kam thënë që e ke mirë fizikun Dona tregon në sy të banorëve të tjerë një rast, ku sipas saj, Danjeli e ka ngacmuar dhe provokuar atë me fjalë. Ajo
Portieri i Barcelonës martohet me bukuroshen Daniela Jehle (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Marc-Andre te Stegen ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetë, pasi është martuar m
Babai pushon së qari vogëlushen, me një tingull të vetëm (VIDEO) Ka mjaft këshilla në rrjet se si duhet qetësuar një fëmijë që qan, por rrallë herë ka patur prova me video që të funksio
Fotini xheloze për Katerinën: "Të pëlqen Daniel dhe mbylle gojën..." Çifti lider ka kaluar 30 minuta në dhomën ‘Vend për dy’ brenda shtëpisë së Big Brother. Jo çdo gjë shkon vaj për çiftin
"Shihe si bën nusja jote..." Katerina harron Lupçen, argëtohet me Danielin Danjeli, Lupçe e Katerina kanë treguar se kanë një marrëdhënie mjaft të mirë brenda shtëpisë me njëri tjetrin. Katerina
Polici në Vjenë vret gruan shtatzënë dhe djalin 1 vjeçar Një polic ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij shtatzënë dhe ka mbytur djalin e tij 1-vjeçar. Polici i quajtur Dan
Daniel Serwer: Ushtria e Kosovës nuk mund të bëhet pa pëlqimin e serbëve Analisti i çështjeve të Ballkanit Daniel Server, ka thënë se transformimi i Ushtrisë së Kosovës nuk mund të bëhet pa pël
Godelli i pafat, asnjë lekë edhe pse u shpall kampion Europe Daniel Godelli është i pafat. Peshëngritësi shqiptar arriti që të fitonte dje një medalje të artë në stilin e shkëputjes
Daniel Godelli shpallet kampion Europe në peshëngritje Peshëngritja më në fund i sjell Shqipërisë një tjetër triumf. Pas medaljes së bronztë të Briken Caljes të martën, ditën
Plas në Big Brother, gruaja e Lupçes flirton me Danielin Ditët kalojnë dhe loja në shtëpinë e çifteve po bëhet akoma edhe më interesante. Disa ditë më parë Lupçe gjeti Kateri
Sherr në Big Brother, Lupçe kap gruan në krevat me Danielin (FOTO LAJM) Lupçe, personi i cili ka hyrë në Big Brother me bashkëshorten e tij Katerinën, gjatë ditës së sotme është bërë xheloz. D
"Largohu se më shikojnë të shtëpisë", Danieli injoron Fotininë “Nuk jam lepur”, i thotë Danjeli në fillim Fotinisë, e cila shkon ta përkëdhelë, ndërsa ai ishte duke u stërvitur, por m
Daniele De Rossi "imiton" Buffon-in, bën shqiponjën Gianluigi Buffon bëri një gjest të mrekullueshëm pas përfundimit të ndeshjes ndaj Shqipërisë, teksa së bashku me gazetar
Danieli propozon Fotininë: Dua të jemi më shumë se shokë! Danjeli është një prej djemve më simpatikë në shtëpinë e Big Brother, fakt që e kanë vënë re edhe vajzat e tjerë të shtë