999 rezultate për

daniel

Kush ishte francezja bukuroshe që takohej Maks Velon gjatë diktaturës (VIDEO) Piktori dhe arkitekti Maks Velo ka rrëfyer të hënën në emisionin "Opinion", historinë e ndalur me francezen Odile Daniel
Pato dedikim pasionant të dashurës së re (FOTO-LAJM) Alesandre Patos është përfolur prej disa javësh në mediat rozë për një lidhje të fshehtë që ai kishte me bukuroshen Dani
Presidenti i Tottenham lë pezull Sarri-n Presidenti i Tottenham Hotspur, Daniel Levy ka lënë pezull çështjen e kalimit të Sarrit në klubin që ai ka në pronësi.
Daniela e “The Voice” surprizon Miriam Canin (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani ka qeënë pjesë e jurisë të "Voice Kids Albania". nga
“Bond 25”, Danny Boyle dhe Daniel Craig konfirmohen Regjisori fitues i një statuete “Oscar”, Danny Boyle do të ribashkohet me Daniel Craig për filmin më të ri “Bond”, që du
U nda nga Danieli? Reagon edhe Fotinia Bëri bujë lajmi i ndarjes së Danielit dhe Fotinisë, fituesve të këtij edicioni të BBA. "Janë disa arsye përse unë dhe
Fabregas martohet me Daniella Semaan Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Futbollisti spanjol
Shokohet Napoli, Torino i ndez dritën jeshile Juventusit për titullin kampion (VIDEO) Atëherë kur duhet të qetësohej Napoli dhe të vinte goli i qetësisë, ka menduar Torino për të prishur çdo plan. Me god
Pagesat për aktoren pornografike, komenton presidenti Trump Presidenti i SHBA, Donald Trump konfirmoi të enjten pagesën e një shume prej 130 mijë dollarësh për aktoren e filmave pë
"Trump i pagoi 130.000 dollarë avokatit të Stormy Daniels për heshtjen" Një anëtar i skuadrës ligjore të Donald Trump duket se kundërshton presidentin amerikan lidhur me të ashtuquajturën "pag
Daniele Orsato: Nuk mund të them asgjë Daniele Orsato ka refuzuar të komentojë për ndeshjen Inter - Juventus, të cilin ai arbitroi të shtunën në mbrëmje. Ai
Arbitri Daniele Orsato do të jetë në Botërorin e Rusisë Arbitri italian, Daniele Orsato u kthye në personazhin më të urryer për një pjesë të mirë të tifozëve në futbollin itali
Tifoz i flaktë i Juventusit, vëllai i Daniele Orsatos ndërron emrin në Facebook (FOTO LAJM) Polemikat e arbitrimit nga ana e Daniele Orsatos në sfidën Inter-Juventus janë përhapur gjerësisht në rrjetet sociale. A
Matias Vecino ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Inter po e zhvillon ndeshjen me 10 lojtarë kundër Juventusit në "Giuseppe Meazza". Ndërhyrja e ashpër e mesfushorit
Çfarë diskutoi në takim Haradinaj me diplomatin amerikan Ramush Haradinaj e ka takuar sot analistin për çështjet Ballkanike, Daniel Serwer. "Kënaqësi ta takoj analistin për ç
Ahmeti takohet me Serwer, nostalgji për kohët e vjetra Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti, ka takuar diplomatin amerikan Daniel Serwer gjate qëndrim
Artan Grubi fton në Maqedoni Daniel Serwer Analisti amerikan Daniel Serwer të martën do të mbajë fjalim para deputetëve në seancën e kuvendit, ku do të rishikohet
Janë kaq të lumtur: Çifti i famshëm është në pritje të fëmijës së parë Aktorja e njohur, Rachel Weisz po pret një fëmijë me yllin e filmit të agjentit James Bond, 48-vjeçarin Daniel Craig.
Zhgënjen Daniel Godelli, humbet të trija provat në stilin e shtytjes (VIDEO) Shqipëria përfaqësohet nga Daniel Godelli në peshën 77 kilogramë në Europianin e Peshëngritjes që po mbahet në Rumani.
Pornostarja rrëfen çastet intime me Trump: Ia hoqa pantallonat Stormy Daniels, aktorja e pornografisë e përfolur për marrëdhënien intime me Donald Trump, ka treguar në një emision tel