999 rezultate për

daniel

Daniele Maldini në "qiell të 7" pas debutimit: Ëndrra u bë realitet Daniele Maldini bëri debutimin e tij më skuadrën e parë të Milanit në ndeshjen përballë Veronës. Daniel u bë gjenerat
Nga Papa, te Gylen dhe Dalai Lama: 100 liderët më me ndikim shpirtëror në botë Revista “Watkins” ka botuar listën e 100 njerëzve të gjallë me më shumë ndikim shpirtëror në botë për vitin 2019. “Ndër
De Rossi merr rrugën për rikthim te Roma Daniele de Rossi po përflitet për një kthim të mundshëm në Romë gjatë afatit kalimtar të verës së ardhshme, për ta zëven
Të ndarë prej disa muajsh! Fotini tregon për marrëdhënien që ka tani me Danielin (FOTO LAJM) Një muaj më parë, ish-banorja e “Big Brother”, Fotini, pranoi publikisht ndarjen nga Danieli. Ajo u shpreh se çdo gjë
U martuan në Big Brother, ndahen Daniel dhe Fotini (FOTO LAJM) Dy vite pasi u martuan “live” në “Big Brother 9” me bekimin e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, duket se çifti i fams
Ndahet një nga çiftet më jetëgjatë të “BB”! Ja faktet që i nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Daniel dhe Fotini u shpallën fitues të edicionit të 9-të të “Big Brother Albania”. Pas përfundimit të spektaklit ata
Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues (VIDEO) Djali i të ndjerit, Dr. Flori, Danieli, sot feston ditëlindjen e tij të pestë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet.
Djali i Dr.Florit feston 5-vjetorin, Ermali do ju rrënqeth me urimin (FOTO LAJM) Djali i Dr.Florit, Danieli mbush sot 5 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, e shoqja Blerina ka postuar në Instagram disa foto
Daniel Sturrige pritet në një atmosferë të "çmendur" nga tifozët e Trabzonspor (VIDEO) Daniel Sturrige u largua nga skuadra e Liverpul e firmosi për tre sezone me klubin turk të Trabzonspor. Pas mbërritje
Dënohet Daniel Sturridge, kishte vënë bast për transferimin e tij Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë moslojë dhe me rreth 85000 euro gjobë pasi u shpall
I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofrua
Daniel Alves dëshiron Premier Ligën Lojtari në largim i Paris Saint-Germain, Dani Alves ka pranuar për mediat se ai do të dëshironte që të luante në Angli p
De Rossi është ndjerë i tradhëtuar nga Roma Daniele De Rossi i ka ftuar në darkë bashkëlojtarët e tij, për herë të fundit si futbollist i Romës. Para se të zhvil
Knock-out si ky nuk keni parë asnjëherë (VIDEO) Kemi parë shpesh "knock-out" spektakolar, por ajo që na vjen nga ringu i Birmingham është me të vërtetë i çmendur. Prot
E konfirmon kushëriri i tij, Pochettino dëshiron të drejtojë Juventusin Mauricio Pochettino kërkon që të largohet nga Tottenham pas finalës së Champions League në 1 qershor kundër Liverpoolit.
Kapiteni njofton largimin nga Roma Kapiteni i Romës Daniele De Rossi do largohet në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare në
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
Zhgënjen Daniel Godelli, Qerimaj medalje bronzi Peshëngritësi Daniel Godelli ka zhgënjyer në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgj
Ndërkohë që Wanda merret me çështjen Icardi, Maxi shijon jetën me Danielën E ndërsa Wanda Nara rend në studiot televizive për të mbrojtur Mauro Icardin, ish-partneri i saj, Maxi Lopez, vijon karr
Historia e pazakontë e serbit me shokun shqiptar Daniel Sabo (33), ishte larguar nga Serbia për në Zvicër që të punonte për një jetë më të mirë. Në një rrëfim për ‘teleg