999 rezultate për

daniel

Rusia sanksionon nëntë zyrtarë amerikanë Si hakmarrje ndaj sanksiuoneve të vendosura nga SHBA dhe vendet të tjera perëndimore, Rusia sot ka vendoisur të vërë san
Anglia mposht Danimarkën (VIDEO) Kombëtarja e Anglisë ka regjistruar fitore minimale (1-0) përballë Danimarkës në Wembley Stadium. Sulmuesi i Liverpoo
Nëna vret me gërshërë djalin e saj të vetëm Daniela Falconen 43 vjeç, ka vrarë me gërshërë të birin Carmine De Santis 10 vjeç, e më pas me po të njëjtat gërshërë te
Osasuna leksione futbolli Atleticos (VIDEO) Atletico Madridi ka pësuar humbje prej 3-0 nga Osasuna në udhëtimin e vështirë në Estadio El Sadar. Vendasit e fituan
Gruevski: Integrimet Evropiane janë përcaktim strategjik i Qeverisë Kryeminsitri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka pritur dje në Shkup Drejtorin e Përgjithshëm të Drejtorisë për zgjerim në
Ja super-Ferrari i Daniel Sturridge (FOTO LAJM) Daniel Sturridge ishte njeriu i derbit të Merseyside teksa shënoi një dygolësh në fitoren 4-0 të Liverpool ndaj Everton
Liveprooli kalon lehtë në FA Cup (VIDEO) Liverpooli ka shënuar fitore të rëndësishme në udhëtim te skuadra e kategorisë së tretë angleze, Bournemouth. Sfida përf
Inter, ja plani për Osvaldon Lajmi i pezullimit të Southampton në dëm të Pablo Daniel Osvaldo, pas një sherri me një shok të skuadrës, ka ringjallur
Masakra në Gjonomadhë, autori sot para gjykatës Gjykata e Korçës pritet të japë sot masën e sigurisë për Bashkim Latollarin, autorin e vrasjes së 4-fishtë në fshatin Gj
Tragjedi në Itali, 56 vjeçari vret veten e familjen Tragjedi në Itali natën e ndërrimit të viteve. “I kam vrarë të gjithë, hajdeni”. Me këto fjalë ka lajmëruar në telefon
Trafiku i kokainës, 73 vjet burg për anëtarët e bandës shqiptare Shtatë anëtarë shqiptare të një rrjeti të shpërndarjes të drogës në Londër, është dënuar gjithsej me 73 vjet burg. Grupi
Daniel Xhafaj, "Topi i Artë" i Shqipërisë Daniel Xhafaj është "Topi I Artë" i Superiores për vitin 2013. Sulmuesi i Teutës, në mbrëmjen gala të organizuar nga FSH
Integrimi në BE, Besimi takon Danielson Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Fatmir Besimi, është takuar me Drejtorin e Përgjithshëm për zgjerim, Kristijan Daniels
Gjashtë rumunë dhe një shqiptar në kërkim nga FBI Gjashtë shtetas rumunë dhe një shtetas shqiptar janë shpallur në kërkim ndërkombëtar nga FBI për akuzën e mashtrimit nëp
Opozita e përkushtuar për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE Kryetari i Partisë Demokratike, z. Lulzim Basha priti në një takim Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin, Christian Dan
Spektakël me topin derisa vjen nusja (VIDEO) Daniel Cutting ka argëtuar të ftuarit në martesën e tij duke demostruar aftësitë në zhonglimin e topit. Futbollisti prof
Daniel Johnson, berberi i yjeve të futbollit (FOTO LAJM) Të jesh futbollist i Premier League-s do të thotë të jesh në çdom moment në qëndër të vëmëndjes jo vetëm nga fansat e sh
Përpiqet të kapë fanellën e Sturridge, por... (VIDEO) Momente komike në "Liberty Stadium" në fundin e ndeshjes së djeshme të Premier League Swansea-Liverpool, ku protagonist
Noizy: Si e përdori “Miss Durrësi” lidhjen dhe emrin tim (FOTO LAJM) Është një nga reperat më të kërkuar të momentit, dhe natyrisht që gjatë këtyre viteve të karrierës së tij është komentua
Pamje të shpërthimit të një meteori (VIDEO) Fotografi amerikan Michael K. Chung ka arritur të fotografojë shiun e meteorëve të javës së kaluar, kur fiksoi momentin